Amerykańskie odziały powietrzno-desantowe - hardware part.

Czyli wspomnienia dziadka z [wstaw co wolisz] :)

Amerykańskie odziały powietrzno-desantowe - hardware part.

Postprzez Filip7370 » 4 wrz 2012, o 22:05

Otóż w ramach ostatnich dni wakacyjnej nudy zainteresowałem się dodatkiem Rise of the Reds do C&C Generals Zero Hour. Pojawia się tam frakcja ZSRS/Rosja, można budować jednostki które są kopiami T-80 jak i BMP-3, w opcjach można po otrzymaniu awansu prosić o zrzuty wojsk spadochronowych, oddziału komandosów oraz kilku BMD-3. Jak prawie każda gra skłoniła mnie do zagłębienia się w tematykę realną. Jak można poczytać Rosjanie mają możliwość desantowania praktycznie każdego pojazdu z pokładów Iłów, transporterów działek P-lot, moździerzy itd. Zrodziło to w mojej głowie zagwozdkę czy cokolwiek tego rodzaju pojazdów lub co ze swoimi spadakami zrzucają hamerykanie, co zastąpiło czołg Sheridan? Jeśli nic to jaka jest doktryna zapewniania im jakiegokolwiek znacznego wsparcia ogniowego, którego nie może przenosić piechur? Rozumiem że obecnie w epoce wojny asymetrycznej takie pytanie jest bezzasadne, ale jednak czołgów się obecnie nie złomuje zatem dalej armie posiadają jakieś pomysły na toczenie "normalnych" wojen.
Avatar użytkownika
Filip7370
 
Posty: 79
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 21:39
Lokalizacja: Babice i okolice
White Cross: Alpha Detachment
Na starym Warriorze od: 2009

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości