Strona 1 z 1

Spotkanie Prezydenta RP z przedstawicielami FIA

PostNapisane: 4 cze 2014, o 23:05
przez ufoman
Spotkanie Prezydenta RP z przedstawicielami Stowarzyszenia obronnego FIA

Obrazek

W dowód uznania działalności na rzecz wzmacniania obronności Polski, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Zwierzchnik Sił Zbrojnych - Bronisław Komorowski - spotkał się z przedstawicielami Stowarzyszenia obronnego FIA. Spotkanie było okazją do szerszego zaprezentowania działalności Stowarzyszenia, złożonego obecnie z ponad 100 ochotników-cywilów poświęcających swój wolny czas na rzecz zwiększania obronności RP poprzez organizację szkoleń militarnych. W trakcie spotkania, 15 maja 2014 r., Prezydent otrzymał koszulkę z oznaczeniami FIA oraz materiały na temat działalności Stowarzyszenia.

Prezydent złożył również swój podpis na dwóch kalendarzach wydanych przez Jednostkę Wojskową Komandosów z okazji 70-lecia Powstania Warszawskiego. Za produkcję kalendarzy odpowiadało Stowarzyszenia FIA. Oba egzemplarze zostaną zlicytowane, a dochód w całości zostanie przeznaczony na renowację grobów Żołnierzy AK.

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia obronnego FIA znajdziecie na stronach: http://www.fia.com.pl oraz http://www.facebook.com/Stowarzyszenie.FIA