Pogorzel

Interesujące miejsca gdzie potencjalnie możemy uprawiać Airsoft.

Pogorzel

Postprzez Raddar » 28 cze 2010, o 22:40

No więc wczoraj szukając ciekawego miejsca do fotek natknąłem się na taki oto ośrodek, który nie dawno został opuszczony bo faktury w środku miały daty: 2001 oraz co dziwne 2011 :)
Jak mnie poinformował znajomy jeszcze rok temu przed inwazją złomiarzu obiekt był w stanie praktycznie nie naruszonym. Obecnie został troszkę zniszczony i syf wala się po korytarzach, lecz po ogarnięciu tego mamy do dyspozycji dość duży 2 piętrowy budynek z piwnicami, oraz dwiema klatkami schodowymi. Na zewnątrz stoją trzy baraki w których też można się strzelać. Co najważniejsze teren jest ogrodzony, i przy bramie siedzi dwoje dziadków z którymi dało by się dogadać :)
Fotki jak tylko dostanę postaram się wkleić tutaj
ZUMI

Z ciekawostek: jest tam ogromna ilość teczek (związek młodzieży socjalistycznej) w której są życiorysy, przynależność do związków, zdjęcia, świadectwa oraz inne papierki...
Avatar użytkownika
Raddar
 
Posty: 78
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 13:06
Lokalizacja: MMZ
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Pogorzel

Postprzez Dalej » 29 cze 2010, o 17:46

Raddar napisał(a):Z ciekawostek: jest tam ogromna ilość teczek (związek młodzieży socjalistycznej) w której są życiorysy, przynależność do związków, zdjęcia, świadectwa oraz inne papierki...

Teczki teczki teczki! Szybko brać i pakować!
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Pogorzel

Postprzez gumka » 29 cze 2010, o 18:08

Nie wiem czy o tym samym miejscu mowa, lecz jakiś czas temu media podały info o miejscu gdzie teczki personalne ZSMP i wiele innych dokumentów tej formacji znaleziono - podobno IPN miało je zgarnąć, zabezpieczyć i przejrzeć w celach ... hymm... powiedzmy ... historycznych ;) Czyżby jeszcze tam eksperci nie dotarlii ? Radar, wracaj tam i szukaj znanych nazwisk - będziesz miał ... haki co Cię odpowiednią ustawią :)
Marpat'a używaj zgodnie z jego przeznaczeniem - do "roboty", a lans zostaw ... onanistom
Jestem członkiem ASGeG ze wsi Warszawa, jestem dykciarzem, noszę marpata, mam gdzies kto wygrał, szpadelek pożyczam i nie boję się Go użyć ;)
Avatar użytkownika
gumka
 
Posty: 168
Dołączył(a): 8 wrz 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogorzel

Postprzez Łasic » 29 cze 2010, o 18:20

Mowa o tym?
http://www.forgotten.pl/miejsce.php?id=152&sid=4c22ab913271d

Większość sprzętu wyparowała, zostało sporo teczek. Ostatnie daty na dokumentach to 2004 rok, więc stosunkowo niedawno budynek został opuszczony. Na drugim piętrze nie byłem. Nikt się nie zainteresował moją obecnością na obiekcie, nie znalazłem nikogo, kto by tego pilnował.
Łasic
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 16:18
Lokalizacja: Nieporęt
White Cross: BOPE
Na starym Warriorze od: 0

Re: Pogorzel

Postprzez Raddar » 29 cze 2010, o 21:19

Dokładnie to, obecnie na bramie siedzi dwójka dziadków i pilnują ale placu dla elek zaraz przy wjeździe :)
Avatar użytkownika
Raddar
 
Posty: 78
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 13:06
Lokalizacja: MMZ
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Pogorzel

Postprzez Łasic » 4 lip 2010, o 22:39

Załapałem się dzisiaj na strzelankę z miejscowymi w Pogorzeli. Zacznę od tego, że miła pani siedząca w domku przy bramie i pilnująca całego terenu nie widziała żadnych przeszkód abyśmy nie mogli się strzelać na terenie. Otworzyła bramę i życzyła miłej zabawy. Więcej nie wiem, nie ja przy tym byłem. Nie wiem jak zareaguje na całe stado asgejów. Piętnastu chłopa w trzech samochodach kompletnie jej nie przeszkadzało. Parking... hmm, jest mały plac manewrowy. Kawałek przed Bramą jest całkiem spora polana gdzie na 100% zmieszczą się wszystkie transportery.

Budynek ogromny, psychiatryk wymięka. Stan jak na zdjęciach, tzn. szyby, firanki, kanapy, stoły, fotele, krzesła, kubki, klawiatury, monitory, książki, dokumenty itd. Oczywiście wszystko co metalowe już dawno wyparowało, ale reszta jest. W piwnicy studio nagraniowe, sauna, kuchnia, pokój gier i kotłownia, na parterze recepcja kolejna kuchnia, pomieszczenia gospodarcze, pokoje dla gości. Drugie i trzecie piętro same pokoje, każdy taki sam, czyli stoi po 1-3 wyrka, szafa, łazienka, fotel. Jest jeszcze jeden drewniany budynek w kiepskim stanie i jeden betonowy 50m dalej. Tam nie byłem. Teren z dala od jakichkolwiek zabudowań, sporo lasu i jeszcze więcej cqb.

Kilka fotek poglądowych http://picasaweb.google.pl/B4RTpl/100705#
IMO ww2 może spróbować swoich sił na terenie hotelu POL-HOT
Łasic
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 16:18
Lokalizacja: Nieporęt
White Cross: BOPE
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Interesujące Miejsca na Mazowszu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości