Rozwój garażu oraz załogi

Pogaduchy klanowiczów no-lajfujących w World of Tanks

Moderator: Echelon4

Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez ziel » 22 sty 2012, o 12:34

Chciałbym rozpocząć ten wątek by poznać Wasze opnie na temat ścieżki rozwoju garażu oraz załogi - czy raczej zbieracie converted exp'a i później zmieniacie to na szybki rozwój jakiegoś drzewka za gold'a - zaczynając od tier'u VIII czy IX ? Czy wolicie w każdym drzewku skoro się już za nie zabieracie iść krok po kroku by poznać dane typy czołgów ? Ja mam prawie 400k expa, które mogę przekonwertować i zastanawiam się czy tak nie zrobić i wbić od razu na tier IX we francuzach heavy.
Co dotyczy załogi - czy trenujecie ją od razu na 100% za gold'a jeśli tak to na którym tierze zaczynacie to robić czy transferujecie załogę czy trenujecie może za 20 tys srebrników ? Jakie skill'e w jakim typie czołgów zaczynacie rozwijać najpierw ? Dla mnie przykład poniżej :
heavy/meds/light : naprawa,gaszenie,camo
arty : camo,naprawa,gaszenie
TD : camo,naprawa,gaszenie ( tu mi ciężko powiedzieć gdyż gram TD dopiero na VII tierze więc niewiele doświadczenia )

Chciałbym aby ten temat posłużył do dyskusji ale także był takim małym przewodnikiem dla tych, którzy zaczynają przygodą z WoT.
Obrazek
dobra impreza, zostaję do środy ...
Avatar użytkownika
ziel
 
Dołączył(a): 19 kwi 2010, o 10:51
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Tato » 22 sty 2012, o 13:16

Ja robię tak:
1. Szkolenie podstawowe: za srebrne do 75% a potem szkolenie w boju. IMHO golda warto wydać na co innego. Zwłaszcza, ze na premce 10 bitew i załoga ma 100%.
2. Załogę przenoszę za szare na czołg wyższy, jeżeli zostawiam sobie czołg niższy to biorę nowa załogę. Z mojego doświadczenia im wyższy tier tym ważniejsza jest dobrze wyszkolona załoga.
3. Perki dodatkowe w kolejności (do wszystkich rodzajów identycznie): camo, gaszenie (umożliwia po rozwinięciu branie innych consumables niz gaśnice, np speed governora do meda, patent ten sprzedał nam dobrze doświadczony z klanowek gracz), naprawa. Ktoś może sie zastanawiać po co w scoucie czy medzie camo? Otóż po pierwsze, często używa się scouta jako spottera (wysunięta pozycja w krzaku), po drugie gdzieś opisywałem jak wyjechałem t-44 na skampionego Ferdka: widziałem go dużo wcześniej niz on mnie mimo ze ja jechałem a on stal...
4. Golda używam do konta premium oraz konwertowania expa. Po prostu nie mam siły jeździć niektórymi gównami, tylko po to by wygrindowac coś fajnego. Świetnym przykładem sa drzewka francuskie. W heavy do T8 a w light do T5 nie ma nic w co warto by wsiąść. Pomęczyłem sie trochę w beta teście i wole sobie wbijać pod paznokcie drzazgi i posypywać je sola, niż marnować czas na jazdę np AMX 40. Dlatego wykorzystałem swój free exp aby od razy zrobić sobie AMX 12 i AMX 50 100. Niestety jest to droga metoda, nie każdemu pasuje, i większość woli grindowac po kolei. I dlatego moi koledzy klanowicze męczą sie teraz na B1... :twisted:

Majac 440 expa zrobiłbym sobie na twoim miejscu AMX 13 90 w lightach i AMX 50 100. Oba czołgi sa fajne, dają satysfakcje, pozwalają nauczyć sie specyficznego stylu, który te czołgi wymagają, plus pozwalają na dobre wyszkolenie załogi, którą potem można transferować do tieru wyżej.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez pablito » 22 sty 2012, o 14:26

1. ja różnie, czasami szkole od 50%, czasami kupuję 100% za golda...zależy czy zależy mi na szybkim rozwoju.
2. perki: jeśli chodzi o medy i heavy zawsze w kolejności naprawa/camo/gaszenie...jakoś nigdy nie przykładałem wagi do pożaru i nigdy nie był d la mnie problemem, nie używam gaśnic.
3. na wszystkim zawsze używam z consumables naprawiania/leczenia i w zależności ruskie/amerkańskie speed governora lub gasoline

expa zbieram na elitach i później konwertuje w zależności do czego mi potrzebne.
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez DUZY » 22 sty 2012, o 15:44

Perki:
Ruskie wszystki tanki, Niemieckie TD do 7 tieru, arta każda: camo, naprawa, gaszenie

Niemce TD 8-9 tier, medy i HT: naprawa, camo gaszenie.
Niemiecki czołgi mają bardzo mały współczynnik kamuflażu (n/d TD do Jagdpantery), dlatego taka kolejność.
Załoga na 75 % za szare, przy 8 tierze opłaca się wstrzymać odkrywanie perków, bo nabijany i kumulowany exp pozwoli mieć od razu 100% przy użyciu szkolenia za 20k szarych na 9 tierze.
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez ziel » 23 sty 2012, o 15:30

Tato poszedłem za Twoją radą i zrobiłem sobie AMX 50 100 - załoga się podszkoli no i ja się nauczę strzelać z rewolweru :)
Obrazek
dobra impreza, zostaję do środy ...
Avatar użytkownika
ziel
 
Dołączył(a): 19 kwi 2010, o 10:51
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Dalej » 23 sty 2012, o 15:34

Pamiętaj że camo skill działa teraz również podczas jazdy, nie tylko postoju - ja tego nie wiedziałem i parę razy poszedłem w naprawy najpierw.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez ziel » 23 sty 2012, o 15:57

ja idę w naprawy najpierw - gdyż szczerze powiedziawszy wolę przy uszkodzeniu jak najszybciej się naprawiać szczególnie jeśli chodzi o oponki :)
Obrazek
dobra impreza, zostaję do środy ...
Avatar użytkownika
ziel
 
Dołączył(a): 19 kwi 2010, o 10:51
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez pablito » 23 sty 2012, o 16:00

się gąski mówi nie oponki :P
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Goorock » 23 sty 2012, o 16:39

dla początkujących rozwijających niemieckie SPG. Po StPz II (III tier) jest Grille (IV tier) , ale on ma gorsze parametry - słabsze opancerzenie, niższą prędkość i ma wyższy profil. Warto go researchnąć, ale nie kupować. Będziesz musiał walczyć z SPG o gorszych parametrach niż StPz II z czołgami o większych tierach.
Avatar użytkownika
Goorock
 
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez JaQbek » 23 sty 2012, o 17:03

Uroki IV tjeru, niby wyżej niż II i III a już wrzucają w VIII i tym podobno. Masakra :evil:
Avatar użytkownika
JaQbek
 
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 19:50
Lokalizacja: Mokotów
White Cross: Baczny Obserwator Fińskiej Huśtawki
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Tato » 23 sty 2012, o 17:40

Goorock napisał(a):dla początkujących rozwijających niemieckie SPG. Po StPz II (III tier) jest Grille (IV tier) , ale on ma gorsze parametry - słabsze opancerzenie, niższą prędkość i ma wyższy profil. Warto go researchnąć, ale nie kupować. Będziesz musiał walczyć z SPG o gorszych parametrach niż StPz II z czołgami o większych tierach.

Nie zgadzam się, bo:
1. Długa 150-ka odkrywana na Grille (150 sFH 13/L17) ma znacznie wiekszy zasieg i Grille siega prawie na cała mapę czego SturmPanzerze nie mozna powiedzieć
2. Długa 150-ka zadaje podad dwukrotnie wiekszy damage (680 vs 300), dzieki czemu dostaje się więcej expa na grę
3. Grille przydaje się do grania w kompanii średniej.
4. Opancerzenie i predkość ma znaczenie drugorzędne dla arty, najwazniejsze są prametry przenoszonego działa: damage, penetracja, ROF
5. Bycie wrzucanym w wysokie tiery artylerią jest bardzo korzystne. Wolne, ciezkie czołgi sa łatwe do trafienia a dmg zadawany czołgom wysokich tierów liczy się w dwójnasób i owocuje olbrzymim expem przy dobrej grze.

Ogólnie polecam jak najbardziej kupienie sobie Grilla, zamontowanie nań Rammera, Gun Laying Drive i siatki. Gra Grillem sprawia duzo satysfakcji, długa 150ka pozwala przygotowac się i nauczyć dobrze do pełenienia roli artylerzysty w wyższych tierach. Zanim nie wynajdziemy Hummela (ponad 42 tysie expa) bedziemy mieli sporo doświadczenia, dobrze wyszkolona załogę, która wraz z modułami przeniesiemy do Hummela. Jedne z niewielu wad Griile'a to niewielki kat ruchu lufy i mała ilość pocisków (tylko 18) co powoduje, że niejeden raz zanim zkończyłem nią bitwę miałem zero ammo i jechałem na skauta dla pozostałej arty.

@Zielu - to ekstra, będę miał z kim pojeździć i poćwiczyć ten czołg. Zasadniczo nauczyłem sie by (na razie) traktowac go jak meda. Dołaczam do ekipy szybkich medów i wspomagam ich z drugiej linii. Wymaksuj działo: penetracja stocka to porażka.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Goorock » 23 sty 2012, o 20:50

Tato: W sumie przekonałeś, masz większe doświadczenie i wiedzę której nie miałem. Kupię Grille. Ale parę zdań dorzucę. Opancerzenie jest ważne czasem i dla SPG. Przeciętnie w 20% bitew mam do czynienia ze starciem na krótki dystans z lekkim czołgiem który wskakuje do bazy. Albo jedzie się zdobywać bazę z własnymi niedobitkami. Działo 150 mm potrafi obronić załogę przed wieloma czołgami pod warunkiem że się trafi. Bo mam szansę na jeden czy góra dwa strzały. I tu jest ważne opancerzenie. Oddaje pierwszy strzał, jeśli nie trafiam lub jedynie uszkadzam, to zaraz dostaje trafienie, przeciwnik jedzie w moim kierunku, dziwi się czemu żyje. W międzyczasie StPz II który ma całkiem niezły ROF przeładowuje. Oddaje drugi strzał. Po przeciwniku. To możliwe, bo StPz II ma lepsze opancerzenie niż niektóre inne niemieckie SPG i lepszy ROF. Oczywiście to są rzadkie sytuacje, ale powtarzają się regularnie. Grille ma znacznie mniejszy pancerz i po jednym trafieniu kaput jak i Bison.

Z tego co wiem ROF standardowego działa Grille jest o połowę niższy niż StPz II. Pierwszy ma 18 pocisków a drugi 15. I tu i tam myślisz zanim strzelać.
Avatar użytkownika
Goorock
 
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez ziel » 23 sty 2012, o 21:25

Tato - ja podobnie - staram się wspomagać med'y - prędkość tego czołgu mnie zadziwia - działo mam prawie najlepsze ale wezmę te większe i pogram nim chętnie :) niestety odnoszę wrażenie, że jego opancerzenie to po prostu jakiś papier ... nie ma to nic wspólnego z heavy ... po grze E-100 baaaa nawet M6 z tankami na swoim poziomie to ten franców to jakiś żart :/

Goorock - Tato ma rację uwierz mi opancerzenie oraz prędkość nie ma najmniejszego znaczenia przy arcie - sytuacje z wbijaniem do bazy - po prostu nie powinny się zdarzać - kiepski def, fakt zdarza się często ale nie można tym się kierować w wyborze arty - arta, która ma duży zasięg na niskim tierze jest bardzo dobrym przygotowaniem do gry wysokimi tierami - zwróć uwagę na mój garaż jeśli chodzi o arty to nie chwaląc się troszkę na nich zęby zjadałem :)
Obrazek
dobra impreza, zostaję do środy ...
Avatar użytkownika
ziel
 
Dołączył(a): 19 kwi 2010, o 10:51
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez JaQbek » 23 sty 2012, o 21:53

Tato napisał(a):2. Długa 150-ka zadaje podad dwukrotnie wiekszy damage (680 vs 300), dzieki czemu dostaje się więcej expa na grę

Zgodzę się, ale zanim ja wynajdziemy to można zęby zjeść z tym działem co jest na początku. Albo ja po prostu mam pecha gdy 3/4 trafień w wieżę lub silnik kwitowane jest 1-5% lub direct hit bez jakiegokolwiek dmgu :evil:
Avatar użytkownika
JaQbek
 
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 19:50
Lokalizacja: Mokotów
White Cross: Baczny Obserwator Fińskiej Huśtawki
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Tato » 23 sty 2012, o 22:00

JaQbek napisał(a):Zgodzę się, ale zanim ja wynajdziemy to można zęby zjeść z tym działem co jest na początku.

Bez przesady. Co ona kosztuje: 5500 exp? To ile jest, 4 zdjęcia gwiazdki?
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Jacek Sidi » 24 sty 2012, o 09:46

Skoro mowa o arty ( może jakiś osobny wątek? ) chciałbym ostrzec przed hamburgerskim Priestem. Ta franca to artka wsparcia bezpośredniego. zasięg: 3-4 kratki. MUSI latać za głównym natarciem żeby coś namieszać. Co oczywiście też potrafi być zabawne. Zwłaszcza gdy natarcie się załamuje i trzeba udawać greka w jakichś krzakach :D
Czy to cudo ma jakiś odpowiednik w artylerii niemieckiej? ( chodzi mi o krótki zasięg )
Avatar użytkownika
Jacek Sidi
 
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 17:21
Lokalizacja: Łódź
White Cross: RM45C W-Coy Łódź
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez pablito » 24 sty 2012, o 09:55

jak jest rozwinięta maksymalnie to wcale nie musi nigdzie latać.
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Dalej » 24 sty 2012, o 10:18

Jacek Sidi napisał(a):zasięg: 3-4 kratki.

Robisz działo i masz zasięg na całą mapę.
Ja przestałem grać arty, sprzedałem hummela bo się wkurzyłem, zostawiłem priesta by sobie pykać czasami bo szybko strzela i dobre ma skupienie.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Jacek Sidi » 24 sty 2012, o 10:46

Które działo bo mam teoretycznie wszystkie dostępne dla tej mydelniczki. Może od czegoś innego pasuje?

Skupienie rzeczywiście niezłe. Kropki pokrywają cały czołg średni

PS: Przepraszam mea culpa. Haubica 105mm M2A1 wymyślona nie zakupiona. Nie wiem jak to przegapiłem. :oops:
Ostatnio edytowano 24 sty 2012, o 10:53 przez Jacek Sidi, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Jacek Sidi
 
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 17:21
Lokalizacja: Łódź
White Cross: RM45C W-Coy Łódź
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez pablito » 24 sty 2012, o 10:52

od kombajnu ^^

są tylko dwa dostępne i chodzi o 105 mm Howitzer M2A1.

a przez pół mapy to nawet T57 strzela z II tieru.
zasięg na artylerii kończy się w momencie pojawienia się szarej linii i spłaszczenia splash'a..więc może coś źle patrzysz.
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Jacek Sidi » 24 sty 2012, o 10:54

Już jest ok. Wyjaśniłem w PS poprzedniego postu. Dzięki za pomoc.

Tak to jest jak się ma taką załogę: Obrazek
Ostatnio edytowano 24 sty 2012, o 11:24 przez Jacek Sidi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jacek Sidi
 
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 17:21
Lokalizacja: Łódź
White Cross: RM45C W-Coy Łódź
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez pablito » 24 sty 2012, o 10:58

ale to prawda Priest na swoim poziomie jest mordercą, prędkość ładowania i celność, masakra.
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Dalej » 24 sty 2012, o 11:26

Jest jakaś arty wyższego poziomu, która strzela po wysokim łuku?

Ciułałem jak chińczyk na hummela bo wszyscy się nim jarali, ale szczerze mówiąc, wkurza mnie to że skupienie jest "po linii" i nawet jak się wceluję to kiepsko trafić, no i bardzo łatwo się chowają za byle kamyczkiem, deprymujące.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez DUZY » 24 sty 2012, o 19:48

Ruskie arty strzelają najbardziej stromym torem.
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez ziel » 24 sty 2012, o 20:55

ja tam ogólnie ruską bardzo lubię object 261 wymiata niestety bardzo frustrujące jest gdy strzelasz wymierzonym idealnie pociskiem o on jednak na samej granicy celownika trafia prosto w ziemię nie czyniąc żadnych uszkodzeń ... no ale tak się gra arty teraz dodatkowo po każdym strzale obowiązkowo ruch - ale fakt do arty można założyć oddzielny temat chętnie się podzielę swoimi przeżyciami :P
Obrazek
dobra impreza, zostaję do środy ...
Avatar użytkownika
ziel
 
Dołączył(a): 19 kwi 2010, o 10:51
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez pablito » 24 sty 2012, o 21:03

niestety na randomach artyleria to głównie nuda, ani expa, ani kasy...nic ciekawego.
Avatar użytkownika
pablito
 
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Ptasiek » 1 lut 2012, o 08:17

Doszedl IS 4 zaloga przeniesiona z IS-a 3 IS 4 poki co ma najlepsze radio i BL9
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez DUZY » 1 lut 2012, o 08:28

pablito napisał(a):niestety na randomach artyleria to głównie nuda, ani expa, ani kasy...nic ciekawego.

Po "normalizacji" pocisków HE i pancerzy czołgów przez devów gra artą straciła swó urok niestety.
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Dalej » 1 lut 2012, o 08:49

Tzn? Co konkretnie zrobili?
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez DUZY » 1 lut 2012, o 09:25

Zmienili parametry i sposób działania tych pocisków. Dotychczas jak trafiłeś HE zadawałeś dmg (no w 99% przypadków). Teraz zadasz uszkodzenia, jak w obszarze w który trafi pocisk (razem z jego teoretycznym splaszem) jest miejsce, gdzie będzie możliwa penetracja. Ale ilość zabranych HP nie jest taka jak przed zmianami (widełki 50% mniejsze niż jakbyś się przebił) tylko obliczana wg jakuś chorych współczynników. I tak przy bezpośrednim trafieniu bez penetracji z M12 zabieram teraz np. 80-150 HP, gdzie wcześniej to było 250-600. No i np. potrafię zrykoszetować...

Normalizacja pancerza to m.in. dołożenie (niewidocznych na modelach w grze) "fartuchów przeciwkumulacyjmych", które dziwnie zatrzymują pociski odłamkowo-burzące...

Wczoraj, żeby zbić capującego IS-3 strzeliłem do niego z HE 6 razy (wtedy dopiero zadałem dmg). Ale dzięki temu był Dedender ;)
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez Tato » 1 lut 2012, o 13:50

Ja tam nie wiem. Przedwczoraj np trafiłem z GW Pantery w T30 i z niekłamaną radościa zobaczyłem odlatujące w niebo 1300 hp + :mad: ... POza tym idzie tak jakoś po straremu, czyli damage zadaje tak jak zadawałem.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez DUZY » 1 lut 2012, o 15:00

Trafiłeś w kadłub i przebiłeś pancerz. Ja też miałem kilka przypadków, gdzie IS-4 nagle pozbył się 1100 HP (trafiłem w weekspot na wieży).
Jak trafiam w pobliże wrażliwych miejsc na kadłubie to lepsze żniwo się zbiera. Ale ogólnie siakoś tak mniej dmg i kasy wpada.


Z innej beczki. Mam czasem taki dziwny objaw ma widoku snajperskim jak zatrzymuje się i przycelowuje na max zbliżeniu, że nagle obraz minimalnie w bok skacze, akurat tyle, żeby spudłować. Lag? Tylko, że zdarza mi się to jak uderzam w nieruchomy cel i nie prowadzę celownika za jadącym pojazdem. Zdarza się to rzadko, tylko jak chwilę po zatrzymaniu przełączam się na max zbliżenie.
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez DUZY » 1 lut 2012, o 19:27

http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... -vehicles/

I się wyjaśniło (choć Overlord twierdzi, że takich premii NIGDY nie było.... Jaaaaasne :/)
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Rozwój garażu oraz załogi

Postprzez GunMan » 1 lut 2012, o 21:00

Ja mam ostatnio tak z SU-5, że okrąg skupienia jest dość mały (na celowniku serwera) tak że ledwo obejmuje coś więcej niż cel, a trafiam 5m w bok. Dopiero za 3-4 trafiam w pojazd. Gdzie przy SU-26 i podobnym % wyszkolenia zawsze trafiałem.....
Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać..... to Ja

Obrazek
Avatar użytkownika
GunMan
 
Dołączył(a): 16 wrz 2009, o 07:30
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Brązowe Ocieplacze Fajnie Hałasują
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do WoT Klan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości