SNAJPER III 23.06.2013r. GOLESZÓW [BSA]

Co kiedy i gdzie. Negocjowanie terminów, rezerwowanie miejscówek.

SNAJPER III 23.06.2013r. GOLESZÓW [BSA]

Postprzez bsa » 29 kwi 2013, o 20:23

Obrazek

Blurb: Jest chłodny poranek, a jeszcze czerwone od świtu niebo nie daje zapomnieć o tym, co ma się wydarzyć. Jesteś w drodze. Rozglądasz się po pojeździe - widzisz twarze swoich kompanów z ekipy. Panuje dość luźna atmosfera, jednak w oczach każdego z nich daje się zauważyć powagę zadania, które zostało Wam powierzone.

Jest już nieco po ósmej, docieracie na miejsce. Jesteście wcześniej niż trzeba, chcecie mieć czas na przygotowanie się i poznanie Waszych przeciwników. Wokół Was znajduje się mnóstwo osób - wszyscy są dla siebie serdeczni, lecz wolą zachować dystans. Ty to wiesz, oni też to wiedzą. Po godzinie 9 nie będzie już uśmiechów na twarzach, nie będzie miłych powitań - będzie tylko postawiony przed Wami cel.

Twoja drużyna dostała zadanie. Macie zlokalizować punkty kontrolne w terenie i przejąć znajdujące się w nich kody. Nie będzie to łatwe, gdyż wiecie, ile konkurencyjnych zespołów operuje w terenie. To nie wszystko. Czas na wykonanie zadania jest ograniczony. Czy macie wystarczająco dużo szczęścia i umiejętności, by wypełnić cel w niesprzyjającym otoczeniu? Uważasz, że to żaden trud - pamiętaj, że oprócz czasu goni Was także...

... SNAJPER.

Kiedy: 23.06.2013r.
Gdzie: GOLESZÓW Mapa dojazdu - http://bit.ly/10tqSqF

Pytania proszę zadawać w oryginalnym temacie pod adresem http://tinyurl.com/snajper3
bsa
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 19:48
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Kalendarz gier i imprez

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron