Mościska pow.grodzisk mazowiecki

Interesujące miejsca gdzie potencjalnie możemy uprawiać Airsoft.

Mościska pow.grodzisk mazowiecki

Postprzez chojnak » 24 paź 2014, o 07:20

Panowie,

W ostatnią niedzielę miałem okazję uczestniczyć w strzelance organizowanej przez lokalną grupę ASG. Teren od razu wpadł mi w oko.
Położenie - Mościska pow. Grodzisk Mazowiecki. Z Warszawy wyśmienity dojazd dwupasmową trasą katowicką E67 - bez korków, szybko i sprawnie.
Lokalna grupa organizuje spotkania w niedziele więc soboty są wolne.

MOŚCISKA, okolice ul. Wroniej

https://www.google.pl/maps/dir/Warszawa ... 56!1m0!5i1

O terenie:

Teren zalesiony, niesłychanie pofałdowany - wręcz wygląda jak zalesione okopy z I wojny światowej. Obok na polanie parking na ok. 20 samochodów
wraz z miejscem na ognisko. Idealnie nadaje się na CTF, to z resztą było grane. Ilość graczy - od 20 do 50-60. W niedzielę było 40stu.

Jeśli ktoś chciałby rzucić okiem np. w niedzielne przepołudnie to chętnie podjadę samochodem, pokażę jak dojechać po skręcie z asfaltu
na leśne drogi, oprowadzę po miejscówce i wskażę najciekawsze lokacje. Oraz osobiście porozmawiam z lokalną grupą ASG w sprawie wykorzystania
miejscówki przez Weekend Warriors w soboty - myślę że sami chętnie się dołączą - a są to ludzie z okolic Grodziska, Milanówka, Brwinowa i Żyrardowa.

Pozdrawiam, chojnak
< Człowiek w Cadpadzie/Pencott GZ >
Nikaraguańskie cygara, dobra whisky z lodem, długowłose owczarki niemieckie i zgrabne dziewczęta o czarującym uśmiechu sprawiają, że życie staje się odrobinę znośniejsze.
Avatar użytkownika
chojnak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 19:20
Lokalizacja: Żyrardów
White Cross: 38 Poligon Lotniczy Podborsko
Na starym Warriorze od: 0

Re: Mościska pow.grodzisk mazowiecki

Postprzez Pi White » 8 lis 2014, o 18:20

Trzeba boje sprawdzić jak nic !!
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Mościska pow.grodzisk mazowiecki

Postprzez cAmper » 18 lis 2014, o 10:55

Dokładnie tak, kolejny ciekawie zapowiadający się teren w zasięgu ... :mp5:
cAmper
 


Powrót do Interesujące Miejsca na Mazowszu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości