10.03.2012 - FD&BW Kosowo 1996 (MOKRY ŁUG)

Dostępne dla wszystkich osób przestrzegających regulaminu otwartych gier mazowieckich.

Moderator: Pi White

10.03.2012 - FD&BW Kosowo 1996 (MOKRY ŁUG)

Postprzez FlyingCat » 17 sty 2012, o 19:43

Na prośbę jednego z Organizatorów (FlyingDutch) nie mającego konta na WW2 podaję link do tematu na ASGW dotyczącego zasad, scenariusza i terminu tej imprezy.

10.03.2012 - FD&BW Kosowo 1996 (MOKRY ŁUG) - scenariusz i pytania oraz flejm

FD&BW KOSOWO 1996 (MŁ 10.3.2012) ZAPISY -aj w temacie :) czyli potencjalna lista chętnych

__________-

PS. Oprzędzając ew. dyskusję i protesty ze strony Midera - Organizatora Heallven - Golem [10.03.2012] - informuję że ostra dyskusja na temat pierwszeństwa do terminu została rozpętana i zamknięta na ASGW.
Organizatorzy "Kosowa" nie zamierzają konkurować z Miderem ani też odbierać mu uczestników jego urodzin!!! Mają swój pomysł na strzelankę i zaprasza wszystkich tych, którzy mają chęć na wymianę kompozytu według scenariusza ich autorstwa.
Dlaczego FlyingCat? Jak mnie poznasz to zrozumiesz.
Nieco poważniej? Lubię latać, a naturę mam kocią. I tyle powinno wystarczyć na początek...
Avatar użytkownika
FlyingCat
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 maja 2010, o 10:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: P.M.C. CoD
Na starym Warriorze od: 0

Re: 10.03.2012 - FD&BW Kosowo 1996 (MOKRY ŁUG)

Postprzez yamnick » 3 lut 2012, o 17:23

Przeczytałem zasady, nie było lekko

Szczególnie ujęło mnie "ewakułowanie żołnieży na londowisko" a także przyznawanie punktów za czystki etniczne :)
Always remember the goodness of animals. You see, my dachshund is discreet and will never betray me — I cannot say that of any human being...

Wilhelm Canaris
Avatar użytkownika
yamnick
.
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 6-th
Na starym Warriorze od: 2005

Re: 10.03.2012 - FD&BW Kosowo 1996 (MOKRY ŁUG)

Postprzez Mamut » 8 mar 2012, o 12:49

"Golem" padł, więc chyba tam trzeba będzie zawędrować.
Avatar użytkownika
Mamut
 
Posty: 204
Dołączył(a): 31 paź 2009, o 17:12
Lokalizacja: Warsaw
Na starym Warriorze od: 2004

Re: 10.03.2012 - FD&BW Kosowo 1996 (MOKRY ŁUG)

Postprzez FlyingCat » 8 mar 2012, o 21:33

Spragnionym wymiany kompozytu w Kosowie polecam ponowną lekturę wątku z zasadami!!!
W drodze "demokratycznej" pyskówki i :mp5: wymiany poglądów odrobinę to ewaluowało i doznało pewnych modyfikacji.
Z racji tego, że scenariusz i mechanika nie są proste i lajtowo przyswajalne (jak np. :piwo: ) lepiej poświecić te kilka chwil na zapoznanie się z tematem (i odsianie ziarna od plew) przed imprezą, niż po imprezie wieszać psy na organizatorach "bo impreza była do bani".

BTW - złożony :wet: niemocą niestety, tym razem nie będę zatruwał wam życia swoimi zawiłymi pomysłami taktycznymi, ani też darł japy ... bo mnie nie będzie!
Dlaczego FlyingCat? Jak mnie poznasz to zrozumiesz.
Nieco poważniej? Lubię latać, a naturę mam kocią. I tyle powinno wystarczyć na początek...
Avatar użytkownika
FlyingCat
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 maja 2010, o 10:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: P.M.C. CoD
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Gry otwarte - Sobota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość