Nd 9.01.11 Zielonka godz. 11.00

Moderator: Pi White

Nd 9.01.11 Zielonka godz. 11.00

Postprzez KwaziMag » 8 sty 2011, o 15:10

Witam

W związku z tym że jestem nowy na tym forum mam nadzieję że mnie nie zjecie

W dniu 9.01.10 tj najbliższą niedzielę użytkownicy foru www.gwardiakas.fora.pl organizują strzelankę w miejscowości Zielonka k. Warszawy do której można dojechać pociągiem ze stacji pkp w-wa wileńska (wysiadka na drugim przystanku) lub w-wa wschodnia (wysiadka na trzecim) kierunek małkinia/tłuszcz. Obowiązuje bilet dwustrefowy.

Miejsce w którym będziemy się strzelać to typowy teren zielony z kilkoma pagórkami umieszczone między rozwidleniem tras kolejowych w kierunku warszawa wschodnia wileńska, było to miejsce przez które przechodziło przedmoście warszawy. Nie ma żadnych bunkrów ale i tak jest zajebiście :-)

Co do samego spotkania na chwilę obecną nie przewidujemy żadnego scenariusza bo jest nas za mało.Wymagamy posiadania czerwonego/pomarańczowego/żółtego znacznika trafienia
Zbiórka odbędzie się przy technikum które leży nie daleko miejscówki. Jadąc z wawy pociągiem widać je po lewej stronie z pociągu. Można sprawdzić dokładnie na zumi lub goole map wpisując ul. Krasińskiego lub Inżynierska (Zielonka) To te ulice nad kanałem i przy rozwidleniu torów kolejowych.

Godzina zbiórki 11.00. Orgiem tego spotkania jest kolega Sajmon a w jego zastępstwie Wolfi.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty tzn że każdy z uczestników będzie miał pełne prawo zaproponować scenariusz i zasady rozgrywki

Lista

1.Snajper
2.Ruta
3.Pietras 90%
4.Jarząbek
5.Bibek
6.Baler
7.Sajmon(70%)
8.Wolfi (fotograf)
9. Aur
10. Olson
11. Olson2
12. Pi3tru
13. Gioco [70%]
14. Brzoza
15. KwaziMag (50%)
16. Ziółek

Mam nadzieję że nie złamałem żadnego punktu regulaminu WW
Avatar użytkownika
KwaziMag
 
Posty: 48
Dołączył(a): 8 sty 2011, o 14:55
Lokalizacja: Kobyłka
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Gry otwarte - Niedziela

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości