Dłuższa lufa do Scar-l D`boys

Adamowie Słodowi Airsoftu. Zrób se nokto, napraw replikę, etc.

Dłuższa lufa do Scar-l D`boys

Postprzez bart-94 » 29 paź 2012, o 09:00

Witam!
Zastanawiam się nad zakupem dłuższej lufy i zrobienia go na "wersję snajperską".
Na razie jestem na etapie zastanawiania się jakiej długości lufa byłaby lepsza.
Seryjnie jest 270 mm i zastanawiam się nad 2 planami.
-Lufa ok 360 mm i oczywiście przedłużenie lufy (ewentualnie tłumik żeby jakoś wyglądało).
-Lufa ok 400 mm i oczywiście przedłużenie lufy (ewentualnie tłumik żeby jakoś wyglądało).
Co byście radzili kupić? Zastanawiam się czy te 40 mm wiele zmieni i czy w ogóle seryjny gearbox to pociągnie.
bart-94
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 06:57
Na starym Warriorze od: 0

Re: Dłuższa lufa do Scar-l D`boys

Postprzez Ryuzok » 29 paź 2012, o 10:02

seryjny GB pociągnie realnie do lufy długości 509mm, i jeżeli planujesz zrobić to na jako taką snajperkę, to osobiście proponował bym zamiast lufy dać tylko tłumik i taką właśnie lufę. da ci to całkiem sporo, między innymi to że w razie potrzeby odkręcasz tłumik, zmieniasz lufę (najlepiej mieć drugą z inną komorą HU) i masz skróconą ładnie replikę. jedyne co możliwe że będzie potrzeba wymienić to cylinder w GB na inny.

wady - przedłużenie lufy to przedłużenie repliki, i trzeba uważać żeby z tym nie przesadzić, i nie stracić na manewrowości.

jeżeli bardzo chcesz, mam zbędny tłumik (długość ok, 32cm), powinien starczyć do zakrycia każdej rozsądnej długości lufy :)
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Dłuższa lufa do Scar-l D`boys

Postprzez bart-94 » 29 paź 2012, o 16:54

Głównie mi chodzi o jako taką snajperkę bo zauważyłem, że zwykle obieram takie miejscówki, że mam do kogoś spory dystans i ten ktoś mnie nie widzi a niestety długość strzału jest trochę za mała na taką taktykę i właśnie chciałbym w ten sposób to zmienić.
To uważacie, że która lufa byłaby sensowniejsza?
Ryuzok poszło pw :)
bart-94
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 06:57
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Dział Techniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości