Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Interesujące miejsca gdzie potencjalnie możemy uprawiać Airsoft.

Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Blacha » 2 sty 2010, o 10:18

przeklejam text z asg.qrde

wygląda na zajebistą miejscówkę - cena jak za wejście wręcz śmieszna a teren idealny do CQB i full legal i full wypas

przeklejam ext:



Zapraszamy do korzystania z naszego nowego obiektu- dawne Zakłady Zbożowe na Żeraniu-obecnie Centrum Sportów Extremanych Martjack Extreme na ul. Płochocińskiej 65.
Zdaję sobie sprawę, że większość z Was woli korzystać z uwagi na dodatkową porcję adrenaliny z "dzikich" miejsc, ale może jednak zainteresuje Was nasza oferta.
Mamy kilkanaście tysięcy m2 podziemnych labiryntów, klatek, sal na piętrach itp. powierzchni do wykorzystania do wszelkiego rodzaju rozgrywek.
Można używać pirotechniki. Obiekt na zamkniętym, strzeżonym terenie, oświetlony, zadaszony o wielkich możliwościach. czynny 7 dni w tygodniu 12-19.30, ale jeśli będzie chętna grupa- godziny dowolne!!!!.
Doskonały dojazd-kilkaset metrów za giełdą na Żeraniu, duży parking, dodatkowo dobry dojazd MZA- 705, 734, 735, 736.
Na miejscu możliwość skorzystania ze Skota, Stara 266 i wielu innych atrakcji (ścianek wspinaczkowych, baseny nurkowego, poduszkowców itp- www.centrummartjack.pl)
Wejściówka 10zl/os.
Spokojnie może grać duża grupa osób.
Zapraszam serdecznie i pozdrawiam Jacek Chojnacki
0501-27-27-72
www.centrummartjack.pl
www.martjack.pl



tu link bezpośrednio do topicu gdzie kolega wkleił prę zdjęć stamtąd:

http://www.asg.qrde.pl/forum/viewtopic.php?t=4379


jak sie wam to widzi panowie ?
Złoty Medal Gazownika
Obrazek
Złoty Medal Gazownika Na Niebieskiej Podkładce - za przetrwanie ataków niebieskiego dymu
Avatar użytkownika
Blacha
 
Posty: 447
Dołączył(a): 7 lis 2009, o 19:36
Lokalizacja: Warszawa ursynów
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez cAmper » 2 sty 2010, o 10:53

Zapowiada się znakomicie !!!
cAmper
 

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez moron » 2 sty 2010, o 11:39

bedziemy tam niedlugo organizowali strzelanke ze scenariuszem, na razie czekamy az sie ociepli
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Blacha » 2 sty 2010, o 12:18

no ja mam tam pomysł na scenario tylko kogoś musze do pomocy do ogarniecia skołować i coś sie pomyśli ......
Złoty Medal Gazownika
Obrazek
Złoty Medal Gazownika Na Niebieskiej Podkładce - za przetrwanie ataków niebieskiego dymu
Avatar użytkownika
Blacha
 
Posty: 447
Dołączył(a): 7 lis 2009, o 19:36
Lokalizacja: Warszawa ursynów
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 2 sty 2010, o 18:51

Trzeba zrobić patrol zwiadowczy aby ustalić topografię. A potem dopisać miejscówkę na listę i jechane w głosowaniach;-)
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 16 sty 2010, o 16:07

Melduję powrót z miejscówki. ZAJEBISTA!!! Niestety z powodu padu karty w aparacie mam tylko kilka fotek, ale w ciągu kilku godzin będę miał fotki innych obecnych osób i dam linki. Najpierw moje foteczki:
http://picasaweb.google.com/piotr.biega ... chocinska#

Teraz rzut oka na obiekt z góry:
http://picasaweb.google.com/piotr.biega ... 6994051282
Literki:
A - brama wjazdowa, strzeżona przez pana z ochrony, trzeba powiedzieć że do MartJacka
B - parking pod dachem
C - duży budynek
D - mały budynek

Budynek D jest malutki - to właściwie tylko klatka schodowa z małymi pomieszczeniami - z góry to tylko ten niewielki kwadrat. Połączony on jest z budynkiem C tylko za pomocą kładki na wysokości 6 piętra - widać na zrzucie. W budynku C jest 6, a w D - 9 pięter. W obu budynkach są działające windy, więc nie trzeba dymać ciągle po schodach;-) Teren możliwy do gry oznaczyłem na czerwono, ale trzeba uważać budynki i teren niegrający.

Teren do gry w samych budynkach jest po prostu ogromny. Budynek C ma potężną kubaturę, do tego pod silosami jest wielki teren przypominający labirynt. Dzisiejsza rozgrywka była niesamowita - teren dziewiczy dla ASG. No obecnie to już nie;-)

Na miejscu jest pan serwujący kiełbaskę z rusztu po 5 zeta i herbatkę po 2 zeta. Kiełbaska smaczna, do tego porządny keczup i musztarda, a nie najtańszy badziew. Dzisiaj w miarę jak będę dostawał zdjęcia - wrzucę tutaj fotki.

Moim zdaniem teren świetny do CQB z elementami latania po terenie zewnętrznym, niż na odwrót. Optymalna ilość graczy - do 70 osób, max. 100 sztuk. Gry dla ilości poniżej 35 zawodników nie mają większego sensu, poza tym może być problem z płatnością wtedy. Przy ilościach takich jak dzisiaj - 50 osób - każdy płacił 10 zeta, a więc całkiem przyzwoicie. Dopuszczalne piro bez problemu, a echo w podziemiach silosów długo niesie;-) Jak ktoś ma jakieś wyuzdane życzenia do scenariusza - wszystko jest tam do dogadania. Mają na miejscu transporter opancerzony, więc scenariusz z nim też da się zrobić - kwestia zrzutki na paliwo;-)

Ktoś ma pytania - pytać;-)
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Ryuzok » 16 sty 2010, o 17:09

no zapowiada się miodnie, tylko więcej fotek bym prosił (między innymi podziemi), i pytanie, jak jest w tych tunelikach ze światłem, i czy łatwo się tam zgubić?(nie ma przypadkiem nagłych dziur za zakrętami itp?)
a cena 10zl/os...kojarzy mi się z SD, co było ceną bardzo przystępną-zwłaszcza że jest tu pewność nie spotkania grzybiarzy/innych wynalazków na które trzeba uważać...
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez cAmper » 16 sty 2010, o 17:23

"Ktoś ma pytania - pytać;-)"... to kiedy gramy? dycha za taki teren nie majątek, bar na miejscu (szczególnie zimą) bezcenny ! :-)))
cAmper
 

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 16 sty 2010, o 17:36

Wszystkie miejsca gdzie np. można gwizdnąć w dół 5 pięter są zabezpieczone. W samych podziemiach pod silosami jest oświetlenie elektryczne, oraz okienka. Panuje tam miły półmrok i nie ma żadnych niespodzianek typu dziura w ziemi.
Myślę że w sobotę za dwa tygodnie można tam coś spokojnie rozegrać. Przypominam że nie widzę tam raczej normalnej jebanki warriorowej. Zdecydowanie scenariusz i uczestnicy limitowani.

Fotki z dzisiaj:
http://picasaweb.google.pl/klubrt/Spotk ... zoweZeran#
tutaj są fotki z rekonesansu przeprowadzonego przez Rescue Team:
http://picasaweb.google.pl/klubrt/Rekon ... ozowZeran#
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Dalej » 16 sty 2010, o 19:32

Świetna robota niebiański.

Wybieram się tam od pół roku, ciągle nie mam czasu.
Musimy się tam wybrać w niedalekiej przyszłości.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez ZibiD » 16 sty 2010, o 19:37

Wygląda bardzo interesująco :)
Chyba odkurzę swojego stocka bo szykuje się miejsce na CQB z prawdziwego zdarzenia.
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 16 sty 2010, o 19:54

@Dalej - pozostaje wyknuć fajne scenario, zarezerwować teren i jazda. Latem będzie tam wypas po uszy bo po jebaneczce można spokojnie wydoić zimnego browca, posiedzieć przy ognisku i insze atrakcje ulepić.

Jutro pomedytuję nad scenariuszem dostosowanym do obiektu i podeślę Ci na priva do uzgodnienia.
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez ZibiD » 16 sty 2010, o 20:56

Tam aż się prosi scenariusz pod STALKERA
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Kamil » 16 sty 2010, o 23:30

@Zibid - dokładnie! Nie przepadam za CQB, ani nawet nie mam do tego repliki, ale na stalkerowego larpa teren jest wprost idealny!
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 16 sty 2010, o 23:56

Ja tylko powiem tyle - LARP ok, sam chętnie wezmę udział. Ale spójrzcie na to od strony właściciela terenu - 10 zet od łebka. Co da powiedzmy 700 zeta przy 70 osobach. Normalna jebanka to 4-5h, więc spoko. LARP to już powiedzmy tak z 10-12h. Przy tej opłacie może być ciężko. Na terenie jest oddelegowany pracownik, świeci się sporo świateł. To kosztuje.

Na razie teren trzeba przestrzelać. Poznać go i zastanowić się co z nim zrobimy dalej. Jutro siadam i piszę fajne scenario. Potem dogrywam teren na konkretną sobotę i wpadamy na zwiedzanie;-)

Zaletą miejscówki jest jej zamkniętość fizyczna. Na zewnątrz może padać całkiem dziko, a w środku sucho i przyjemnie. Dzisiaj bardzo się to przydało - mróz wyraźnie mniejszy, nie ma wiatru, batki działają dłużej. Dlatego tą miejscówkę bym rozpatrywał właśnie na takie warunki. Ze względu na specyfikę istniejącego układu budynków i terenu poza nimi - zdecydowanie CQB z opcjonalnym pętaniem się na zewnątrz niż odwrotnie.

BTW - te silosy aż się proszą o zagranie wnętrza reaktora w elektrowni;-) Klimat zajebisty,
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez ZibiD » 17 sty 2010, o 00:39

Jak będzie trzeba to każdy sprzeda butelki i dorzuci z 5 - 10 zł, żeby właściciel nie poszedł z torbami ;)
Larpa proponowałbym raczej na maj - będziemy na świeżo po wyjeżdzie i być może prądu nie będzie trzeba - sami se poświecimy.
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Coen » 17 sty 2010, o 11:50

Fajna miejscoweczka :) Tez bym sie chetnie przejechal tam ktoregos razu :)
Avatar użytkownika
Coen
 
Posty: 464
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 13:37
Lokalizacja: Mroków
White Cross: R.R.T.S.
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Schwarz » 18 sty 2010, o 15:41

Wygląda bardzo dobrze. Wybieram się tam w najbliższej przyszłości. Zastanawia mnie pewna kwestia:

Patrząc na zdjęcia, jest tam kilka fantastycznych miejscówek dla snajperów, korytarze są długie a pomieszczenia duże. To skłania do pomyślenia nad czymś ciut mocniejszym od 350. Może by jak qrdelki dopuścić tam mocniejsze repliki z załóżmy obowiązkową osłoną twarzy? Co o tym sądzicie?
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Dalej » 18 sty 2010, o 15:48

nie
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Schwarz » 18 sty 2010, o 15:50

nie myślisz?
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Dalej » 18 sty 2010, o 15:56

Nie sztuka mieć pomysł, sztuka umieć przewidzieć 5 kroków do przodu, skąd się wziął, co oznacza, i dokąd prowadzi.

Pokemony od dawna lansują różne głupie, nieprzemyślane, pokemońskie pomysły.

Przyszedł ci do głowy pomysł, i co? I koniec.

Nie zastanowiłeś się jakie będą jego konsekwencje, dokąd doprowadzi, czy jest to pomysł wpisujący się w jakiś trend, jakąś filozofię.

Ot, chlapnąłeś co ci ślina na język przyniosła :)
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 18 sty 2010, o 15:58

Impreza na której byłem zakładała 420FPS i pełną osłonę. Ale oczywiście niewielu taką miało, więc było 420 i single fire.
Stanowczo jestem przeciwny dopuszczeniu powyżej 350FPS dla budynku. Po pierwsze jest tylko kilka miejsc gdzie zasięg miałby znaczenie. Po drugie będzie problem z pełną osłoną. Reszta to klasyczne pomieszczenia, fakt że powierzchnia nieco ponadprzeciętna, ale to raczej doda smaku. W końcu w cqb nie chodzi o zabijanie jedną kulką z 70 metrów;-)
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Schwarz » 18 sty 2010, o 16:09

Dalej napisał(a):Przyszedł ci do głowy pomysł, i co? I koniec.


Bo Ty tak powiedziałeś? Opanuj ego.

Dalej napisał(a):Pokemony od dawna lansują różne głupie, nieprzemyślane, pokemońskie pomysły.


Ponawiam prośbę o opanowanie ego.

Dalej napisał(a):Nie zastanowiłeś się jakie będą jego konsekwencje, dokąd doprowadzi, czy jest to pomysł wpisujący się w jakiś trend, jakąś filozofię.


Gdybyś nie zauważył, zapytałem o opinię. Mówisz w czyimś imieniu czy tylko:

Dalej napisał(a):Ot, chlapnąłeś co ci ślina na język przyniosła :)


A na poważnie.

Heavenly - twoje argumenty do mnie trafiają. Nie rozumiem tylko

heavenly napisał(a):Po drugie będzie problem z pełną osłoną.


Dlaczego tak sądzisz?
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 18 sty 2010, o 16:18

Schwarz napisał(a):
Heavenly - twoje argumenty do mnie trafiają. Nie rozumiem tylko

heavenly napisał(a):Po drugie będzie problem z pełną osłoną.


Dlaczego tak sądzisz?


Bo impreza na której byłem skupiła 50 osób, z których każda miała info podane o wymaganej pełnej osłonie na japę, a jak widać na fotkach - miała takową część ludzi;-) Były tam tylko teamy i zaproszeni goście. W przypadku luźnej jebanki warriorowej już widzę te tłumy w maskach;-)
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Dalej » 18 sty 2010, o 16:23

Daruj sobie tanie retoryczne sztuczki - zamiast odnieść się do zagadnienia, przeciągasz uwagę na adwersarza.

To co napisałem do efekt wieloletnich przemyśleń i analiz, bynajmniej nie tylko moich.

Przychodzą pokemony do ASG, i "poprawiają".
A to kulki bolą, to wprowadzamy srang-bang z 20 metrów. A to brudna podłoga, to wprowadzamy że się nie kładzie tylko klęka.
A to dupcia się obije, więc wprowadzamy prowadzanie za rączkę zamiast ciągnięcia. A to kulki za słabo lecą, to wprowadzamy maski na pysk żeby móc napierdalać z podkrętek w budynkach.

NIE analizujesz skutków i konsekwencji swojego pomysłu, tylko - tak jak napisałem - walisz bezrefleksyjnie co ci ślina na język przyniesie.

I zamiast przemyśleć, uprawiasz retorykę.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Schwarz » 18 sty 2010, o 16:47

Dalej, miałem Ci odpisać ale nie warto.

heavenly napisał(a):Bo impreza na której byłem skupiła 50 osób, z których każda miała info podane o wymaganej pełnej osłonie na japę, a jak widać na fotkach - miała takową część ludzi;-) Były tam tylko teamy i zaproszeni goście. W przypadku luźnej jebanki warriorowej już widzę te tłumy w maskach;-)


Mam w pamięci słowa ludzi po dziennej strzelance w psychiatryku. Nie zakładałbym z góry że tylko mniejszość się dostosuje. Chociaż praktyka mówi niestety co innego :/

No nic, pożyjemy - zobaczymy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Ari » 18 sty 2010, o 23:26

Schwarz, więcej niż 350fps dałoby rade, ale z doświadczenia wiem, że tylko w jednym wypadku. Czyli sprawdzone i uczciwe grono znajomych, którzy Ci nie wywala z takiej giwery z 5m, czyli takie rzeczy tylko na prywatnej strzelance a nie na ogólnej.
Avatar użytkownika
Ari
 
Posty: 1050
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 21:39
Lokalizacja: Sochaczew
White Cross: ECS
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Schwarz » 18 sty 2010, o 23:44

To musimy sobie taką zrobić ;) Nie ukrywam że się wręcz ślinię na widok tej miejscówki i pluje sobie w brodę, że mimo zaproszenia w sobotę nie pojechałem... gupi, oj gupi ja...
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 19 sty 2010, o 08:50

Schwarz napisał(a):To musimy sobie taką zrobić ;) Nie ukrywam że się wręcz ślinię na widok tej miejscówki i pluje sobie w brodę, że mimo zaproszenia w sobotę nie pojechałem... gupi, oj gupi ja...


Pluj, oj pluj maleńki;-) Będziesz miał nauczkę;-) Rzadko się zdarza rozprawiczanie absolutnie nowego terenu. I to jeszcze takiego wypaśnego;-)
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez martjack » 19 sty 2010, o 22:46

Jesli chodzi o ceny- na razie utrzymamy cenę 10zł/os. Cały teren będzie dostepny tylko w momencie zgłoszonej wcześniej zorganizowanej imprezy, a tak tylko podziemia lub uzgodniony fragment obiektu. Nie chcemy, aby komuś sie cos stało, a nie tylko w strzelanie na miejscu można się bawić.
Jestem elastyczny i otwarty na współpracę- zasady i możliwości są do dogrania. Prawdopodobnie wprowadzimy na całkowitą rezerwację calego obiektu dodatkowa opłatę- ale to wszystko do uzgodnienia- na razie zapraszam do korzystania po 10 zł!! Na miejscu mamy wiele dodatkowych atrakcji, do korzystania z których również zapraszam.
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam Jacek Chojnacki
0501-27-27-72
martjack
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 gru 2009, o 23:58
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez heavenly » 19 sty 2010, o 22:56

martjack napisał(a):Jesli chodzi o ceny- na razie utrzymamy cenę 10zł/os. Cały teren będzie dostepny tylko w momencie zgłoszonej wcześniej zorganizowanej imprezy, a tak tylko podziemia lub uzgodniony fragment obiektu. Nie chcemy, aby komuś sie cos stało, a nie tylko w strzelanie na miejscu można się bawić.
Jestem elastyczny i otwarty na współpracę- zasady i możliwości są do dogrania. Prawdopodobnie wprowadzimy na całkowitą rezerwację calego obiektu dodatkowa opłatę- ale to wszystko do uzgodnienia- na razie zapraszam do korzystania po 10 zł!! Na miejscu mamy wiele dodatkowych atrakcji, do korzystania z których również zapraszam.
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam Jacek Chojnacki
0501-27-27-72


Dziękujemy za info z pierwszej ręki. Teren macie świetny i na pewno będziemy z niego korzystać. Teraz WW musi odbyć tam swoją strzelankę aby się z nim zapoznać. Mi się bardzo podobało i chętnie się tam wybiorę nie jeden raz.
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez Fresh » 22 sty 2010, o 07:38

Siemacie Panowie.

Widzę ,że się spora dyskusja zrobiła na temat tej miejscówki.

Kolega wyżej pisał ,że był na strzelance na której max fps było 420fps ze wskazaniem na 350 i niżej.
Dopisze tylko ,że była to strzelanka organizowana przez Rescue Team
Osłony na twarz mieli mieć wszyscy :) , ale jak pewnie sami wiecie (parowanie i te sprawy) powodowały ,że duża część wolała cokolwiek widzieć kosztem trzymania buźki zamkniętej.

Nikomu nic się nie stało- był single fire zarządzony
Bardzo fajna miejscówka- nie zmarnujmy jej.

A oto link do chyba pierwszej większej strzelanki jaka odbyła się na tym terenie 16.01.2010
http://www.rescueteam.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0

oto zdjęcia ze strzelanki:
http://picasaweb.google.pl/klubrt/Spotk ... edwebsite#

a oto zdjęcia z rekonesansu jakiego dokonałem tydzień wcześniej: http://picasaweb.google.pl/klubrt/Rekon ... ozowZeran#
Avatar użytkownika
Fresh
 
Posty: 52
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 13:32
Lokalizacja: Bemowo
White Cross: Dwójka
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez martjack » 22 sty 2010, o 22:43

Dla dokładności- impreza odbedzie się w Centrum Sportów Extremalnych Martjack Extreme na Zeraniu,www.centrummartjack.pl( na terenie dawnych zakladów zbozowych) ;)
Pozdrawiam wszystkich Jacek Chojnacki
martjack
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 gru 2009, o 23:58
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez cAmper » 22 mar 2015, o 12:34

Przypominam Wam o super ciekawym terenie do organizacji imprezy ASG. Byłem ,widziałem i polecam na wiosenne granie, w ramach odpoczynku od lasu :P :


https://plus.google.com/photos/11753120 ... banner=pwa

http://www.centrummartjack.pl/index.php ... 3&Itemid=7
cAmper
 

Re: Żerań- byłe Zakłady Zbożowe-Martjack Extreme

Postprzez gierek » 22 mar 2015, o 21:16

Firma jakis czas temu zrobiła nam tam impreze integracyjną. Teren bardzo fajny, do cqba idealny :)
Avatar użytkownika
gierek
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4 sie 2012, o 16:18
White Cross: Alpha Detachment
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do Interesujące Miejsca na Mazowszu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości