Wyposażenie w plener

Adamowie Słodowi Airsoftu. Zrób se nokto, napraw replikę, etc.

Wyposażenie w plener

Postprzez Bart.man » 9 sie 2018, o 09:29

Siema,
Planujemy z kumplami wypad airsoftowy na kilka dni pod namioty. Taki typowy, męski wypad "integracyjny", full service, pełna logistyka, zabezpieczenia i umundurowania. Aktualnie rozglądam się za dodatkowymi bajerami w stylu zestawów do czyszczenia broni, ostatnio wróciłem ze sprzętem w fatalnym stanie. Jak zawsze w necie jest pełno sklepów z militariami, zatem kierowałem się ceną, rozważam ten zakup https://milworld.pl/product-pol-13212-Jack-Pyke-Zestaw-do-Czyszczenia-Broni-Multi-Gun-Cleaning-Kit.html. Oprócz tego podstawowe akcesoria taktyczne, gogle, hełmy, kabury, kamizelki, ładownice, maski czy panele udowe.
O czymś jeszcze zapomniałem? Dopiero zaczynam przygodę z grami taktycznymi, będe wdzięczny za każda pomoc
Bart.man
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 09:17
White Cross: Lech Poznań
Na starym Warriorze od: 0

Re: Wyposażenie w plener

Postprzez Goorock » 9 sie 2018, o 12:14

Bardziej doświadczone zespoły, np. jak nasz Czarny kot, mają opracowane (od wielu lat) listy wyposażenia podzielone na 2 rzuty - Rzut 1 czyli do 12 godzin, i Rzut 2 - na 24 godziny. Kiedy się pakujesz, to zaznaczasz sobie na liście co już spakowałeś a czego nie.

Oprócz tego mamy dla osób które chcą do nas dołączyć listę podstawowego wyposażenia, które należy posiadać jako minimum.
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008


Powrót do Dział Techniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości