Killing Bin Laden

Filmy i zdjęcia militarne.

Killing Bin Laden

Postprzez Ptasiek » 24 maja 2011, o 18:59

Tak to taki dokument ktory ma wejsc na naszym Discovery channel a tu link do YT http://www.youtube.com/watch?v=ks7k_4jt ... re=related 1 czesc reszte prosto znajdziecie, czekam na Wasze wrazenia:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Posty: 799
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: Killing Bin Laden

Postprzez cAmper » 20 sie 2011, o 20:39

sprawnie wykonany dokument o genialnie przeprowadzonej akcji....wrażenie numer jeden - 7 tyś wejść w You Tube więc skąd tak małe zainteresowanie ? ....2001 to nie średniowiecze a koleś sporo wtedy namieszał na arenie światowej i wydawałoby się, że na bardzo długo cywilizowani ludzie zapamiętają te wydarzenia, wrażenie numer 2 - akcja sama w sobie mistrzowska i odważna, mimo praktycznie braku oporu zadanie wykonane perfekcyjnie, na obcym terenie bez koordynacji ani zgody Pakistanu, wrażenie numer 3 - Seals are No 1, wrażenie numer 4 - czekam na ruch al-kaidy bo to jednak bardzo prestiżowa strata i gładko tego nie odpuszczą, wrażenie numer 5 - no z tym swoim domkiem "na zapleczu" armii pakistańskiej to trzeba przyznać, że miał BL fantazję ...


...dlaczego dopiero po 10 latach ?
cAmper
 

Re: Killing Bin Laden

Postprzez Kutron » 13 cze 2012, o 13:15

Mnie się jednak wydaje że jest tutaj duża możliwość wystąpienia tzw. teorii spiskowejtak jak to całe zawalenie się WTC. Ta cała śmierć Bin Ladena to może byc jeden z ruchów manipulujących opinią społeczeństwa. Gdzie jego zwłoki ? Wyrzucili do wody - taaaaa ehem chyba jego sobowtóra. Tak, więc według mnie, albo się amerykanie z nim dogadali, albo nie dopadli jeszcze. Odgrzałem trochę kotlet tematem. Każdy będzie miał opinię swoją, ale ja staram się nie poddawać ogólnie przyjętym relacją.
Kutron
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 lut 2010, o 12:02
Lokalizacja: Polska
White Cross: KNJ
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Film i Fotografia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości