JG080 + Modify 509mm 6.03 = blokująca replika

Adamowie Słodowi Airsoftu. Zrób se nokto, napraw replikę, etc.

JG080 + Modify 509mm 6.03 = blokująca replika

Postprzez Maro_N » 29 lip 2014, o 11:37

Witam
Kupiłem ostatnio lufę opisaną w tytule wątku do swojego siga w pośpiechu zamontowałem ją z nadzieją, że pojadę na strzelankę w minioną sobotę. Próbuje ją przestrzelać a tu wielkie D, żadna kulka nie przelatuje przez kołnierz gumki modify dodanej do lufy. Wyjąłem magazynek odwróciłem replikę komorą do góry, nacisnąłem spust i wygląda na to jakby dysza nie stykała się z gumką przez co nie przepycha kulek przez kołnierz gumki. Następnie zamieniłem gumkę modify na zieloną g&g tutaj sytuacja wygląda tak, że kulki wylatują co 3 strzały tylko raz lecą na 1m a innym razem na 70m. Następnie założyłem stockową gumkę JG tutaj nie było problemu z blokowaniem, ale kulki skręcały w lewo nie mam na myśli, że celownik nie jest przystrzelany i replika bije w lewo tylko widać było, że kulki leciały po łuku. Po zdjęciu lufy zauważyłem, że dysza wychodzi pod kątem z gearboxa. Rozebrałem gearbox, poprawiłem dyszę teraz na stockowej gumce replika nie blokuje się i strzela prosto, ale na g&g w dalszym ciągu się blokuje. Co ciekawe jak wyjmę magazynek i wrzucam kulki do komory odwróconej do góry nogami repliki to nie ma problemu blokowania z gumką g&g a z magazynkiem nie strzela. Niestety nie mam pod ręką innego magazynka, ale może macie pomysł co może być nie tak? Zamówiłem sobie dedykowaną do sigów 22,4mm mosiężną dyszę protecha może ona pomoże? Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Maro_N
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 08:15
Lokalizacja: Janki
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Dział Techniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości