Magazynki Ak custom

Adamowie Słodowi Airsoftu. Zrób se nokto, napraw replikę, etc.

Magazynki Ak custom

Postprzez kocur » 11 sie 2016, o 13:19

Czy ma ktoś może pod ręką rozczłonkowany magazynek do swd i chciałby się podzielić zdjęciami z wymiarami bebechów będę wdzięczny za pomoc.
Avatar użytkownika
kocur
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 sie 2011, o 07:36
Na starym Warriorze od: 0

Re: Magazynki Ak custom

Postprzez Chaota » 12 sie 2016, o 12:18

Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0

Re: Magazynki Ak custom

Postprzez kocur » 18 sie 2016, o 07:56

Dzięki to jest ciekawe. W pierwszej wersji myślałem nad wybebeszeniem maga od svd i próbie wpakowania bebechów do skorupy krótkiego hi-capa. W ostateczności z powodu totalnego braku krótkich low cap do ak pozostaje (http://www.evike.com/products/56322). Nie wiesz może jak stoi sprawa z drukowaniem 3d w warszawie ?
Avatar użytkownika
kocur
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 sie 2011, o 07:36
Na starym Warriorze od: 0

Re: Magazynki Ak custom

Postprzez Chaota » 22 sie 2016, o 09:55

Ja myślałem, że chodzi Ci tylko o wymiary gniazda.

Nie ma problemu z usługą, nawet u nas w środowisku nie brakuje drukarek
Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0

Re: Magazynki Ak custom

Postprzez kocur » 25 sie 2016, o 10:38

Zastanawiam się nad zmianą koncepcji. Zamiast przerabiać inny magazynek na krótki do ak co będzie zdecydowanie trudniejsze, może lepiej dorobić same bebechy. Tylko czy jest możliwość precyzyjnego zeskanowania elementu w 3d ? Może jakiś rodzaj odlewu. Nie jestem przekonany czy jest to technologiczne do wykonania.
Avatar użytkownika
kocur
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 sie 2011, o 07:36
Na starym Warriorze od: 0

Re: Magazynki Ak custom

Postprzez Chaota » 25 sie 2016, o 12:25

Oczywiście że tak, ale zamiast skanować co jest, raz mało dokładne i dwa skany mają dużo więcej wielokątów niż to konieczne. Lepiej wziąć suwmiarkę w rękę i zrobić model, szczególnie że magi to proste bryły.


Odlewy może Ci zrobić Akademia Odlewnictwa, Jabi i Neko z tego forum.
Projekt i wydruk 3D mogę zrobić ja.

Ciekaw jestem cz ktoś na forum ogarnia obróbkę skrawaniem lub mógłby udostępnić maszyny np. frezarkę górnowrzecionową.

Jest nas tu tyle że za zwrot kosztów i krate piwa powinno się dać zrobić wszystko
Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0

Re: Magazynki Ak custom

Postprzez kocur » 25 sie 2016, o 13:10

Nie chodzi korpus tylko o bebechy. Skorupy pasują od zwykłych krótkich hi-cap-ów.
Muszę zobaczyć czy jest możliwość rozebrania tych bebechów na części pierwsze. W ostateczności nie trzeba było by nawet samego gniazda tworzyć bo można je dosztukować z długiego magazynka.
Avatar użytkownika
kocur
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 sie 2011, o 07:36
Na starym Warriorze od: 0

Re: Magazynki Ak custom

Postprzez Chaota » 25 sie 2016, o 13:39

Możesz wsadzić tam shellsa od strzelby
Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dział Techniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości