skrzynka na replike

Adamowie Słodowi Airsoftu. Zrób se nokto, napraw replikę, etc.

skrzynka na replike

Postprzez Mojito » 6 paź 2014, o 10:25

Jako ,ze nabylem sobie w ramach rekreacji karabinek urban sniper jako domowego pogromcę puszek czas go dobrze zabezpieczyc przed małoletnią. Córka , bo o niej mowa jest z natury poszukiwaczem (przeważnie kłopotów) i stąd moje obawy. Pomińmy czy słusznie czy nie, bo ciekawi mnie jak Wy to rozwiązaliście.
Tak wgl to jako nowy: Dzieńdobry. Jak tylko nabęde drogą kupna replike albo kolega pożyczy to napewno przedstawie sie osobiście.
- Tato, a co to jest RESP?
- To takie miejsce, gdzie trafiony gracz odżywa i może dalej się strzelać.
- Aha to juz wiem, i np. tam im odrastają nogi.
- yyyyyy...
Avatar użytkownika
Mojito
 
Posty: 93
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 08:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: skrzynka na replike

Postprzez stefano2015 » 23 lut 2015, o 12:55

Drewniana skrzynka po winach. Do tego kłódka. I po kłopocie.
stefano2015
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 12:50
Na starym Warriorze od: 0

Re: skrzynka na replike

Postprzez Zenek » 23 lut 2015, o 15:53

Mój dziadek miał pistolet ostry, który leżał w metalowej skrzynce do której klucz był 'gdzieś' w domu. Nie wiedziałem gdzie był klucz i nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło żeby go szukać. Czemu? Bo dziadek pokazywał mi pistolet zawsze kiedy go o to poprosiłem i zawsze robił dookoła tego taką atmosferę, że szybko nauczyłem się nie myśleć o broni jak o zabawce. Uczył mnie jak się obchodzić z pistoletem. Nie musiałem się podkradać żeby go obejrzeć. Myślę że to najlepsze rozwiązanie i bardzo pouczające. Oczywiście to działa, ale 'od pewnego wieku'.
Pozdrawiam,
"Nie mówiłbym tyle o sobie, gdybym kogoś innego znał równie dobrze" ~ Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Zenek
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 14:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: skrzynka na replike

Postprzez Pi White » 5 kwi 2015, o 09:34

No tak oswajanie małej dziewczynki z karabinem.................kup twardy pokrowiec na replikę i córka nie narobić problemów Tobie i sobie :)
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: skrzynka na replike

Postprzez Aur » 6 kwi 2015, o 19:46

Jest jeszcze taka porada, żeby nigdy nie trzymać magazynków i kulek razem z repliką. Same magazynki i baterię możesz już gdzieś zamknąć.
Aur
 
Posty: 171
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 06:43
White Cross: FR
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dział Techniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości