szkielet GB

Adamowie Słodowi Airsoftu. Zrób se nokto, napraw replikę, etc.

szkielet GB

Postprzez Marines22 » 15 sie 2011, o 20:02

Panowie tym razem ja proszę was o pomoc. Możecie zapodać swoje opinie na temat tego szkieletu http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1401 może ktoś z was go używał, czy wart jest swojej ceny i jak jest z jego wytrzymałością
Marines22
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 21:05
Lokalizacja: Szczawnica
Na starym Warriorze od: 0

Re: szkielet GB

Postprzez FlyingCat » 15 sie 2011, o 21:48

Jedną taką V2 katowałem przez ponad pół roku wykręconą do 520 FPS (tylko semi), teraz dostała słabszą sprężynę (130 guarder) i dalej śmiga sobie spokojnie bez chęci do pękania i tego typu dowcipów.
Druga ta sama sztuka była od początku przygotowana pod M130. W drugiej mojej eMce służyła jako rezerwa teamowa - przechodziła przez różne ręce i różne sposoby eksploatacji. Miesiąc temu sprzedałem tę V2 wraz z repliką młodemu adeptowi ASG (miłośnik Hi-capa i ciężkiego palca, a jeszcze jej nie rozwalił). Przed sprzedażą zrobiłem dokładny przegląd repliki i tegoż GB - nic niepokojącego nie zauważyłem.
Trzeci egzemplarz poszedł do repliki pewnego "specjalisty" ASG (na Qudre samo wymienię jego nicka w kontekście replik powoduje salwy śmiechu - miałem już po prostu dość jego emki wracającej do serwisu jak bumerang. Od tego czasu jakoś już "sam z siebie GB " mu nie pęka, ale za to zaczął mielić tłoki i zębatki oraz palić kostki w tempie komplet na miesiąc :).

Co do samego GB - moim zdaniem solidny, wart swoje ceny, bardzo dobrze spasowany, przy składaniu wszystko siedzi stabilnie na swoim miejscu.

Przy zakupie zwróć tylko uwagę na wyfrezowania pod łożyska są czasem zbyt głębokie, do tego stopnia ze pozostaje dosłownie ułamek milimetra materiału na którym opierać się ma łożysko. Pozostawiony metal jest tak, cienki że przy próbie włożenia łożyska rozrywa się ja papier. Miałem dwa takie przypadki, jeden w takiej właśnie V2, drugi w V3 tej samej firmy - i to w przypadku gdy obu GB mieliśmy po 5 sztuk do dyspozycji w serwisie.

Z tego co pamiętam w zeszłym roku ktoś kupował z Warriorów brał w Cytadeli chyba jeden taki szkielet, ale nie jestem pewien.
Dlaczego FlyingCat? Jak mnie poznasz to zrozumiesz.
Nieco poważniej? Lubię latać, a naturę mam kocią. I tyle powinno wystarczyć na początek...
Avatar użytkownika
FlyingCat
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 maja 2010, o 10:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: P.M.C. CoD
Na starym Warriorze od: 0

Re: szkielet GB

Postprzez Marines22 » 15 sie 2011, o 22:16

No to mnie kolego trochę uspokoiłeś bo po tym jak w tamtym roku pęk mi szkielet GB systemy po około 3 miechach jestem chyba trochę przewrażliwiony hehehe. Od razu zaznaczam że rzadko strzelam jakimiś dłuższymi seriami, przeważnie semi lub burstem, sprężyna też nie jest jakaś kosmiczna M120 więc tym większe było moje zaskoczenie że systema tak szybko się sypnęła a Boyia pociągła dużo dużo dłużej no ale, pożyjemy zobaczymy, jak zamontuję to się zobaczy jak to będzie. Napiszę jak dostanę i zamontuję
Marines22
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 21:05
Lokalizacja: Szczawnica
Na starym Warriorze od: 0

Re: szkielet GB

Postprzez Chaota » 21 sie 2011, o 01:24

Feder? A może Nelson? Albo Ciastek? :lol: :lol: :lol:
Był serwisantem w cytadeli :lol: :lol: :lol: :lol:
Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0

Re: szkielet GB

Postprzez ZeRT » 22 sie 2011, o 12:59

Miałem GB od deepfire tyle, że na 6mm łożyska w swojej emceczce po lekko ponad roku odpadł cały przód. Co i tak jest sporym sukcesem przy ilości kulek jaką z emeczki wystrzeliłem. Spring był m130 a do tragedii doszło wczesną jesienią.

Generalnie trzymał lepiej niż chinole i gwiny od razu się nie zdarły :mad: .
Bądź szalony, ale nie głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ZeRT
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:38
Lokalizacja: Nieporęt
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Dział Techniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości