Drobne usługi elektryczne

Adamowie Słodowi Airsoftu. Zrób se nokto, napraw replikę, etc.

Drobne usługi elektryczne

Postprzez heavenly » 6 cze 2011, o 22:29

Jak wiadomo firmy rozmaite liczą sobie całkiem sporo za proste duperele. Do tego nie dają kawy, czy też herbaty podczas oczekiwania na wykonanie usługi, nie wspominając o tym że nie robią od ręki. Dlatego też wypełniam lukę w rynku i oferują wszelakie usługi związane z elektryką w replikach i osprzęcie:
- wymiana złączy na T'shape (Tconn, czy jak to jeszcze nazwać).
- przebudowy dowolnych zestawów słuchawkowych pod konkretne radia, ze szczególnym uwzględnieniem Puxinga i Navcomma. Przeróbka polega na wymianie całego kabla, wraz z zalewaną fabrycznie wtyczką, a nie rzeźbienie z wtykiem z wolumenu. Jedna z moich produkcji to np. to: http://biegala.blogspot.com/2011/05/mas ... em-v2.html
- naprawy zestawów typu Bowman - wymieniam poukręcane kable, naprawiam PTT itp.
- wymiana okablowania w replikach, wraz z wbudowaniem MOSFET w oparciu o najlepszy tranzystor dostępny na rynku - IRL 3713. Układ jest zabezpieczany diodami transil.
- realizacja własnych pomysłów zamawiającego - w zależności od tego co potrzebuje - siedzimy, rozmawiamy, ustalamy co da się zrobić, jak i za ile.
- dorabiam włączniki "żelowe" do dowolnej latarki, lasera, noktowizora. Moje konstrukcje oparte są na mikrostykach i wyglądem nie odbiegają od fabrycznych. Cena orientacyjna - ok. 20 zł za sztukę, może ulec zmianie przy bardziej wyuzdanych potrzebach niż standardowe 2 mikrostyki.
- naprawiam też wszelkie, różne i niestandardowe cosie jakie mi dostarczycie, w tym kolimatory, nawet z urwanymi wyłącznikami.

Zasady współpracy:
- chętny zgłasza zapotrzebowanie na mail diesel@fatah.pl
- ja odpowiadam i zazwyczaj podaję swój nr telefonu
- posiadanie mojego numeru nie upoważnia do przekazywania go gdzie popadnie i wydzwaniania do mnie poza godzinami 9:00-19:00 - złamanie tej zasady jest okrutne w skutkach;-) Raczej dzwonimy, sms jest ostatecznością, a mms złem;-)
- liczę na słowność - jeśli ktoś coś zamawia to odkłada sobie na to kasę. Nie dopuszczam sytuacji że ktoś udaje że deszcz pada i mnie unika - zrobię mu naprawdę mocno wokół pióra
- robię to dla Was i dla siebie. Lubię dłubać i dlatego podejmę się różnych prac. Nie psujcie mi tego;-)

Mam nadzieję na udaną, obopólną współpracę;-) Pamiętajcie że robię to w ramach mojego wolnego czasu, więc nie zawsze będę nim dysponował w nieograniczonym wymiarze. Dlatego proszę nie atakować mnie w piątek wieczorem że coś jest koniecznie potrzebne na jutro, skoro leżało spierdolone od poniedziałku...
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Dział Techniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości