ANKIETA ZASADY

Dostępne dla wszystkich osób przestrzegających regulaminu otwartych nocnych gier mazowieckich.

ANKIETA ZASADY

Postprzez Tomcior » 2 lis 2009, o 17:04

1.W ankietach do wyboru miejsca sobotniej , niedzielnej czy czwartkowej strzelanki proszę umieszczać wszystkie dostępne dla nas miejscówki .
2. Nie umieszczamy odpowiedzi typu: nie wiem, nie będę etc. bo nas to nie obchodzi , ankieta ma wskazywać
3. Ankieta decyduje o miejscu spotkania. Jej wynik jest ostateczny.
4 Czas trwania ankiety czwartkowej do środy .

Wzór

Czwartek
1. Psychiatryk Otwock
2. Dęby
3. N2
4. Legia (opcja do 12 osób)
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomcior
.
 
Posty: 127
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 09:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: Zakładanie ankiety INFO

Postprzez .:Marcin:. » 2 lis 2009, o 17:34

Moim zdaniem warto w ankiecie dodawać opcję "będę bez względu na miejsce"
SCAR | HK 416 | Glock 17 | Claymore

gg 4691019
.:Marcin:.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:32
Lokalizacja: Warszawa/Tarchomin
White Cross: 3V
Na starym Warriorze od: 0

Re: Zakładanie ankiety INFO

Postprzez Vitek » 2 lis 2009, o 17:50

.:Marcin:. napisał(a):Moim zdaniem warto w ankiecie dodawać opcję "będę bez względu na miejsce"


Tomcior napisał(a):
wichur napisał(a):Ja bym wpadł, ale wszystko mi jedno gdzie.

Może na tę okoliczność dodatkowa opcja w ankiecie, co urealni prawdopodobną liczbę chętnych.



Stary ankieta to ankieta, jak większość napisze wszystko jedno to co wtedy? Na liście są dostępne miejscówki, klikaj w takim razie losowo. I tak nigdy ilość głosujących nie równa się uczestnikom.


I masz odpowiedź.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Vitek
.
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 sie 2009, o 18:42
Lokalizacja: Piaseczno/Josephville
White Cross: CLST
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Zakładanie ankiety INFO

Postprzez .:Marcin:. » 6 lis 2009, o 08:53

Po wczorajszym czwartku, może warto dodać opcję w ankiecie "jednak nie dojadę". Głosu anulować się nie da chyba, ale zawsze można go zmienić. I późniejsze zamknięcie ankiety też pozwoli ta opcję lepiej wykorzystać.
SCAR | HK 416 | Glock 17 | Claymore

gg 4691019
.:Marcin:.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:32
Lokalizacja: Warszawa/Tarchomin
White Cross: 3V
Na starym Warriorze od: 0

Re: Zakładanie ankiety INFO

Postprzez Tomcior » 7 lis 2009, o 20:56

.:Marcin:. napisał(a):Po wczorajszym czwartku, może warto dodać opcję w ankiecie "jednak nie dojadę". Głosu anulować się nie da chyba, ale zawsze można go zmienić. I późniejsze zamknięcie ankiety też pozwoli ta opcję lepiej wykorzystać.


Nie możemy doprowadzić do sytuacji, gdzie na ostatnią chwilę dokona się zmiana miejsca i ludzie, którzy nie zdołali spojrzeć "ostatni" raz na forum pojadą gdzie indziej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomcior
.
 
Posty: 127
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 09:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: ANKIETA ZASADY

Postprzez .:Marcin:. » 7 lis 2009, o 21:28

Jasne. Nie mam na myśli zmiany miejsca godzinę przed strzelanką, ale środa wieczór lub czwartek rano też daje pole manewru. Zobaczmy jak to wyjdzie, na próbę w tym tygodniu. Szkoda tylko, że nie da się za pomocą ankiety przewidzieć ilości osób obecnych, bo jednak nie wszyscy jeżdżący głosują.
SCAR | HK 416 | Glock 17 | Claymore

gg 4691019
.:Marcin:.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:32
Lokalizacja: Warszawa/Tarchomin
White Cross: 3V
Na starym Warriorze od: 0

Re: ANKIETA ZASADY

Postprzez .:Marcin:. » 9 lis 2009, o 20:37

Dodałem dwie opcje:
Wszystko jedno gdzie - zawsze można głos sprecyzować w późniejszym terminie lub tak pozostawić
Jednak nie jadę - wiadomo, że czasem coś wypada, a szkoda aby nie obecni przesądzali o miejscu.


Edit/ Ankieta ma cel wskazania,nie może być w niej wskazania na 0 a takimi są twoje dodatkowe odpowiedzi. Nie ma to sensu/ poprawiłem i dodałem Legię, chociaż nie polecam tam zbiegowiska, jest nudniej niż na N2 / Tomcior

A co mi tam pociągnę jeszcze to trochę :)
Chyba nie masz na myśli takiej sytuacji, że jest więcej osób rezygnujących i wygrywa opcja nie jadę lub że większości osób jest wszystko jedno gdzie pojadą i jest dylemat co zrobić bo wygrało wszystko jedno? Dla mnie sprawa jest oczywista. Wygrywa "miejscówka" która w ankiecie ma najwięcej głosów, a "jednak nie jadę" i "wszystko jedno" to tylko dodatki, o które nie tylko ja wcześniej prosiłem. Więc nie wiem czemu twierdzisz, że nie może wygrać 0 bo takiej opcji by nie było.
Wstawiłem to, jak zanaczyłem, na próbę, ale tej próby się nie doczekało, bo Ty uważasz inaczej. Nie dałeś innym się wykazać ;)
Co do Legi to ja jej celowo nie dodawałem, aby rozpocząć dopiero dyskusję na ten temat. Też uważam, że na większą ilość graczy to jak na razie za mały obiekt. Co innego gdyby uczynić grywalną piwnicę.
SCAR | HK 416 | Glock 17 | Claymore

gg 4691019
.:Marcin:.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:32
Lokalizacja: Warszawa/Tarchomin
White Cross: 3V
Na starym Warriorze od: 0

Re: ANKIETA ZASADY

Postprzez Tomcior » 9 lis 2009, o 21:21

.:Marcin:. napisał(a):Dodałem dwie opcje:
Wszystko jedno gdzie - zawsze można głos sprecyzować w późniejszym terminie lub tak pozostawić
Jednak nie jadę - wiadomo, że czasem coś wypada, a szkoda aby nie obecni przesądzali o miejscu.


Edit/ Ankieta ma cel wskazania,nie może być w niej wskazania na 0 a takimi są twoje dodatkowe odpowiedzi. Nie ma to sensu/ poprawiłem i dodałem Legię, chociaż nie polecam tam zbiegowiska, jest nudniej niż na N2 / Tomcior

A co mi tam pociągnę jeszcze to trochę :)
Chyba nie masz na myśli takiej sytuacji, że jest więcej osób rezygnujących i wygrywa opcja nie jadę lub że większości osób jest wszystko jedno gdzie pojadą i jest dylemat co zrobić bo wygrało wszystko jedno? Dla mnie sprawa jest oczywista. Wygrywa "miejscówka" która w ankiecie ma najwięcej głosów, a "jednak nie jadę" i "wszystko jedno" to tylko dodatki, o które nie tylko ja wcześniej prosiłem. Więc nie wiem czemu twierdzisz, że nie może wygrać 0 bo takiej opcji by nie było.
Wstawiłem to, jak zazaczyłem, na próbę, ale tej próby się nie doczekało, bo Ty uważasz inaczej. Nie dałeś innym się wykazać ;)
Co do Legi to ja jej celowo nie dodawałem, aby rozpocząć dopiero dyskusję na ten temat. Też uważam, że na większą ilość graczy to jak na razie za mały obiekt. Co innego gdyby uczynić grywalną piwnicę.



To nie jest kwestia wykazywania się, od lat pracuję zawodowo przy tworzeniu ankiet i prowadzę badania marketingowe. Ankieta ma tu wskazać miejsce, nie chęci . Chęci można opisać w postach. Dlaczego zakładasz, że opcja "nie jadę " czy "wszystko jedno" nie wygra. Dopuszczasz do udzielenia głosu, więc teoretycznie musisz liczyć się i z takim wynikiem. Mam nadzieję, że jest to dla ciebie zrozumiałe. Nie blokuję tu twojej chęci wykazania się, tylko pilnuje porządku na tym forum. I daruj sobie stwierdzenia typy TY, ponieważ cały czas podawałem ci argumenty za swoim postępowaniem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomcior
.
 
Posty: 127
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 09:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: ANKIETA ZASADY

Postprzez .:Marcin:. » 9 lis 2009, o 21:28

Nie rozumiemy się. Co z tego, że "jednak nie jadę" lub "wszystko jedno wygra", przecież to nie jest miejscówka, więc choćby np Psychol miał dwa głosy, N2 jeden a "wszystko jedno" piętnaście to wygrywa Psychol. Tyle. Opcja "jednak nie jadę miała umożliwić anulowanie" swojego głosu, aby nieobecni nie głosowali.
SCAR | HK 416 | Glock 17 | Claymore

gg 4691019
.:Marcin:.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:32
Lokalizacja: Warszawa/Tarchomin
White Cross: 3V
Na starym Warriorze od: 0

Re: ANKIETA ZASADY

Postprzez Młody » 2 lut 2010, o 00:23

A ja popieram Marcina. Powinno być coś w stylu " wszystko mi jedno gdzie" albo "głosujcie ja się dostosuję". Dlaczego?? Bo wtedy mamy większą pewność, że te osoby się pojawią niż te co głosowały na inną miejscówkę niż ta która wygrała. Zasadniczo czasami lubię wiedzieć ile mniej więcej może być osób na nocce. Więc dodanie czegoś takiego w niczym nie przeszkodzi a może pomóc.

Pozdrawiam
Młody
.
 
Posty: 478
Dołączył(a): 13 wrz 2009, o 23:23
Lokalizacja: Otwock
White Cross: Stalkers
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Gry otwarte - Czwartkowe nocki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości