Kto i czym.

Pogaduchy klanowiczów no-lajfujących w World of Tanks

Moderator: Echelon4

Kto i czym.

Postprzez Echelon4 » 14 maja 2012, o 01:24

Tak mnie ciekawi... czym wam się najlepiej gra. Wiem, że zdania są różne ale w przyszłości mogło by to pomóc w ew wyborze drzewek.

Mój faworyt w grze.

T-30 -Dlaczego: Działo z walnięciem, które na dodatek działa psychologicznie. Gość który się wychyla z szeregu i dostaje strzała na 700hp dostaje lisiej mordy i chowa się na swoje miejsce. Zdarza się hit za 1000hp.
Drugie to bardzo dobry kąt wychylenia działa oraz świetny pancerz przedni wieży.
Mobilność mogła by być lepsza ale nie ma co narzekać.

Minusy - Kiepski pancerz kadłuba oraz celność na większe odległości.
Obrazek
Echelon4
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Kto i czym.

Postprzez Dalej » 14 maja 2012, o 07:05

Ja jestem zdania że na każdym poziomie da się fajnie grać, a może nawet jest trudniej na niższych ze względu na dziadowski pancerz.

To że każdy z nas będzie miał inny fav. dobrze świadczy o grze, nudna by była gdyby tylko kilka czołgów było najlepszych.
Polecę po tierach:


Szkopy


Obrazek Obrazek
PzKpfw 38H735 (f) i PzKpfw S35 739 (f) Takie bida-premki, ale bardzo fajne :)

Obrazek
PzKpfw III Tak jak Tato mówił - wciskasz R trzy razy i nie ruszasz do końca gry :) 75mm bardzo ładnie podgryza nawet dużo wyższe czołgi


Obrazek
VK 3601 (H) bardzo przyjemnie się grało, dobrze zbalansowany czołg, z porządnym pancerzem.
Jedyny czołg do którego kupowałem ammo za golda (do armaty Könisch), aczkolwiek czułem się wtedy jak bym łamał konwencję genewską - masakrowałem nim wszystkich nawet największych


Obrazek
Hetzers gona Hetz. Wszystko się od niego odbija, mały z winny i bardzo groźny. Bardzo go lubię i nadal trzymam.

CCCP


Obrazek
T-34 Dobry i pochylony pancerz, szybki czołg, i działo-masakrator które powinno się nazywać minigun.
Cały czas go trzymam ale granie nim jest zbyt łatwe - odpalam go gdy dostanę wpierdol na innym czołgu i muszę się z relaksować. :)

Obrazek
KV-2 152mm potrzebuje czterech dni na przeładowanie, ale widok czołgu dwa tiery wyższego ginącego od jednego strzału jest lepszy niż seks. :fap:


Obrazek
IS-3 Bo jest śliczny! <3 <3 <3


USA

Obrazek
M5 StuartWielu psioczyło, ale mnie się nim dobrze grało. Zwinny, a ta mała haubica z jej HE dobrze podgryzała wyższe tiery gdy dookoła nich śmigałem.

Obrazek
M4A2E4 Pancerz taki że musisz naprawdę się postarać by cię zabili. Właściwie to jest heavy, nie medium.

Kusiak w sieście

Obrazek
TROLOLOLOLOOOOOOOOO-59 Czasami specjalnie gram nim jak noob by patrzeć jak gimbusy z teamu dostają piany na pysku "ZOMG T-59 NOOB" "WTF U DOING GOLD NOOBZOR!"
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Kto i czym.

Postprzez mojak » 14 maja 2012, o 20:53

Obrazek
MS-1 Moja mała miłość. Jako wieczny noob jak ryba czuję się w morzu noobów z tierów 1 i 2 (na wyższe tej maszyny nie rzuca). Wieść gminna niesie, że to najmocniejszy pierwszotierowy traktor i faktycznie lolstraktory i cunninghamy giną w starciu z nim jak muchy. Na swoim poziomie maszyna do wszystkiego - całkiem mobilna, ze sporą siłą ognia i wytrzymałością. Minusem jest koszmarnie wolne szkolenie załogi i jej skłonność do wspólnego ginięcia od jednego strzału w wizjer :)
Czytał Tomasz Knapik.
Avatar użytkownika
mojak
 
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 15:37
White Cross: Toy Soldiers Unite
Na starym Warriorze od: 0

Re: Kto i czym.

Postprzez Dalej » 14 maja 2012, o 20:59

mojak napisał(a):i jej skłonność do wspólnego ginięcia od jednego strzału w wizjer :)

He he a miałeś kiedyś tak że czołg cały a załoga nie żyje, i zamiast wypalonego wraka stoi czołg z którego krew leje się strumieniami? :P

Z niskich tierów zapomniałem jeszcze o T18
Obrazek

51cm przedniego pancerza w pojeździe II tieru - ciężko go zabić, no i ta 75cm haubica :P
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Kto i czym.

Postprzez mojak » 14 maja 2012, o 21:29

Dalej napisał(a):He he a miałeś kiedyś tak że czołg cały a załoga nie żyje, i zamiast wypalonego wraka stoi czołg z którego krew leje się strumieniami? :P

Dość często zdarza mi się takie trafienie krytyczne, ale podobnych krwawych wizualizacji nie widziałem. Ciekawe jak się to ma do oceny PEGI gry :P
Czytał Tomasz Knapik.
Avatar użytkownika
mojak
 
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 15:37
White Cross: Toy Soldiers Unite
Na starym Warriorze od: 0

Re: Kto i czym.

Postprzez Tato » 15 maja 2012, o 11:53

T-54 my precioussssss <3
GW Panter no po prostu arta cud miód. Bardzo duży kat obrotu lufy (bez ruszania pojazdu), szybko przeładowywuje, szybko celuje, zasięg w ciul, w ogóle bardzo szybka (jaby trzeba dawac chodu lub sie bronić) Spory damage (choc nie taki jak np S-51). Jedyna wada: płaski lot pocisku.
T-50-2 Chcesz pograć w World of Warplanes a nie dali ci alfatestu? Kup sobie najszybsze wkurwiadełko gry!
AMX 13 90 Wkurw ludzi i wpraw w zazdrosc przyjaciół. Zrób z kolegami hiena-pack 3ch AMXów i czytaj z radościa na czacie testy typu: you OP french shit! FU!
AMX 50 100 Mam na nim najgorszy % zwycięstw i czasami dostaję depresji. Ale raz na jakiś czas mam taka grę że banan nnie schodzi mi z twarzy. Obowiązkowo wymaga przemyslanej jazdy i dynamicznego manewrowania. Trudny do nauki ale Kocia Morda (TM) posiadaczy Isów 3, Tigerów II czy T34 którzy nagle dostają pięc szybkich w plecy i płona jak świeczki zanim zdążą obrócić wieże: bezcenna.
Tiger II chyba najbardziej all-round HT cięzkiego tieru. I mega pancerz czołowy i penetrujące, bardzo (!) celne działo. Duzo przyjemności. Nie mogę sie doczekać na E75 który tylko dokłada do plusów Tigera II.
IS4 po patchu. Dołozyli pancerza, dołozyli mega turbo działo. IMHO lepszy X T od IS7.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Kto i czym.

Postprzez DUZY » 15 maja 2012, o 12:42

T-50-2 trolololo lololo lolo... :D bzzzzzzz bzzzzzzzz ęęęęęęęęęęęęę paf paf paf paf paf paf....*

* skautowanie, slalom pomiędzy HT przeciwnika, 2 arty idą do piachu

Taka bitwa trafia się co najmniej 1-2 razy dziennie (a nie gram nim teraz dużo).

Typ59 kasa, panie, kasa... A jak wyląduje na górze tabelki to jeszcze więcej kasy....

IS-4 przyklejony face to face z wrażym IS-7 (żeby ten mu za wiele nie zrobił) odstrzeliwuje pozostałe 4 atakujące tanki przeciwnika (siakieś Pattony, Ferdynandy czy insze drobiazgi w stylu Tigera II), po czym zajmuje się owym IS-7. Taka bitwa to wcale nie rzadkość. Zdarza się wyczerpać magazynek, albo dojeżdżać na oparach ammo przy 80% skuteczności trafień. Bez premki potrafi nieźle zarobić, pomimo wysokich kosztów ammo i naprawy.

IS-3 Jest piękny i ma armatę na pociski ze zubożonego uranu. Aczkolwiek muszą być lekkie, bo byle wiaterek potrafi je porwać i posłać w niewiadomym kierunku. Pancerz kadłuba szału nie robi, ale mocne skosy powodują, że jest dużo rykoszetów. Tip: zawsze frontem do przeciwnika (nie skosem, bo zniwelujemy zalety pancerza opracowanego w pocie czoła przez sowieckich inżynierów :D).

Ferdynand Choć mam na nim kiepskie winratio i odczucie, że dostał jakiegoś ninja nerfa, to potrafi pojechać 2xIS-3 i KT w jednej bitwie nie tracąc ułamka HP. Z modułami i przeszkoloną załogą jest szybszy od KW (sic!) ;)

VK3601 Już go sprzedałem na rzecz Tygrysa, ale jeszcze powróci do garażu. Wymaksowany z armatą 8,8 cm potrafi dać radę maszynom wyższych tierów. Dobry pancerz, troszkę mało zwrotny i mógłby być szybszy, ale i tak jest debeściak.
Obrazek
DUZY
 
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 11:54
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do WoT Klan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości