CQB w domu jednorodzinnym

Interesujące miejsca gdzie potencjalnie możemy uprawiać Airsoft.

CQB w domu jednorodzinnym

Postprzez TheMoonshiner » 21 wrz 2013, o 13:21

Witam.

Jestem z bratem właścicielem domu jednorodzinnego, dwupiętrowego pod Warszawą o pow. 280m2 w stanie surowym, jednocześnie lubię ASG.
Budynek znajduje się na działce pow 1100m2, jest w stanie surowym wiec nie ma obaw o zniszczenie czegoś. Budynek posiada prąd, zasłonięte wszelkie okna deskami. oraz porządek ! czyli brak walających się materiałów budowlanych,szkła, śrub, gwoździ i innych rzeczy które mogły by zagrażać zdrowiu.
Interesuje mnie rozgrywanie szybkich 5-10 minut scenariuszy( odbijanie zakładnika, przechwycenie dokumentów, itd) gdzie 2 drużyny 3-4 osobowe starały by się uzyskiwać najlepsze czasy podczas kilku godzin zabawy, po czym można było by wyłonić najlepszy team by ten mógł się pochwalić wnukom o osiągnięciach młodości ;] (może ewentualny sponsor mały w przyszłości ufundował by nagrodę gdyby pomysł wypalił)
Na miejscu pod zadaszeniem sporego garażu była by możliwość przebrania się, podładowania baterii,sprawdzenia ilość FPS na chronometrze, sprawdzenia okularów, może jakiś pchli targ a może jakiś mały serwis by ktoś zorganizował. Myślę nad tym by odbywało się to cyklicznie. W ofercie był by jakiś grill i herbata/napoje dla spragnionych które wliczały by się w cenę wejściówki (powiedzmy ok 10 zł) Był by również na miejscu ratownik medyczny ze sprzętem (brat) jeśli zaszła by taka potrzeba. Zorganizowana była by również konsola(ps2 tylko niestety :P ) i tv by w wolnej chwili odprężyć się z padem w reku.
Do miejscówki można dojechać komunikacją miejską i potem z bucika 1100m przejść więc tragedii nie ma :)
Oczywiście moja wybiegająca wyobraźnia podsuwa pomysły o zainstalowaniu kamer w obiekcie by pozostałe teamy mogły śledzić poczynania taktyczne innych teamów ale to już gdy po społeczność wyrazi chęć taką miejscówka i imprezą i będziemy mieli za sobą kilka imprez które będą dla nas sukcesem organizacyjnym :)
Mam pytanie czy było by zainteresowanie na tego typu obiekt.
TheMoonshiner
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 12:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: CQB w domu jednorodzinnym

Postprzez Modzel » 22 wrz 2013, o 15:19

Kwestia ceny.
Obrazek
Otaczaj się towarzyszami broni – przeciwnik będzie miał wybór celów.
Modzel
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30 lip 2011, o 17:59
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 2nd CEB
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Interesujące Miejsca na Mazowszu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości