TS Pytanie.

Pogaduchy klanowiczów no-lajfujących w World of Tanks

Moderator: Echelon4

TS Pytanie.

Postprzez Echelon4 » 17 sty 2012, o 00:41

Panowie udało mi się ogarnąć serwer TS.

Dla 15 osób na pół roku serwer będzie kosztował 45zł znowu.... :).

Dla niewiedzących jest to serwer umożliwiający komunikację głosową, pomiędzy nami wszystkimi. Na razie (15 osób), ponieważ raczej się nie zdarzy iż będziemy w większej ilości osób na serwie.
Więc wreszcie będziemy mogli grać razem w plutonach, a w przyszłości na mapach globalnych.
Jeżeli w 20 osób uda nam się zebrać tą kwotę to super, mamy wspólny serwer TS :)
wychodzi po 2,5zł więc proponuje zrzutkę po 5zł na 1 rok.

PS: Z poprzednich wpłat wynika iż dostałem 40zł, później podam listę.

Oto dane do przelewu:

Numer rachunku :
09 1140 2004 0000 3202 4122 8336

Adam Stankiewicz.

Zainteresowani ?
Obrazek
Echelon4
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: TS Pytanie.

Postprzez Xasistis » 17 sty 2012, o 02:17

Może niech po prostu nowodołączający regulują wpisowe 5zł na twoje konto.
Jest na razie 15 osób, z czego zdaje się połowa opłaciła złoto na założenie klanu, druga połowa mogłaby sie zrzucić na ten nowy cel.
Byłoby wtedy tak trochę sprawiedliwiej.

Darmowe serwery TS'a jak rozumiem nie istnieją?
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: TS Pytanie.

Postprzez Echelon4 » 17 sty 2012, o 10:38

Nie wymagam od wpłacających na klan, żeby wpłacili na TS-a... jeżeli chcą to tylko ich dobra wola.

Sprawę przedstawię jasno i bezczelnie, nie będę rozliczał ludzi z 2,5 zł czy 5zł. Ani też nie będę prowadził księgowości w tej sprawie, bo pomimo tego iż nie zarabiam worka złota to 40zł jest dla mnie kwotą zbyt śmieszną, aby poświęcać temu więcej czasu niż jest to potrzebne. Liczę na to iż z 20 osób, znajdzie tyle wpłacających osób iż uzbiera się kwota potrzebna na TS. Ja dałem swoje 5zł na klan i dam swoje 5zł na TS. Razem 10zł, nie muszę mówić iż ta kwota to 2 duże Cole lub 3 kanapki w macu w strefie niskich cen :D.

Tak jak obiecałem serwer TS załatwiłem, teraz biorę się za forum które mam nadzieje będzie podczepione pod tą stronę. Na razie startujemy, jeszcze nie graliśmy w większej liczbie w kompanii, połączenie głosowe na TS jest NIEZBĘDNE do grania w tą grę grupowo.

Co do twojego pytania: Oczywiście są darmowe, ale jak to w życiu bywa to co darmowe nie jest rewelacyjne. A tak masz swój serwer zawsze z tym samym adresem i wchodzisz kiedy chcesz na spokojnie, a zgadujesz się z kumplami z klanu przez 60 minut na jakim serwerze dziś jesteśmy. ;)
Obrazek
Echelon4
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: TS Pytanie.

Postprzez pablito » 17 sty 2012, o 11:10

poszło 5pln na TS'a
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez Tato » 17 sty 2012, o 13:51

Organizując TS uwzglednij prosze nastepującą strukture katalogów:

WoT Klan AC
1)Kompania
2) Zołnierze
21)Pluton 1
22)Pluton 2
23)Pluton 3
3) Rekruci
31)Pluton 1
32)Pluton 2
33)Pluton 3
4) Ogólny
5) Admin (zahasłowany)
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez pablito » 17 sty 2012, o 14:06

ja bym jakiś jeszcze AFK dodał.
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez Tato » 17 sty 2012, o 14:12

Generalnie jest mozliwość mutowania mica i słuchawek, więc nigdy nie widziałem takiej potrzeby.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez pablito » 17 sty 2012, o 14:18

no widzisz, a ja tam wszędzie gdzie grałem miałem AFK...wtedy wiadomo kto jest afk, a kto tylko zmutował mic'a.
zreszta może to wynikało z naszego lenistwa, łatwiej zmienić kanał niż mutować słuchawki..
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez DUZY » 17 sty 2012, o 14:19

Można nawet ustawić tak, że ty nie słyszysz, a ciebie słyszą... to dopiero polewka jest :) (jak się pisze coś na czacie i wciśniesz znak zapytania, to się właśnie to dzieje :D).
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez pablito » 17 sty 2012, o 14:21

taaa a najlepiej było na rajdach w wowie przenieść delikwenta na inny kanał :P gadał i gadał i gadał...tyle, że sam do siebie hehe
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez GunMan » 17 sty 2012, o 14:23

rozumiem, że na koniec ktoś mi zamieni wasze dyskusje na ludzki:)
Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać..... to Ja

Obrazek
Avatar użytkownika
GunMan
 
Dołączył(a): 16 wrz 2009, o 07:30
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Brązowe Ocieplacze Fajnie Hałasują
Na starym Warriorze od: 2006

Re: TS Pytanie.

Postprzez Jacek Sidi » 17 sty 2012, o 18:59

Wittka !

Piątal poleciał.
Avatar użytkownika
Jacek Sidi
 
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 17:21
Lokalizacja: Łódź
White Cross: RM45C W-Coy Łódź
Na starym Warriorze od: 2007

Re: TS Pytanie.

Postprzez Ptasiek » 18 sty 2012, o 09:49

info dla niejakiego Yelo, Tak wiem co to TS uzywam go od 4 lat do gry min. w World of warcraft, WoT, i wiele innych gier, a sarkastyczny ton jakoby uzytkownicy z WW mysleli ze TS to programik do kodow byl iscie zalosny, to tyle.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: TS Pytanie.

Postprzez Echelon4 » 18 sty 2012, o 10:16

Ptasiu nikt nie chciał Cię obrazić, na TS-e wszyscy się nawzajem obrażamy wyzywamy od Noobów i Premium dzieci Neo. :pokemon: Ogólnie panuje atmosfera wzajemnej pogardy :). A skoro macasz TeamSpeaka od kilku lat to czemu było Cię słychać jak po drugiej stronie rury od kibla ? :kot:
Obrazek
Echelon4
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: TS Pytanie.

Postprzez GunMan » 18 sty 2012, o 10:34

Ptasiek spoko ja ten komentarz olałem -> mimo, iż w tym czasie słuchałem "języka" Taty i innych mądrali oraz ich klikania i sapania ......

Jak powiedział Echelon wszyscy wiedzą że te mądrale Yelo i inni jemu podobni to nooby, geje i mają małe lufki, dlatego kupują duże czołgi;))
Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać..... to Ja

Obrazek
Avatar użytkownika
GunMan
 
Dołączył(a): 16 wrz 2009, o 07:30
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Brązowe Ocieplacze Fajnie Hałasują
Na starym Warriorze od: 2006

Re: TS Pytanie.

Postprzez Ptasiek » 18 sty 2012, o 11:13

Echelon4 napisał(a):Ptasiu nikt nie chciał Cię obrazić, na TS-e wszyscy się nawzajem obrażamy wyzywamy od Noobów i Premium dzieci Neo. :pokemon: Ogólnie panuje atmosfera wzajemnej pogardy :). A skoro macasz TeamSpeaka od kilku lat to czemu było Cię słychać jak po drugiej stronie rury od kibla ? :kot:


Domyslam sie ze nie chciano mnie obrazic, ale nie lubie jak ktos mi imputuje ze jakis nieogarniety jestem:), czuje klimat wzajemnego pojazdu i taki klimat mi odpowiada ale czasem ktos przegnie, no niewazne, co do mikro to dziala on roznie na Skypie pieknie na TS slabo a w komunikatorze gry calkiem niezle wiec cos tam jescze pogrzebie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: TS Pytanie.

Postprzez Echelon4 » 18 sty 2012, o 12:39

GunMan napisał(a):Ptasiek spoko ja ten komentarz olałem -> mimo, iż w tym czasie słuchałem "języka" Taty i innych mądrali oraz ich klikania i sapania ......

Jak powiedział Echelon wszyscy wiedzą że te mądrale Yelo i inni jemu podobni to nooby, geje i mają małe lufki, dlatego kupują duże czołgi;))


Dokładnie mamy małe lufki i musimy rekompensować sobie... ;)
Obrazek
Echelon4
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: TS Pytanie.

Postprzez Tato » 18 sty 2012, o 12:57

Za sapanie sorki, zmieniłem ustawienia VOXa. Klikanie to nie ja tylko jakas inna lama. Kurwy lecą na tsie w ilościach hurtowych zawsze. Nieprzyzwyczajonym sugeruję sie przyzwyczaić, innego wyjścia nie ma.

Ogólne zasady na TS, bo wczoraj czulismy sie z Echem conajmniej dziwnie:
1) Ustalmy, że osoba, która wchodzi na czat zawsze się wita wydając dźwiek kontrolny: Dzień dobry, Elo, Cześć nooby... cokolwiek. Inaczej naprawde nie wiadomo o co chodzi jezeli słyszysz, że ktos wszedł na twój kanał i panuje cisza, mimo że rzucasz w przestrzeń "halo, halo?"
2) jeżeli nie masz mikrofonu lub nie mozesz go używać (bo np dzieci spią) od razu puść na kanale wiadomośc tekstową. Teamspeak wydaje charakterystyczny dźwiek i wtedy wiadomo o co kaman. Wiadomość mozna sprawdzic po powrocie z bitwy.
3) Rozmawiajcie z nami i ze sobą. Oczywiscie nie kazdy jest gadułą (i sapaczem) jak ja ale ten klan ma przede wszystkim charakter towarzyski (przynajmniej na razie). Nawet w trakcie gry mozna sobie fajnie pogadać i/lub dowiedziec się ciekawych rzeczy na temat gry.
4) Sadpanda ma włączoną funkcję tworzenia podkanałów. Jeżeli przeszkadza wam ogólny jazgot, czyjes sapanie czy cokolwiek kliknijcie prawym przyciskiem myszy na kanał AC, stwórzcie podkanał np Pluton 1 i hajda.

Do zobaczenia (i usłyszenia) wieczorem.

PiB graja w WoT.jpg
PiB graja w WoT.jpg (60.69 KiB) Przeglądane 9517 razy
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez DUZY » 18 sty 2012, o 13:21

Radzę wam się przyzwyczaić. Tato ma w zwyczaju sapać, mlaskać i bezwstydnie siorbać podawane przez Suchą drinki :D :D :D

No dobra, sam se je robi. W czasie jak znika uzupełnić kielicha nic się nie da zrozumieć, gdyż odkłada mikrofon obok huczącego wentylatora chłodzącego podtopione rdzenie w jego megawypasionym kompie :P

U mnie z kolei w ferworze bitwy możecie usłyszeć drące japę młode albo drącą japę żonę :D :D :D
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez Tato » 18 sty 2012, o 13:24

Za to Duzy milczy bo spią dzieci, w trakcie najwazniejszego momentu bitwy rozlega się "Uaaaaa!!!", Duzy mowi "Ku..a! Córa się obudziła!" i odchodzi porzucając klawiaturę, wróg wlewa się sektorem który miał bronic i przegrywamy.
Przywyczajajcie sie...
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez pablito » 18 sty 2012, o 13:30

dlatego pierwsza zasada TS mówi: NIE UŻYWAMY VOXa...kto używa ten noob :twisted:
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez Yelo » 18 sty 2012, o 14:01

Ptasiek napisał(a):
Echelon4 napisał(a):Ptasiu nikt nie chciał Cię obrazić, na TS-e wszyscy się nawzajem obrażamy wyzywamy od Noobów i Premium dzieci Neo. :pokemon: Ogólnie panuje atmosfera wzajemnej pogardy :). A skoro macasz TeamSpeaka od kilku lat to czemu było Cię słychać jak po drugiej stronie rury od kibla ? :kot:


Domyslam sie ze nie chciano mnie obrazic, ale nie lubie jak ktos mi imputuje ze jakis nieogarniety jestem:), czuje klimat wzajemnego pojazdu i taki klimat mi odpowiada ale czasem ktos przegnie, no niewazne, co do mikro to dziala on roznie na Skypie pieknie na TS slabo a w komunikatorze gry calkiem niezle wiec cos tam jescze pogrzebie :)


Ptasiek,

Jeśli poczułeś się dotknięty to przepraszam, ale już Echu napisał wzajemna pogarda jest podstawą naszej współpracy w WoT. Jeżeli gramy w dwóch plutonach próbując wejść do gry w tym samym czasie, a skończymy po różnych stronach, to w zasadzie zawsze pluton który był po zwycięskiej stronie, wracając na kanał wyzywa przegranych od Noobów i innych podobnych.... :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Yelo
 
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 14:33
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez Yelo » 18 sty 2012, o 14:04

Tato napisał(a):Za to Duzy milczy bo spią dzieci, w trakcie najwazniejszego momentu bitwy rozlega się "Uaaaaa!!!", Duzy mowi "Ku..a! Córa się obudziła!" i odchodzi porzucając klawiaturę, wróg wlewa się sektorem który miał bronic i przegrywamy.
Przywyczajajcie sie...



No a ostatnio jakoś taki Yelo na przykład na początku lub wcześnie w trakcie bitwy rzuci; 'oj przegramy' :kot: Tato i Echu na pewno coś o tym wiedzą.

PS. Tato, wczoraj jak wychodziłeś po tej ostatniej walce GW Pantherem to normalnie było słychać jak trzasnąłeś drzwiami od TSa i rzuciłeś kompem o ścianę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Yelo
 
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 14:33
Lokalizacja: Warszawa, Kabaty
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez DUZY » 18 sty 2012, o 14:21

Tato napisał(a):Za to Duzy milczy bo spią dzieci, w trakcie najwazniejszego momentu bitwy rozlega się "Uaaaaa!!!", Duzy mowi "Ku..a! Córa się obudziła!" i odchodzi porzucając klawiaturę, wróg wlewa się sektorem który miał bronic i przegrywamy.
Przywyczajajcie sie...


Czasem też spodziewając się takiej sytuacji, jadąc topowym tankiem, kampię za artą, po czym jak wracam po 10 min w glorii i chwale jadę dobijając na strzał poharatanych wcześniej przez mój dopalający się właśnie pluton wrogów, dostając Top Guna, snajpera i inne medale :D :D :D
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez GunMan » 18 sty 2012, o 15:35

Ja też milczę z powodu dzieci;) wczoraj musiałem też robić "wybiegi" w trakcie.

Co do klikania były dwa różne klikania. Jedno na 100% taty ->w tle było sapanie;)


Wysłane z łapki;)
Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać..... to Ja

Obrazek
Avatar użytkownika
GunMan
 
Dołączył(a): 16 wrz 2009, o 07:30
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Brązowe Ocieplacze Fajnie Hałasują
Na starym Warriorze od: 2006

Re: TS Pytanie.

Postprzez Goorock » 30 mar 2012, o 17:57

5 zł poszło. Czy to wystarczy?
Avatar użytkownika
Goorock
 
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: TS Pytanie.

Postprzez Rocker » 14 lip 2012, o 21:53

Mam pytanie.
Mam problem z TS-em
Cały czas pokazuje mi "Failed to connect to server". I to nie tylko u nas ale i na innych serwerach. Stało się to po aktualizacji. Przeinstalowałem klienta, ale problem nie zniknął. Ktoś ma jakiś pomysł??

Ps. Echelon - jeśli skończyła się kaska to mów - przelew ode mnie wyjdzie w każdej chwili.
Avatar użytkownika
Rocker
 
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 10:53
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez Tato » 16 lip 2012, o 20:49

Nie, TS padł, nie wiem o co kaman, spróbujemy się dowiedziec ale Echa nie ma.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: TS Pytanie.

Postprzez Tato » 24 lip 2012, o 15:40

TS bedzie ogarniany. Własciciel był zajebany przed poczatkiem urlopu w pracy. od wczoraj jest na urlopie i poprawia. Może nawet dzis czy jutro będzie banglało.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do WoT Klan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości