W-wa Wola, hala labsektor

Interesujące miejsca gdzie potencjalnie możemy uprawiać Airsoft.

W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Gieniu » 9 kwi 2010, o 11:16

http://labsektor.pl/

Sala używana przez "malarzy", ale właściciel chce również wprowadzić tam airsoft.
Kilka słów o hali:
Do dyspozycji Klientów jest hala w centrum Warszawy o powierzchni 12 000 m2 i jest to największy tego typu obiekt w Polsce oraz jeden z największych w Europie, pozwalający na prowadzenie gier przez cały rok. Hala posiada wiele atrakcji i udogodnień, jak szatnie, umywalki, toaleta z prysznicem, a na czas zimy podgrzewany namiot na przedpolu.
Na hali jako przeszkody rozstawione są wraki samochodów (można je podpalać), opony i palety cargo (w formie ścian) oraz wile innych przeszkód typu małe kontenery itp. Można używać granatów hukowych (w granicach rozsądku żeby szyby z dachu się nie posypały), dymnych, błyskowych...
Jest możliwość zrobienia grilla (własny węgiel i prowiant)
W planach jest stworzenie na terenie hali killing house, oraz zbudowanie makiety kadłuba samolotu z pełnym wnętrzem.

____
dla chętnych w sobote 10/04/2010 mała strzelanka
start 16-17 i można ganiać do upadłego (chętnych proszę o kontakt via priv)
wjazd 10zł od głowy
Avatar użytkownika
Gieniu
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 20:36
Na starym Warriorze od: 0

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Endriu » 9 kwi 2010, o 11:56

na szczęście i według mnie to dobrze, odwiedziłem parę razy labsektor, strzelając z farby, hala świetna, no i mamy tę zaletę że gramy ile chcemy i mamy tanio, bo dla malarzy wejście to ponad 50 zł chyba haha.
Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Mider » 9 kwi 2010, o 13:10

Ja tylko nie przepadam za wszechobecnymi kolorowymi glutami :/ Reszta brzmi przyzwoicie. Autokar z manekinami jeszcze wsadźcie :)
Kto mieczem wojuje zginie od miecza.
Kto miecza nie dobywa, lub z rąk go wypuszcza, zginie na krzyżu.
Bany na WW => ||||| (w tym urodzinowy)
Zanim powstał Internet, każdy wioskowy głupek siedział w swojej wiosce. [z sieci]
Avatar użytkownika
Mider
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 00:35
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MGPP/CSAR CG-1
Na starym Warriorze od: 0

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Idzior » 9 kwi 2010, o 13:12

No i co z tego ze wejście dla malarzy 50pln hahaha????
Obrazek
Avatar użytkownika
Idzior
 
Posty: 411
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 21:58
Lokalizacja: Funny Chubby Superhero
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2009

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Endriu » 9 kwi 2010, o 13:20

Idzior napisał(a):No i co z tego ze wejście dla malarzy 50pln hahaha????


Miejsce jest dobre, przyzwoite i ciekawe, a to że nie trzeba bulić kosmicznej ceny będzie pewnie powodować że nie raz to miejsce zostanie odwiedzone. ;]

Gracze z własnym sprzętem 75 zł (wejściówka + 500 kulek).
Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Coen » 9 kwi 2010, o 13:37

[quote="Mider"]Ja tylko nie przepadam za wszechobecnymi kolorowymi glutami :/ Reszta brzmi przyzwoicie. Autokar z manekinami jeszcze wsadźcie :)[/quote] Dokladnie gdyby nie te farbki to miejscowka prawie idealna by byla :)
Avatar użytkownika
Coen
 
Posty: 464
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 13:37
Lokalizacja: Mroków
White Cross: R.R.T.S.
Na starym Warriorze od: 2006

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Gieniu » 9 kwi 2010, o 13:46

Endriu napisał(a):...no i mamy tę zaletę że gramy ile chcemy i mamy tanio, bo dla malarzy wejście to ponad 50 zł chyba haha.


gramy ile chcemy jutro... tzn. myślę że sprawa jest do ugadania na przyszłość jeśli hala będzie rezerwowana przez nas jako ostatnich w danym dniu.
10zł od głowy to też cena na najbliższą sobotę, chociaż też nie wydaje mi się żeby w przyszłości wzrosła. Wydaje mi się że przy większej grupie cena może nawet spaść.

Jeśli chcecie mogę się dowiedzieć jak by to wyglądało dokładniej na przyszłość, dzisiaj będę się widział z kolegą który ma kontakt z właścicielem.

Jednocześnie ponownie zapraszam na jutrzejszy wieczór na mały rekonesans czy w ogóle to miejsce przypadnie Wam do gustu.
Avatar użytkownika
Gieniu
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 20:36
Na starym Warriorze od: 0

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Endriu » 9 kwi 2010, o 15:20

Gieniu napisał(a):
Endriu napisał(a):...no i mamy tę zaletę że gramy ile chcemy i mamy tanio, bo dla malarzy wejście to ponad 50 zł chyba haha.


gramy ile chcemy jutro... tzn. myślę że sprawa jest do ugadania na przyszłość jeśli hala będzie rezerwowana przez nas jako ostatnich w danym dniu.
10zł od głowy to też cena na najbliższą sobotę, chociaż też nie wydaje mi się żeby w przyszłości wzrosła. Wydaje mi się że przy większej grupie cena może nawet spaść.

Jeśli chcecie mogę się dowiedzieć jak by to wyglądało dokładniej na przyszłość, dzisiaj będę się widział z kolegą który ma kontakt z właścicielem.

Jednocześnie ponownie zapraszam na jutrzejszy wieczór na mały rekonesans czy w ogóle to miejsce przypadnie Wam do gustu.


Rozmawiaj i pertraktuj ;] ale według mnie też cena nie spadnie i będzie tak jak na jutrzejszej grze. bo wtedy nikt nie będzie miał tam ochoty przyjechać. ;]
Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez MikeTNK » 14 kwi 2010, o 18:17

I jak przebiegł "rekonesans" ? Odbył się w ogóle ?
Avatar użytkownika
MikeTNK
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 mar 2010, o 07:47
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Wolny strzelec
Na starym Warriorze od: 2006

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Gieniu » 2 lis 2010, o 13:52

"odsmażam starego kotleta", czwartek 4 listopada godziny wieczorne. Jeśli jest ktoś chętny proszę pisać, bo trzeba zarezerwować halę. Stawki bez zmian.
Avatar użytkownika
Gieniu
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 20:36
Na starym Warriorze od: 0

Re: W-wa Wola, hala labsektor

Postprzez Bartosh » 15 lis 2010, o 18:36

@Gieniu

Co ile organizujecie tam strzelanki ? Jaką ilość chętnych trzeba zebrać żeby stawka za wynajem wynosiła 10zł ?
Bartosh
 
Posty: 13
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 18:35
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy
Na starym Warriorze od: 2007


Powrót do Interesujące Miejsca na Mazowszu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości