Spotkanie Prezydenta RP z przedstawicielami FIA

Forum otwarte

Moderatorzy: Czubaka, Ran, ufoman, FIA Skoczek, Stan

Spotkanie Prezydenta RP z przedstawicielami FIA

Postprzez ufoman » 4 cze 2014, o 23:05

Spotkanie Prezydenta RP z przedstawicielami Stowarzyszenia obronnego FIA

Obrazek

W dowód uznania działalności na rzecz wzmacniania obronności Polski, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Zwierzchnik Sił Zbrojnych - Bronisław Komorowski - spotkał się z przedstawicielami Stowarzyszenia obronnego FIA. Spotkanie było okazją do szerszego zaprezentowania działalności Stowarzyszenia, złożonego obecnie z ponad 100 ochotników-cywilów poświęcających swój wolny czas na rzecz zwiększania obronności RP poprzez organizację szkoleń militarnych. W trakcie spotkania, 15 maja 2014 r., Prezydent otrzymał koszulkę z oznaczeniami FIA oraz materiały na temat działalności Stowarzyszenia.

Prezydent złożył również swój podpis na dwóch kalendarzach wydanych przez Jednostkę Wojskową Komandosów z okazji 70-lecia Powstania Warszawskiego. Za produkcję kalendarzy odpowiadało Stowarzyszenia FIA. Oba egzemplarze zostaną zlicytowane, a dochód w całości zostanie przeznaczony na renowację grobów Żołnierzy AK.

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia obronnego FIA znajdziecie na stronach: http://www.fia.com.pl oraz http://www.facebook.com/Stowarzyszenie.FIA
Avatar użytkownika
ufoman
 
Posty: 38
Dołączył(a): 12 wrz 2011, o 16:20
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do FIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości