Problemy z KWA LMT Defender Patrol R.I.S

Adamowie Słodowi Airsoftu. Zrób se nokto, napraw replikę, etc.

Problemy z KWA LMT Defender Patrol R.I.S

Postprzez Kapitan Wąs » 8 paź 2012, o 18:07

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Otóż mam mały problem z moją repliką ( KWA LMT Defender Patrol R.I.S) Chodzi o to że replika straciła zasięg dosłownie z dnia na dzień. Kiedyś miała zasięg ok ja wiem 50 m tak na oko może lepiej a teraz jak z wiatrem poleci ze 20m to jest szczyt możliwości i do tego nie ma żadnej celności . Jeszcze dodajmy fakt, że strzela tylko z fabrycznego magazynka typu hi cap. Gdy podepne dokupione mid capy ( plastiki marki ASG) to kulki w ogóle nie wylatują z lufy. Nie jestem dobry jeśli chodzi o rozkładanie broni ASG ale wydaje mi się że chyba tłok poszedł ( przy machaniu karabinkiem słychać stukot w okolicach tłoka), albo może sprężyna pękła w co szczerze wątpie choć nigdy nic nie wiadomo. Czy taka naprawa w warunkach domowych przy pomocy kogoś doświadczonego jest skomplikowana? Czy może wysłać replikę do serwisu? A i jeszcze czy ktoś się spotkał z podobnym problemem?
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich serdecznie
Kapitan Wąs
 
Posty: 51
Dołączył(a): 3 sty 2011, o 20:32
Na starym Warriorze od: 0

Re: Problemy z KWA LMT Defender Patrol R.I.S

Postprzez habib » 8 paź 2012, o 18:55

Wyczyść lufę wewnętrzną (na sucho), wymyj gumkę hopa w mydle, złóż do kupy i zobacz czy znowu nosi. Jak by poszedł tłok, to by w ogóle nie strzelało.
Avatar użytkownika
habib
 
Posty: 1942
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2008


Powrót do Dział Techniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości