Nd 10.04. Leśniakowizna

Moderator: Pi White

Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez KwaziMag » 6 kwi 2011, o 07:28

forum http://www.gwardiakas.fora.pl zaprasza w najbliższą niedzielę na strzelankę scenariuszową. Więcej informacji pod adresem http://www.gwardiakas.fora.pl/spotkania-informacja-dla-niezalogowanych,46/
Avatar użytkownika
KwaziMag
 
Posty: 48
Dołączył(a): 8 sty 2011, o 14:55
Lokalizacja: Kobyłka
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Izzy » 6 kwi 2011, o 21:16

O, Ranger Base. :D
God gave you a soul,
Your parents, a body,
Your country a rifle,
Keep all of them clean

http://www.facebook.com/Warsaw.Spartans
Avatar użytkownika
Izzy
 
Posty: 990
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 16:59
Lokalizacja: Izzybelin
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Xasistis » 7 kwi 2011, o 11:36

O, Faktycznie. :)
Tyle, że my na treningach nie walimy browarów. :oops:
Obrazek Obrazek Obrazek

Panowie, :? ogarnijcie się.
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez KwaziMag » 7 kwi 2011, o 19:55

Akurat te zdjęcia są z wewnętrznej strzelanki, jak ogłaszamy coś na zewnątrz to jest zakaz alkoholu.Możesz mi powiedzieć czemu mamy się ogarnąć, oceniłeś nas po kilku zdjęciach, a to nie jest miłe.
Avatar użytkownika
KwaziMag
 
Posty: 48
Dołączył(a): 8 sty 2011, o 14:55
Lokalizacja: Kobyłka
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Xasistis » 7 kwi 2011, o 21:14

Strzelanka wewnętrzna, czy nie - alkohol i broń (choćby i nawet wiatrówki) to kiepskie połączenie a właśnie tym się reklamujecie w galerii.
Do tego za paradowanie z replikami na wierzchu w terenie zabudowanym to co, pochwałę chcecie? Lans takimi fotkami nie zapowiada niczego dobrego.
A jak już takie akcje odstawiacie, to przynajmniej się tym na przyszłość nie chwalcie. Common sense.
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez cAmper » 7 kwi 2011, o 22:07

"Kwazi ASG" bym powiedział, robicie niezły PR środowisku, gratulacje za odwagę :? , zasadniczo bronxy lubimy ale pijemy w cywilu i jak dla mnie to w tym temacie zero tolerancji....
cAmper
 

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Dragonowy » 7 kwi 2011, o 22:27

To i ja się wypowiem, ocenia się to co widzi, a potem to co ludzie mówią.

Ja rozumiem, że to wewnętrzna strzelanka, ale poobwieszanie się alkoholem w miejscach publicznych niszczy opinię nie Wam, ale wszystkim ASGejom w Polsce.

Później wejdzie opinia, że Ci od tych karabinów to pijaki i trzeba postarać się aby im tego zakazano - po co taki ferment ?
Nie oceniam Was, tylko takie zachowanie.

Po alkoholu człowiek głupieje i potem może pomyśleć, a strzelę kulką w dupę psa,a co, efekt ?? .....
Ostatnio edytowano 11 kwi 2011, o 07:12 przez Dragonowy, łącznie edytowano 1 raz
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez KwaziMag » 8 kwi 2011, o 06:36

Zgodzę się z waszymi wypowiedziami w całej rozciągłości. Od nie dawna przejąłem nasze forum i od tego momentu takie sytuację jak opisujecie powyżej staram się tępić, przede wszystkim chodzenie z replikami w miejscach publicznych, bo zdaje sobie z tego sprawę że to szkodliwe dla naszego środowiska. Ponadto uważam że opinię o człowieku można wyrobić obcując z nim a nie na podstawie kilku zdjęć, no ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
KwaziMag
 
Posty: 48
Dołączył(a): 8 sty 2011, o 14:55
Lokalizacja: Kobyłka
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Xasistis » 8 kwi 2011, o 11:20

"opinię o człowieku..." - oczywiście.
Jak Dragonowy napisał - krytykujemy nie was osobiście a zachowanie, nieprzysparzające srodowisku dobrej opinii.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów na polu wychowawczym.
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Dalej » 8 kwi 2011, o 11:29

Sto lat temu zdarzało się machnąć po piwku, ale ale to było dawno, gdy środowisko było hermetyczne i stare...
Potem ASG się spopularyzował, zaczęli jeździć młodzi co pić nie umieją, pojawiali się ludzie których się nie znało,
więc dla dobra ogółu i świętego spokoju wprowadzono całkowity zakaz picia...

*kaszl* *kaszl*'

Może dodać jakiś emotek dziadka :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez LECHU » 11 kwi 2011, o 06:51

Panowie, kijowaty widok stojących dwóch małolatów w polskim WZ'93 z replikami w ręku i browarze w drugim (jeden z nich nie wiem czy miał 15 lat!).
Osobiście widziałem w niedzielę pod sklepem w Leśniakowiźnie.
Avatar użytkownika
LECHU
 
Posty: 190
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 17:54
Lokalizacja: wołomin
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez KwaziMag » 13 kwi 2011, o 09:58

Szkoda że nie pstryknąłeś zdjęć żeby można ich zidentyfikować. Poza tym po strzelance bo pewnie wtedy ich widziałeś już ich nie upilnuję. Może wejdź na naszą stronę i zerknij do galerii może tam ich znajdziesz, byłbym wdzięczny.
Avatar użytkownika
KwaziMag
 
Posty: 48
Dołączył(a): 8 sty 2011, o 14:55
Lokalizacja: Kobyłka
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez LECHU » 13 kwi 2011, o 11:06

W galerii nie macie jeszcze fot z 10.04.2011.
Powiem Ci tylko że to było ok. 14.00, przywiózł ich koleś żółtym seatem bodajże leon.
Avatar użytkownika
LECHU
 
Posty: 190
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 17:54
Lokalizacja: wołomin
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez stas » 14 kwi 2011, o 18:35

LECHU napisał(a):Panowie, kijowaty widok stojących dwóch małolatów w polskim WZ'93 z replikami w ręku i browarze w drugim (jeden z nich nie wiem czy miał 15 lat!).
Osobiście widziałem w niedzielę pod sklepem w Leśniakowiźnie.

Jeśli widziałeś to dlaczego nie zwróciłeś uwagi ? Tylko teraz dupy obrabiasz, co było, kto, gdzie i z czym widzianym.


Ten szkop Dragon-coś_tam, co pisał o strzelaniu w dupę psa. To podałeś przykład chyba z kosmosu.
Wiele razy bywałem na strzelankach kiedy ktoś pił piwko, ale wy tutaj piszecie od razu o nie wiadomo jakich ilościach. Poza tym nigdy z tego powodu zadym nie było. Nikt sobie nie zrobił krzywdy ani nie wiadomo jakich zadym nie robił. Także na waszych zapewne się mogło zdarzyć, że ktoś pił piwko. Eee, ale po co ja to piszę nic dziwnego, że macie taką a nie inną opinie w środowisku.
stas
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 kwi 2010, o 16:20
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Xasistis » 14 kwi 2011, o 22:52

Stasiu, czy na prawdę uważasz, że argument typu "jeszcze przecież się żaden wypadek nie zdarzył", jest wystarczającą gwarancją by taki wypadek nie zaistniał?
Mam zaufanie do statystyki, rachunku prawdopodobieństwa i puki bazując na dotychczasowych obserwacjach twierdzą one, że zdarzenie takie jest niezmiernie mało prawdopodobne, oznacza to jednocześnie, że jego wystąpienie jest pewne. Wystarczy tylko trochę poczekać.
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez LECHU » 15 kwi 2011, o 08:03

stas napisał(a):Jeśli widziałeś to dlaczego nie zwróciłeś uwagi ? Tylko teraz dupy obrabiasz, co było, kto, gdzie i z czym widzianym.

Kolego po pierwsze nie ja zakładałem ten wątek! Po drugie nie mam zamiaru wykłucac się z każdym gnojem!

stas napisał(a):Wiele razy bywałem na strzelankach kiedy ktoś pił piwko, ale wy tutaj piszecie od razu o nie wiadomo jakich ilościach. Poza tym nigdy z tego powodu zadym nie było. Nikt sobie nie zrobił krzywdy ani nie wiadomo jakich zadym nie robił. Także na waszych zapewne się mogło zdarzyć, że ktoś pił piwko. Eee, ale po co ja to piszę nic dziwnego, że macie taką a nie inną opinie w środowisku.

Z takim twoim podejściem do sprawy nie mam zamiaru dyskutowac, widzę że nie ma to sensu.
Całe szczęście że nie strzelamy z takimi oszołomami!!!
Avatar użytkownika
LECHU
 
Posty: 190
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 17:54
Lokalizacja: wołomin
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Dragonowy » 15 kwi 2011, o 08:31

stas napisał(a):
Ten szkop Dragon-coś_tam, co pisał o strzelaniu w dupę psa. To podałeś przykład chyba z kosmosu.



szkop ??? OMFG


NIC, kompletnie NIC nie zrozumiałeś,a szkoda bo powinieneś wiedzieć, że każdy z ASGejów ( czyt. graczy AirSoft ) pracuje na opinie ludzi z poza kręgu ASGejów ( czyt. graczy AirSoft ).
Alkohol jest zawsze złym doradcą i potrafi niektórym nieźle namieszać.

Alkohol ?? OK, na imprezie domowej, itp. a nie jak żul w miejscu publicznym i to z replikami.

Rozumiem, że prowadząc auto tez możesz sobie pozwolić na małą ilość alkoholu bo przecież do tej pory nic się nie stało tak??

Ubolewam nad takim nastawieniem i jeśli nadal nie rozumiesz, trudno .
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez stas » 15 kwi 2011, o 12:12

Wybacz za Szkopa, miałem na myśli w Niemieckim mundurze na zdjęciu ;)

To Ty mnie źle zrozumiałeś. Ja nie pisałem, że picia alkoholu na strzelankach to jest dobra rzecz, bo to raczej nie powinno mieć miejsca.
Wiadomo każdy inaczej reaguje inaczej na alkohol, ale gdy ludzie się spotykają w dość zgranej ekipie, gdzie po prostu każdy umieją się zachować i każdy się zgodzi to hmm czemu nie.
Poza tym kolega Lech nie napisał, że stali i pili, tylko stali i trzymali, nie wiem Ty piszesz o tej pracy dla środowiska, a pisałem, dlaczego kolega nie podszedł i nie zwrócił uwagi tylko teraz wypowiada się co jest złe. A praca dla środowiska ASG to jest "oświecenie" innych graczy nie wiem, jeśli napisał, że chyba nawet mogli nie mieć 15 lat, więc i może nie byli świadomi o jakiś sprawach.

A co tutaj ma piernik do wiatraka ? Przecież prowadzenie auta po alkoholu a ta sytuacja to są kompletnie 2 inne sprawy, no chyba że Ty lubisz tak jeździć.

Ciągnąc dalej myślę, że na waszych strzelankach ludzie przychodzili po alkoholu i wcale wy o tym mogliście nie wiedzieć, bo strzelanki są otwarte i nie wiecie kto na nie przychodzi.
A oni znając się dość czasu i strzelając się we własnym gronie wiedzieli o sobie wiele i mogli sobie pozwolić na alkohol, ale fakt jest taki, że robiąc zdjęcia i takie tym się obchodzenie jest raniące dla środowiska.

@Xasistis
Nie uważam tak, ale zawsze coś się może stać nawet i bez alkoholu

Reasumując jeśli ludzie chcą pić to niech to robią tak, żeby nikt nie widział i nie obnosić się z tym aż tak. Myślę, że już sama taka dyskusja tutaj da chłopakom wiele do myślenia. Poza tym nie można od razu kogoś ganić za takie a nie inne zachowanie tylko tłumaczyć, bo sami pisaliście, że ASG teraz staje się dość powszechne wśród młodych ludzi i też trzeba ich edukować, a jak nic z tego nie przynosi efektu no cóż pozostają inne środki.



Ja też z nikim nie mam ochoty się kłócić, ani dyskutować na takie oczywiste tematy. Szanuje was i wasze poglądy a moim celem nie jest bronienie takich zachować. Ale dzięki tej dyskusji, na pewno inaczej już będę patrzeć na takie zachowania i będę zwracać uwagę.
stas
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 kwi 2010, o 16:20
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez !Blob! » 15 kwi 2011, o 15:30

stas napisał(a):fakt jest taki, że robiąc zdjęcia i takie tym się obchodzenie jest raniące dla środowiska

I tym stwierdzeniem proponuję zakończyć pyskusję. ;)
Tomasz !Blob! Dzierżek
"Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć" - Vittorio Alfieri
Avatar użytkownika
!Blob!
 
Posty: 560
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 20:16
Lokalizacja: Ostróda/Warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Dragonowy » 15 kwi 2011, o 22:34

Co miało byc powiedziene, powiedziano.

Amen.
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez Goorock » 15 kwi 2011, o 22:40

Łażenie po zabudowanym terenie z puszkami w ładownicach i z replikami, robienie temu zdjęć a następnie publikowanie takich zdjęć jest głupie. Zakładam, że bohaterowie wpadli do sklepu z replikami na wierzchu. A to może być potraktowane jako zagrożenie porządkowi publicznemu.
Teraz chociażby zadbajcie, żeby to się nie powtarzało.
Zdjęcie z 10/04 są a alko niema )
http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... 2a&theater
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez LECHU » 18 kwi 2011, o 08:02

KwaziMag foto 24, 25 pierwszy od lewej z AK, drugiego nie pamiętam, z galerii
http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... 2a&theater , jeżeli Cię to jeszcze interesuje.
Avatar użytkownika
LECHU
 
Posty: 190
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 17:54
Lokalizacja: wołomin
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nd 10.04. Leśniakowizna

Postprzez KwaziMag » 19 kwi 2011, o 13:48

LECHU napisał(a):Całe szczęście że nie strzelamy z takimi oszołomami!!!


Mam nadzieję że to nie było o nas bo to krzywdzące i obraźliwe (możliwe że wyrwane z kontekstu).
Co do identyfikacji to dziękuję za wskazanie. Co do wieku to ma 15 lat. Natomiast co do jego picia to było już po strzelance i za to nie odpowiadam, sądzę że podobnie jest u was, sam wielokrotnie widziałem na otwartych strzelankach po oficjalnym zakończeniu zabawy otwarte piwo. Co do chodzenia z repliką na wierzchu w najbliższym czasie zostanie zganiony.

A moderatora proszę o zamknięcie wątku.
Avatar użytkownika
KwaziMag
 
Posty: 48
Dołączył(a): 8 sty 2011, o 14:55
Lokalizacja: Kobyłka
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Gry otwarte - Niedziela

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości