1% od podatku na chorego brata.

Sprawy organizacyjne oraz dotyczące regulaminów, zasad, i zwyczajów.

Moderator: Wokash

1% od podatku na chorego brata.

Postprzez Nelson » 7 lut 2011, o 02:17

Witam!
Szczerze powiedziawszy nie wiem gdzie wstawić, więc wrzucam tu, (wiadomość od mojego przyjaciela)

Domin napisał(a):Uwaga!

Zwracam się o pomoc do Was, drodzy AirSoftowcy.
Jeśli ma ktoś ochotę odpisać 1 % podatku na mojego brata, to serdecznie zapraszam.
W grafice wyjaśniony jest problem i wszystko co potrzebne by wykonać odpis który Cię nie kosztuje nic.

Odliczenie 1% * Kto i do kiedy wpłaca 1 procent? Jeden procent podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego n wniosek podatnika przekazują urzędy skarbowe. Nie ma więc obowiązku samodzielnego wpłacania kwoty, którą wykazujemy w rocznym rozliczeniu PIT. W związku z tym, w odróżnieniu od innych odliczeń, podatnik nie dokumentuje przekazania 1 procentu w żaden sposób. Wystarcza, żeby w deklaracji podać właściwy numer KRS - czyli Krajowego Rejestru Sądowego fundacji, którą chcemy wesprzeć. Możemy też zdecydować się wesprzeć w jednym roku kilka organizacji - wtedy podajemy KRS każdej z nich i kwoty, które mają być odpowiednio im przekazane


Pozdrawiam i dziękuję.
Dominik "Domin" Tylko


Obrazek
Avatar użytkownika
Nelson
 
Posty: 195
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 23:07
Lokalizacja: Wa-wa
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Organizacja i Regulamin gier na Mazowszu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości