12-12-2015 START 10:00

Dostępne dla wszystkich osób przestrzegających regulaminu otwartych gier mazowieckich.

Moderator: Pi White

12-12-2015 START 10:00

Ankieta wygasła 11 gru 2015, o 21:59

1. Monte Kalwaria
0
Brak głosów
2. Monte Kalwaria 2
0
Brak głosów
3. Linin
0
Brak głosów
4. Tomice
0
Brak głosów
5. Okuniew
0
Brak głosów
6. MŁ
0
Brak głosów
7. Nowe Białobrzegi
0
Brak głosów
8. Białobrzegi (Pętla u u Cyganki)
0
Brak głosów
9. Wola Grzybowska ( zasady specjalne )
0
Brak głosów
10. Janówek Miasto
0
Brak głosów
11. Janówek Twierdza
0
Brak głosów
12. Janówek Las
0
Brak głosów
13. Odpadam
6
30%
14. Czarna Struga ( opcja jednorazowa)
14
70%
 
Liczba głosów : 20

12-12-2015 START 10:00

Postprzez Pi White » 6 gru 2015, o 21:59

Start godzina 10:00
Ochrona oczu (całkowity zakaz zdejmowania na polu gry)
Pomarańczowa Kamizelka (Jako oznaczenie "TRUPA" pomarańczowa nie zielona czarna czy różowa )
Repiliki RAM i Mancraft nie biorą udziału w grze.(Polarstar, Volwerin mogą uczestniczyć w grze )
Maksymalna moc dla replik CQB 0-350 FPS
Maksymalna moc dla replik w trybie Full Auto 0-450 FPS
Maksymalna moc dla replik w trybie Semi 450-600 FPS
Repliki z prędkością początkową większą od 600 FPS nie biorą udziału w zabawie .
Osoby niepełnoletnie bawią się z nami tylko pod opieką opiekuna prawnego.
Osoby nie spełniające naszych wymogów mogą nie zostać dopuszczone do gry.

ABY BRAĆ UDZIAŁ W ANKIECIE MUSISZ POSIADAĆ ZGODNY Z REGULAMINEM AVATAR
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Pi White » 6 gru 2015, o 22:03

Witam.
W ankiecie pod pozycją nr 14 umieściłem Czarną Strugę, jeden z podwarszawskich teamów organizuje tam imprezę i padł pomysł aby tam pojechać jako Weekend-Warriors.
Impreza ma ograniczenia co do rodzajów magazynków, Hi-capy odpadają, ma też trwać do godziny 16, na moją prośbę ustaliliśmy iż w budynkach tylko broń krótka, zasady rozgrywki zgodne z naszym regulaminem.

Sugerowana strona konfliktu to "KOALICJA"

Przy rejestracji można podać nr PESEL aby zostać objętym ubezpieczeniem NNW
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Mojito » 7 gru 2015, o 07:26

@Pi White :lubie:

Szczegóły będą do czwartku na stronie wydarzenia.

Dodam tylko, że dla karabinów wsparcia jest limit w boxach do 500szt kulek. Doładować można w bazie lub na respie.

Medycy grają, po trafieniu można odczołgać się max 2 metry i czekać do 10 minut na pomoc. Kolejne trafienie, idziemy na respa.
Wiecej szczegółów na FB, oczywiście dodam tutaj też info dla "niefejsbukowych". :D

https://www.facebook.com/events/655276977948412/
- Tato, a co to jest RESP?
- To takie miejsce, gdzie trafiony gracz odżywa i może dalej się strzelać.
- Aha to juz wiem, i np. tam im odrastają nogi.
- yyyyyy...
Avatar użytkownika
Mojito
 
Posty: 93
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 08:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Szkielet » 9 gru 2015, o 11:37

Witam czy jest szansa na Podwózkę w obie strony z Woli ul. Grenady 11 ?
Avatar użytkownika
Szkielet
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 lis 2015, o 11:31
White Cross: Gorylas, Sojusznik Silent Hunters
Na starym Warriorze od: 0

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez habib » 9 gru 2015, o 19:41

ustaliliśmy iż w budynkach tylko broń krótka

czy mp5k to broń krótka ? (poważnie pytam, bo na gaziaki mi za chłodno)
Avatar użytkownika
habib
 
Posty: 1942
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2008

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Mojito » 9 gru 2015, o 22:18

habib napisał(a):
ustaliliśmy iż w budynkach tylko broń krótka

czy mp5k to broń krótka ? (poważnie pytam, bo na gaziaki mi za chłodno)


Mowa jest o pistoletach, popularnie zwanych "boczniakami" :D Nie pytaj o uzasadnienie, jest to nasza fanaberia :D


Kilka informacji odnośnie soboty:

Zapisy:
https://docs.google.com/forms/d/15NXmLKUKmoIxxyInBEFx6kEW49kg4dlZ63jXNyIWKl8/viewform?c=0&w=1
Lista korygowana (aktualizacja z 22:00 9-12-2015):
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1210ixMVkumCGZQz17bZRL4CjjzTcLudHszBQ5GVAIug/pubhtml?gid=1629022663&single=true
Teren gry/parkingi:
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=z0zMTYDvULhc.kXk_pOsgyVlc

Limity "mazowieckie":
Do 350fps budynki - single
350-450fps - full auto las
450-600fps - single las
Repliki powyżej 600fps nie biora udzialu w grze jak i mancrafty.
Jak wspomnieliśmy wyzej, zakaz używania hi-capów. Wyjatkiem są boxy w karabinach wsparcia, gdzie limit kulek wynosi 500szt. W magazynkach typu mid; low i real -cap liczba kulek wg pojemności.

Udzial w imprezie tym razem to koszt astronomicznych 10zł na pokrycie kosztow materiałów oraz paliwa do....zobaczycie:)

Warunkiem koniecznym do udziały w grze jest SKOŃCZONE 18 LAT w dniu imprezy.
Osoby chcące aby obejmowało ich ubezpiecznie NNW prosimy o wpisywanie się na listę.
- Tato, a co to jest RESP?
- To takie miejsce, gdzie trafiony gracz odżywa i może dalej się strzelać.
- Aha to juz wiem, i np. tam im odrastają nogi.
- yyyyyy...
Avatar użytkownika
Mojito
 
Posty: 93
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 08:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez SOBI2 » 10 gru 2015, o 23:22

Lecę z Pruszkowa . Moge zabrać 1-2 osoby jade trasą przez Górczewska/Lazurowa lece przez Marki. pisac na priv
Avatar użytkownika
SOBI2
 
Posty: 51
Dołączył(a): 6 cze 2012, o 10:02
Na starym Warriorze od: 2004

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Arekcore » 12 gru 2015, o 20:18

Panie i Panowie bardzo ciekawa dziś była impreza, szkoda że wiele osób wcześniej wróciło do domów ponieważ prawdziwie granie rozpoczeło się po przejęciu samochodu i prawej ręki Ahmeta halibanacha ;) ale rozumiem że każdy uczy się na błędach, wiele osób oczekawiło strzelanki dostali trochę milisiomowego grania co ja osobiście uważam za mega plus, kolejny plus to czas rozgrywki i granie przy końcowych fazach światła słonecznego, ja osobiście bardzo lubie takie granie i tyle km do przejścia, wieki ukłon dla "Łowców Jeleni" bo im dalej tym lepiej , piękny finał, super klimat z muzyką i stroboskopami w nocy na hali i mege dobra grochówka częstowana do oporu, organizator również zadbał o dymy, teren świetny, piękny potencjał na cd. tego tematu w końcu Ahmeda z Halibanacha nie dorwaliśmy, jedyna moja skromna rada to troszkę ograniczenie terenu i trochę więcej pomysłów na zadania dla poszczególnych oddziałów, natomiast uznaje imprezę za ciekawą i więcej takich na mazowieckim, wpisowe ludzkie i rozsądne, dziękuje wszystkim z którymi miałem dziś przyjemośc działać, nie wiem czy pojawie się do końca roku na strzelaniu więc życzę Wam wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt i Nowego Roku.

PS. Wiele osób mam na FACEBOOK-u kochani dziś owy portal społecznościowy zablokował mi konto ze względu na weryfikację imienia i nazwiska oraz zdjęć z bronią, nie wiem ile czasu to potrwa i nie wiem kiedy pojawie się znowy na FB, dlatego jesli ktoś ma potrzebę kontaku to tylko telefonicznie ewentualnie przez WW2, pozdrówki w zdrowiu:) :mp5: :mp5: :mp5:
F.R.O.G. Team
Avatar użytkownika
Arekcore
 
Posty: 495
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 09:31
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2009

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Mojito » 12 gru 2015, o 20:33

W imieniu Łowców Jeleni dziękuje za miłe słowa. Chłopaki włożyli dużo serca w dzisiejsze strzelanie. Jako, że w większości lubimy dużo chodzić takie były założenia. Sam cream della cream czyli ostateczny atak na bazę miał być dopełnieniem gdzie trup ściele się gęsto. Większa liczba szturmujących na pewno dodała by jeszcze bardziej smaczku ale i tak uważam, że przy takiej optymalizacji kosztów i wkładu pracy ludzi efekt był dobry, a wszystko inne jest kwestią zaangażowania i własnych preferencji.

A grochówka była mega :fap: :)
- Tato, a co to jest RESP?
- To takie miejsce, gdzie trafiony gracz odżywa i może dalej się strzelać.
- Aha to juz wiem, i np. tam im odrastają nogi.
- yyyyyy...
Avatar użytkownika
Mojito
 
Posty: 93
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 08:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez WichuR » 12 gru 2015, o 23:06

Konkretnie... To najlepsze słowo opisujące imprezę z mojego punktu widzenia, czyli szeregowego Arabusa :) Nie wyplułem worka kompozytu, ale był suspens, były emocje, ale też lekka rutyna wielogodzinnego pozostawania w gotowości.

Łowcom należą się szczere gratulacje za skonstruowanie dobrych ram dla rozgrywki, w której łatwo można było znaleźć swój sposób gry. Bardzo podobało mi się budowanie napięcia, z kulminacją w postaci zmasowanego ataku na bazę (Zapomniałem zapytać, kto wygrał? Ktoś wie?). Była ona bardzo klimatyczna - Arekcore napisał wszystko w temacie :) Lubię jasne cele i swobodę do ich realizacji. Fajnie było wziąć udział w zabawie wykraczającej poza ramy zwykłej jebanki, w której parametry repliki spadły na dalsze plany, a poczucie zadowolenia płynęło z kombinowania, starań i wysiłku.

Ekstra punkty wchodzą, za super grochówkę (z innej ligi niż Tazowa :D) i miły after przy ognisku. Fajnie pogadać z ludźmi pełnymi pasji.

Dodatkowo chciałbym przekazać szczere podziękowania kolegom "wyklepanym" w plecy w czasie obrony bazy - zachowaliście się fantastycznie. Wielki respekt za Wasze wyczucie fair-play.

Ogólnie, cytując klasyka - wincyj!
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Pat » 12 gru 2015, o 23:47

Super impreza, plusy za organizacje i grochowke, bardzo dobrze zorganizowana, duzo dynamiki i koniecznosc uzycia nie samej repliki ale tez glowy :) dla organizatorow 10/10 bylo wszystko, oby wiecej tak dobrych gier. Teren mega, jest wszystko czego dusza zapragnie :) Dzieki wszystkim za udana zabawe ;) A jak juz Wichur napisal Panom z koncowki gry dzieki za fair-play podczac cichych zgonow.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Pat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2015, o 20:41
Na starym Warriorze od: 0

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez pablito » 13 gru 2015, o 00:22

tia...najpierw jeden z naszych was przepuścił przez płot, a ja jeszcze się odwracam i was uciszam, żebyście nie gadali hehehe uśmialiśmy się mocno :D choć też trochę sie wkurzyliśmy, że daliśmy się tak w bambuko zrobić...choć z drugiej strony już ciemno było i kompletnie nie wiedzieliśmy, że to przeciwnik :D (chyba, że to nie o ten moment chodziło :P )



WichuR napisał(a):Konkretnie... To najlepsze słowo opisujące imprezę z mojego punktu widzenia, czyli szeregowego Arabusa :) Nie wyplułem worka kompozytu, ale był suspens, były emocje, ale też lekka rutyna wielogodzinnego pozostawania w gotowości.

Łowcom należą się szczere gratulacje za skonstruowanie dobrych ram dla rozgrywki, w której łatwo można było znaleźć swój sposób gry. Bardzo podobało mi się budowanie napięcia, z kulminacją w postaci zmasowanego ataku na bazę (Zapomniałem zapytać, kto wygrał? Ktoś wie?). Była ona bardzo klimatyczna - Arekcore napisał wszystko w temacie :) Lubię jasne cele i swobodę do ich realizacji. Fajnie było wziąć udział w zabawie wykraczającej poza ramy zwykłej jebanki, w której parametry repliki spadły na dalsze plany, a poczucie zadowolenia płynęło z kombinowania, starań i wysiłku.

Ekstra punkty wchodzą, za super grochówkę (z innej ligi niż Tazowa :D) i miły after przy ognisku. Fajnie pogadać z ludźmi pełnymi pasji.

Dodatkowo chciałbym przekazać szczere podziękowania kolegom "wyklepanym" w plecy w czasie obrony bazy - zachowaliście się fantastycznie. Wielki respekt za Wasze wyczucie fair-play.

Ogólnie, cytując klasyka - wincyj!
Avatar użytkownika
pablito
 
Posty: 780
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez WichuR » 13 gru 2015, o 00:52

Dokładnie wtedy :) Mieliśmy przewagę wiedząc, co jest przed nami i szliśmy krokiem paradnym, a zmrok krył niebieski kolor. Zanim tył się zorientował, to już był poinformowany o swoim losie.

Co ważne, to po grze słyszałem, że Wasze działania, przy zdobywaniu bazy i budynków, zrobiły wrażenie. :lubie:

Pogratulować i do zobaczenia!
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Pat » 13 gru 2015, o 01:14

Oni nas nie przepuscili, tez zgineli cichutko :)
Avatar użytkownika
Pat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 wrz 2015, o 20:41
Na starym Warriorze od: 0

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez Snols » 13 gru 2015, o 09:18

Obrazek

Bardzo fajna impreza.Łowcy spisali się na medal. Oprawa audio-wizulana, gar grochówy. Było super.

A ze zdrajcami co znienacka w ciemnościach mordowali po cichu policzę się na następnej imprezce ;) :mp5:

Niestety odniosłem wrażenie (szczególnie w trakcie strzelaniny przy drodze) że nie wszyscy członkowie koalicji grają fair - wycieczki trupów do medyka i incydentalna terminatorka... Szczególnie to ostatnie mnie strasznie wk^$&^a, jak ktoś ma coś takiego na sumieniu to słabo.

Żałuje że zostałem wezwany do domu przez strajkującą babcie bo chętnie bym się pointegrował przy ognisku (to w końcu były te wybory najładniejszej kozy?)
Avatar użytkownika
Snols
 
Posty: 31
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 14:43
Na starym Warriorze od: 0

Re: 12-12-2015 START 10:00

Postprzez pablito » 13 gru 2015, o 13:16

Terminatorkę to trzeba było na miejscu wyjaśniać. Ja nie zauważyłem, aczkolwiek słyszałem wiele narzekań również na ciapatą stronę zarówno przy pierwszym ataku na skład amunicji jak i później...więc teraz to już cicho sza.
Avatar użytkownika
pablito
 
Posty: 780
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Gry otwarte - Sobota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości