Ważne info organizacyjne.

Pogaduchy klanowiczów no-lajfujących w World of Tanks

Moderator: Echelon4

Ważne info organizacyjne.

Postprzez Echelon4 » 10 maja 2012, o 20:25

W związku z tym iż, spędzam ostatnio mało czasu przy WOT (nie oznacza to, że zaprzestałem grać po prostu mam mniej czasu) przekazuje dowodzenie Tacie. nick: "Tato". Sprawy organizacyjne oraz pytania proszę kierować do właśnie do niego.

Pieniądze które otrzymałem górką na swojego konto, przekażę niebawem na tajemne konto Taty (te na kajmanach) 8-) .

Pozdrowienia !.
Obrazek
Echelon4
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Tato » 10 maja 2012, o 20:37

Witajcie moi wierni poddani!
Moryc! Przestań wlepiac we mnie te gały!

1.Obecnie jestem d-ca, Echu posiada stanowisko zastepcy. Goorock i Duży dostali stanowiska dowódców polowych. Szukamy chetnych na stanowisko rekruterów.

2. Poprosze logo od Daleja, w wolnej chwili je zapodam, bedzie nam się swieciło na pancerzach.

3. Klan sie rozbudowywuje, mamy kolejne 5 zgłoszeń :)

4. Tradycyjne pytanie Ptaska o klanówki zbędę tradycyjnym rechotem i truizmem: "za wcześnie".
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Dalej » 11 maja 2012, o 06:41

Spróbuj ten który zrobiłem dla info o clanie:

http://worldoftanks.eu/community/clans/500005386-AC/

Jest przezroczysty więc powinien pasować, jak nie to będę kombinował.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Ptasiek » 12 maja 2012, o 11:34

Bardzo sie ciesze ze dowodca zostal Tato :)
i nie, wcale nie chialem pytac o klanowki, (choc uwazam ze duza czesc z nas dalaby rade) pytanie takie: kiedy i czy robimy ustalone dni na kompanie, pytam bo mam ograniczona ilosc czasu, dodam ze czas wolny moderuje mi Zona wiec jakbym mial odgorne ustalenie od Dowodcy kiedy i o ktorej sa kompanie to byloby malinowo:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Rocker » 12 maja 2012, o 12:14

Coś z tym moderowaniem przez drugą stronę jest na rzeczy. Moja też mi wprowadza limity czasu jakie mogę spędzić przed kompem :/.
Avatar użytkownika
Rocker
 
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 10:53
Na starym Warriorze od: 0

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Dalej » 12 maja 2012, o 12:28

Nie możesz jej po prostu zbić?

:mad: :mad: :mad:
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez DUZY » 12 maja 2012, o 15:26

Mogli by. Tylko pewnie by oddały i :3: zbita. :D
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Goorock » 12 maja 2012, o 18:57

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie z planowaniem czasu spotkań warto szukać opcji w dni robocze ok. 22-23. Może od 21:30 czy nawet 21. Pozostałbym przy środzie. Jeśli chodzi o piątek to nie jestem pewien, jednak w weekendy są imprezy asg. Może bardziej wieczór sobota albo inny dzień. Format 3 bitwy minimum.
A jak wg was? W jakich godzinach gracie w jakich dniach?
Avatar użytkownika
Goorock
 
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Ptasiek » 13 maja 2012, o 18:39

Sroda mi pasuje od 20.-20.30 do 23 mi pasuje jak ulał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Xasistis » 13 maja 2012, o 21:22

W różnych godzinach, ale jak już na coś trzeba głosować, to statystycznie mi wychodzi, że skłaniałbym się ku wieczorom w tygodniu (bez wtorków no i może bez piątków bo często na sobotę się trzeba wyspać), raczej po godzinie 21, max do 24 (oczywiście nie namawiam na ciągłe 3h).
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Rocker » 13 maja 2012, o 22:49

Jak już będę miał na czym jeździć to z chęcią tez się zabawię na poważniej. Na razie zbieram na tier III i wspinam się dalej :D. Mam pracę 12 godzinną i z czasem stoję bardzo różnie, ale myślę że jak już będę miał coś z wyższych tierów to uda się tak wyrzeźbić grafik aby przynajniej raz w tygodniu z wami pojeździć i się podszkolić. Który minimalnie tier jest mi potrzebny?? Bo ewentualnie się szarpnę i kupię za golda coś aby mieć na ten czas????
TS i słuchawki z mikrofonem oczywiście posiadam :D
Avatar użytkownika
Rocker
 
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 10:53
Na starym Warriorze od: 0

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Echelon4 » 14 maja 2012, o 01:16

W różnych tierach ludzie śmigają, jeśli chcesz coś kupić za golda to Type59 lub T34. Polecam ten T34, ale to jest moje zdanie bo mi się najlepiej gra tankami z większym walnięciem działa ;)
Obrazek
Echelon4
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Rocker » 14 maja 2012, o 10:07

Typ jest już niedostępny, bodaj od dwóch aktualizacji. Osobiście zastanawiam się czy nie poczekać (może będzie jakaś promocja) i nie zakupić właśnie T34 albo Lowe.
Avatar użytkownika
Rocker
 
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 10:53
Na starym Warriorze od: 0

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Tato » 15 maja 2012, o 11:26

@Rocker: Typ był dostępny w zeszłym tygodniu, przegapiłeś.

Co do kompanii: dowódcami polowymi są Goorock i Duży. Obaj często grają, bywaja czesto na forum. Goorock dał wam sie poznac jako sprawny organizator i dowódca kompanii. Myślę że w ich gestii wyznaczenie terminów. Zaproponowany powyżej wydaje mi się bardzo sensowny.

Osobiscie uważam, że czas przesiąśc się w kompanię czempion, bo da zblizone do CW doświadczenia.

@Ptasiu: zgadzam się, że są w klanie tacy co poradziliby sobie w CW. Maja i własciwe tanki, i doświedczenia i graja odpowiednio często. Ale tych osób jest za mało. Potrzebujemy minimum 20-30 takich osób. Dlaczego az tak dużo? To wynika ze strategii klanówek. Każdy gracz klanowy reprezentuje tzw żeton, którym się zagrywa na mapie świata. Musimy miec odpowiednią ilośc żetonów aby jednocześnie bronic posiadanych prowincji jak i atakowac nowe. Inaczej kazdy klan, który ma powiedzmy 100 leszczy, zajedzie nas w taktyce wyniszczenia.

Jest tez opcja, że ci korzy bardzo chca grać w cw moha się przeniesc do innego klanu, czasowo. To nie jest tak z niekorzyścia i dla nas. Takie osoby bowiem łyknęły by niezłą wiedzę i doświadczenie, którym później mogłyby sie podzielić z reszta klanu. Jestem często zapczepiany o przejscie do innego klanu,a a ostatnio jeden z polskich klanów chciał nas przejąc w całości. Rzecz jest do przedyskutowania.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez DUZY » 15 maja 2012, o 12:12

Dzięki za wyróżnienie, ale ostatnio trochę kuleję z czasem (popykam sporadycznie godzinkę wieczorem i tyle).
To, co mogę zaproponować ze swojej strony, to jak będę w grze (a godzin ani dni nie mogę chwilowo zagwarantować), to wrzucę info na kanale do VIII tierowych kompanii - możemy wtedy popróbować jak będzie co najmniej 7-8 chętnych (w tym jeden, który założy kompanię, bo premki nie kupowałem ostatnio :P). Resztę dobierze się z randomów i tyle.
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Ważne info organizacyjne.

Postprzez Rocker » 15 maja 2012, o 13:56

@ TATO - wiem że był do kupienia, ale się zgapiłem. Trzeba poczekać do kolejnej okazji.
Avatar użytkownika
Rocker
 
Dołączył(a): 9 lip 2010, o 10:53
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do WoT Klan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości