Niedziela 04.07.2010

Moderator: Pi White

Niedziela 04.07.2010

Postprzez mycarek » 27 cze 2010, o 19:57

Na N2 już zapisane cztery osoby. Zapraszamy wszystkich chętnych. A ci co byli 20.06.10 wiedzą, że było śmiesznie, więc dawać panowie...
Avatar użytkownika
mycarek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 cze 2010, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MUFOR
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Ralphi » 27 cze 2010, o 20:22

Proponuję zapoznać się z tym wątkiem

http://www.weekend-warriors.pl/viewtopi ... 26&start=0
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralphi
 
Posty: 426
Dołączył(a): 29 sie 2009, o 21:24
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: BOFH
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez heavenly » 27 cze 2010, o 21:12

Otóż to - 4.07 N2 jest zamknięte dla wszelkich imprez poza TET.
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Tato » 28 cze 2010, o 11:35

Co nie przeszkadza, że zapisy do Ludowej Wietnamskiej Armii są otwarte i cały czas prowadzone. Partia, Lud, wszechmądry Ho Shi Minh i jego pokorny sługa Generał Tha Tho zapraszają na N2.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Ari » 28 cze 2010, o 12:45

A moze zrobic strzelanke na miejscowke z tego watku? - http://www.weekend-warriors.pl/viewtopi ... =13&t=3082
Avatar użytkownika
Ari
 
Posty: 1050
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 21:39
Lokalizacja: Sochaczew
White Cross: ECS
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez mycarek » 28 cze 2010, o 21:36

Tu mówimy o N2 jeśli mogę o to prosić. Tato piękne dzięki za zaproszenie... chętnie skorzystamy jeśli w woodland'ie można do Armii Wietnamskiej. Ponadto mamy tylko całą niedzielę. Wiec czy jest możliwe dołączyć jako wsparcie sił???
Avatar użytkownika
mycarek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 cze 2010, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MUFOR
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Ralphi » 28 cze 2010, o 21:41

a przeczytał wątek z linka? - jakby przeczytał to by wiedział czy można czy nie w woodlandzie do Vietcongu
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralphi
 
Posty: 426
Dołączył(a): 29 sie 2009, o 21:24
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: BOFH
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez mycarek » 29 cze 2010, o 22:31

Szybciej byś kolego napisał tak lub nie, poza tym to było pytanie retoryczne. Tak czy inaczej "MU4" będzie w niedzielę, czy nas przyjmą czy nie. Dzięki wszystkim i zamykam.
Avatar użytkownika
mycarek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 cze 2010, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MUFOR
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Ponton » 30 cze 2010, o 01:10

pokemony atakują ... :-)
Ponton
 

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Tato » 30 cze 2010, o 15:03

Tcoche nie kumam tej spinki kolego mycarek, bo:
1) Jak ktos chce wziąć udział w organizowanej imprezie to warto by zapoznał się z tematem od strony organizacyjnej.
2) Watek "niedziela + data" wskazuje, że jest to wątek otwarty czyli ani nie da się go zamknąć ani ograniczyc do jednej lokalizacji. Jeżei będą chcieli tu sie umawiać koledzy na kameralne strzelanie w jaimkolwiek innym miejscu to ich wolna wola.
3) Przyjeżdżanie na imprezę na danym terenie z opcją "jak nas nie przyjmą to i tak się bedziemy strzelać" jest słaba bo kwasogenna - nie znając gry ani jej założeń i tak bedziecie co chwila ostrzeliwani przez jednych lub drugich i wrzaski pt "odwalcie się, bo my tu strzelamy w swoim gronie!" niewiele dadzą.

Tak czy owak wszelkich weekendowych wojaków chcących postrzelac w niedzielę zapraszamy na N2. Zapisy do US są zamknięte (tzn nie da się do US dopisać w niedzielę z głupia frant) natomiast do WAL otwarte (można wpaść nawet rano i dołaczyć). Warunkiem grania po stronie WAL jest posiadanie jakiegokolwiek elementu ubrania (spodnie lub/i bluza) w kolorze czarnym.
Ponadto:
Zasady strzelankowe z respem. Nie ma medyków !
Organizacja respa – o organizacji respa decyduje Dowódca Viet Congu!
Umundurowanie: wymóg posiadania przynajmniej jednego elementu czarnego (spodnie i/lub bluza), zakaz noszenia elementów wdl i marpat.
Balistyka: brak.
Limity amunicji/użycie broni:
Amunicję można uzupełniać w respie. Poza respem używamy tylko amunicji w magazynkach.
Magazynki:
- karabiny szturmowe itp.: realcapy, lowcapy, midcapy
- broń wsparcia (RPK, MINIMI) – hi-capy
PIROTECHNIKA – jeśli pogoda pozwoli.
MINY – TYLKO pirotechniczne.
Dopuszczalne jest jedno radio na oddział.
Optyka: kolimatory - zakaz, Lunety - OK.
Telewizja przemysłowa, internet, bsl, miotacze plazmowe, dezintegratory, pokemony, teleportery, noktowizory - SĄ ZABRONIONE.

I w ogóle wszystko czego wtedy nie było też.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez mycarek » 30 cze 2010, o 21:24

No i nareszcie ktoś kto jest otwarty i pomocny dla osób, które dopiero odkrywają uroki i zasady panujące w ASG - Tato WIELKIE DZIĘKI :)
Dla wyjaśnienia:
1) nie szukam tu żadnej spinki, czy bójki słownej tylko pytam i liczę na pomoc - to chyba myśl przewodnia każdego forum
2) ciężko się chwalić, że jest się laikiem w danym temacie ale mogę/muszę tak siebie i swój oddział określić, gdyż istniejemy od marca 2010
3) nie mamy po 12lat, żeby się strzelać tam gdzie nie powinniśmy i na pewno ustąpimy jak nie będziemy przygotowani

Dziękuję jeszcze raz za skrót zasad bo o to mi chodziło.
Powodem moich pytań jest obszerna tematyka niedzielnego spotkania, którą ciężko mi ogarnąć. Ci co nie rozumieją niech zapytają mnie co to gaz miejski GZ-50.

Reasumując: posiadamy dobry osprzęt w wdl i chyba nie zdążymy tego zmienić do niedzieli. Wiec jak nie można to szkoda - będziemy strzelać do kaczek ;)
Avatar użytkownika
mycarek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 cze 2010, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MUFOR
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez StarskiPL » 30 cze 2010, o 21:58

I nie jesteście w stanie skombinować czarnych spodni, koszulek czy bluz? Get the f... out of here [Eddy Murphy].
Vivere militare est...
Obrazek
Avatar użytkownika
StarskiPL
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 01:02
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CORE
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Ari » 1 lip 2010, o 10:19

DObra, to moze zamiast tej gadki o N2 i milsimie, moze wrocimy do tematu niedzielnej jebanki ? Bo temat o TET3 wiec pytania o tym niech sie tam znajduja
Avatar użytkownika
Ari
 
Posty: 1050
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 21:39
Lokalizacja: Sochaczew
White Cross: ECS
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Tato » 1 lip 2010, o 10:55

Tet 3 nie jest milsimem. Dla strony wietnamskiej jest właśnie niedzielna jebanka i dlatego informacje o nim i odpowiedzi na pytania o nim właśnie tu się znajdują.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez mycarek » 2 lip 2010, o 09:12

Szkoda, że to wszystko tak trudno dostępne dla początkujących. A starym wygom (nie wszystkim oczywiście) nie chce się po raz "10-ty" tłumaczyć.
Może dlatego ASG tak słabo się rozwija w naszym kraju...
Avatar użytkownika
mycarek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 cze 2010, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MUFOR
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Ponton » 2 lip 2010, o 10:53

facet, nie narzekaj... co masz trudno dostępne? Literki? Nikomu nie trzeba tłumaczyć, bo każdy zainteresowany jest w stanie zdobyć się na przeczytanie zasad danej gry.. W sumie nie, nie każdy... Ludzie przyjeżdżają czasem na grę i pytają na szybko -
" ale co my dziś gramy i o co w tym chodzi ?..." I potem jest cudnie, bo albo mu ktoś podpowie dobrze, albo tylko część ; w każdym razie tacy ludzie są w stanie roz****ć najciekawszy i najbardziej grywalny scenariusz.. bo przyjechali se postrzelać.

Fakt, że Tato zrobił Ci bryka,w sytuacji gdybyście wspaniałomyślnie uznali, że jednak przyjedziecie, nie zwalnia Was z obowiązku zapoznania się z zasadami w wątku gry.

życzę miłego dnia,
Ponton
 

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez mycarek » 2 lip 2010, o 11:39

Jak zwał tak zwał. Komentować takich jak ty też można. Bo zamiast pomóc to swoje mądrości życiowe opowiadacie.
Oczywiście racja, że wszystko można wyczytać - nawet trzeba - ale zrozum kolego, że dla mnie całe ASG jest nowością i trudno mi ogarnąć wszystkie szczegóły.
Ponadto uważam, że zasada "kto pyta nie błądzi" jest stosowna i zrozumiała. Więc jak męczą Cię moje pytania to po prostu nie odpowiadaj.
I to tyle mam nadzieję w kwestii "przepychanek".
Natomiast niech się nie boją Ci co myślą, że przyjedzie grupa ludzi i będzie przeszkadzać bo nie o to nam chodzi.
Powiem jasno - NIE BĘDZIE NAS - miłego weekendu.

Odpowiedzi na moje pytania są dalej mile widziane, tylko proszę trzymać się tematu - ASG - z ewentualnym podaniem gdzie szukać. I przepraszam za kłopot.
Avatar użytkownika
mycarek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 cze 2010, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MUFOR
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Ponton » 2 lip 2010, o 12:27

wujek, właśnie to mi chodzi... w drugim poście wątku dostałeś link do wszystkich danych. Wiem, dużo tam tekstu :-)
.. .Żeby się wstrzelić w temat, ja na wszelki wypadek przeczytałem wszystko. Tobie się nie chce nawet zerknąć...

Jak chcesz z nami pograć, ćwicz cierpliwość... i musisz polubić czytanie... :-)
Ponton
 

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Ralphi » 2 lip 2010, o 12:44

mycarek napisał(a):Na N2 już zapisane cztery osoby. Zapraszamy wszystkich chętnych. A ci co byli 20.06.10 wiedzą, że było śmiesznie, więc dawać panowie...

Ralphi napisał(a):Proponuję zapoznać się z tym wątkiem
http://www.weekend-warriors.pl/viewtopi ... 26&start=0


Kolego mycarek rozpocząłeś wątek dotyczący niedzieli 04.07 zapraszając wszystkich chętnych na N2.
W odpowiedzi dostałeś linka do zapoznania sie z informacja o tym, że w tym terminie od co najmniej 3 miesięcy planowana jest impreza "Tet 3" -

mycarek napisał(a):Tu mówimy o N2 jeśli mogę o to prosić. Tato piękne dzięki za zaproszenie... chętnie skorzystamy jeśli w woodland'ie można do Armii Wietnamskiej. Ponadto mamy tylko całą niedzielę. Wiec czy jest możliwe dołączyć jako wsparcie sił???


Po kolejnym twoim poście nadal nie wynika że zadałeś sobie choć odrobinę trudu żeby cokolwiek na ten temat przeczytać.
Czekasz aż ktoś łopatologicznie ci wszystko wyłoży na tacy - więc nie dziw się, że możesz spotkać się z ta odrobiną złośliwych uwag tzw. starych wyjadaczy. I wierz mi to było bardzo lajtowo. I nie ma co sie oburzać na innych, że wytykają błędy bo człowiek na błędach sie uczy

mycarek napisał(a):Szkoda, że to wszystko tak trudno dostępne dla początkujących. A starym wygom (nie wszystkim oczywiście) nie chce się po raz "10-ty" tłumaczyć. Może dlatego ASG tak słabo się rozwija w naszym kraju...
.

A według innych rozwija sie bardzo dobrze. Dla chcącego nic trudnego - początkujących też witamy bardzo serdecznie i dołączamy (każdy z nas przecież zaczynał a nie był od razu superuberpro komandosem). Tylko takim początkującym też coś musi się chcieć - co w twoim wypadku niestety nie widać - czego dowodził post w innym wątku.

mycarek napisał(a):A... czy ktoś może delikatnie określić co to te KRWAWE HUE. Sorki, że tak pytam jakbym nie czytał ale chodzi mi o wasze własne odczucia - może być mailem.


I sorry kolego – mam jednak wrażenie że nie czytałeś.

I jeżeli piszesz że ASG jest na początku takie trudne do ogarnięcia to czy zapoznałeś sie chociaż z zasadami obowiązującymi na grach otwartych/zorganizowanych itp. na W2. Żebyś później nie miał pretensji jak ktoś cię garłaczem sonicznym przy innych potraktuje, lub nie daj Boże kolbą.

Dziękuję i pozdrawiam

@Ponton: byłeś troche szybszy w odpowiedzi
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralphi
 
Posty: 426
Dołączył(a): 29 sie 2009, o 21:24
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: BOFH
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez gumka » 2 lip 2010, o 14:53

@ mycarek - skoro jest to początek Twojej przygody z Air Softem, proponuje byś się wstrzymał od dalszych wypowiedzi w tym temacie i po prostu zaczął od począdku w wątku ... przywitanie, potem bym polecał trochę lektury w dziale organizacja i regulaminy strzelanek byś wiedział co i jak - wtedy bardzo chętnie wrócimy do dalszej dyskusji na forum oraz wspólnych zabaw w ... terenie !
pozdrawiam !
Marpat'a używaj zgodnie z jego przeznaczeniem - do "roboty", a lans zostaw ... onanistom
Jestem członkiem ASGeG ze wsi Warszawa, jestem dykciarzem, noszę marpata, mam gdzies kto wygrał, szpadelek pożyczam i nie boję się Go użyć ;)
Avatar użytkownika
gumka
 
Posty: 168
Dołączył(a): 8 wrz 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG
Na starym Warriorze od: 0

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez gramoth » 2 lip 2010, o 18:27

No dobrze, wracając do tematu.
Czy organizujemy coś OPRÓCZ TET3 na N2 w tą niedziele? jest jeszcze kupa innych miejscówek, które warto odwiedzić, a myślę, ze chętni na jakąś kameralną jebankę się zawsze znajdą :)
Avatar użytkownika
gramoth
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 cze 2010, o 21:42
Lokalizacja: Brwinów
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez StarskiPL » 2 lip 2010, o 18:34

No i co narobiliście!!!? Teraz nie przyjadą!
Vivere militare est...
Obrazek
Avatar użytkownika
StarskiPL
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 01:02
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CORE
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez mycarek » 3 lip 2010, o 10:54

gumka - krok drugi wykonany. Po raz nasty zresztą, bo sporo czytałem zanim wybiegłem w teren.
Zastanawiam się tylko, czemu tak trudno dołączyć do organizowanej imprezki?. Może to tylko moje wrażenie.
Rozumiem, że trzeba znać zasady. Ale przyznaję się bez bicia - za szybko próbowałem ogarnąć zasady w ASG, obecnej TET3 i okazało się, że też forum (o czym nie pomyślałem). PARDON

W każdym razie, życie się jeszcze nie kończy i mam nadzieję, że się spotkamy na froncie.
Pozdrawiam wszystkich i udanego boju.
Avatar użytkownika
mycarek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 cze 2010, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MUFOR
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez Vario » 3 lip 2010, o 18:28

Więc jak będzie z tą niedzielą ?
Ja akurat nie jadę na tet3 i jeśli pojawiła się opcja postrzelać to chciałbym wiedzieć gdzie się zbieracie\my?
...518-708-663
Vario
 
Posty: 113
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 15:20
Lokalizacja: Wawa-Wesoła
Na starym Warriorze od: 0

Re: Niedziela 04.07.2010

Postprzez mycarek » 5 lip 2010, o 14:41

No i po niedzieli... :)

P.S.
Jak kupowałem "Systema M4A1 Super MAX to mówili, że nie do popsucia. Byli w błędzie, hehe
Najprawdopodobniej tłok padł, ale się okaże...
Avatar użytkownika
mycarek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 cze 2010, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MUFOR
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do Gry otwarte - Niedziela

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości