Złote ammo za kredyty! ... a i brytole w 0.8.1 ;)

Pogaduchy klanowiczów no-lajfujących w World of Tanks

Moderator: Echelon4

Złote ammo za kredyty! ... a i brytole w 0.8.1 ;)

Postprzez Vitez » 13 paź 2012, o 12:06

Kto nie czyta njusów przyznać się? ;)

http://worldoftanks.eu/news/4227-81-pre ... change-pl/

A jak ktoś chce sprawdzić jak to działa oraz pojeździć brytolami to na serwerze testowym: http://worldoftanks.eu/news/4236-public ... ion-81-pl/

Ja zamierzam dziś w nocy potestować (jakoś 1-2), bo wtedy da się wbić. No i jak to na serwerze testowym - są problemy z doborem odpowiednich tierów (wszyscy walą top tierami, szczególnie brytolami), więc odpalę sobie po prostu bitwę treningową z drugim kontem i będę jeździł każdym brytolem po kolei, tier po tierze, jakoś po 3 bitwy po 10 minut na przykład by obmacać jak się toto prowadzi i strzela ;) - tak samo bawiłem się z francuzami na teście.
Obrazek
Avatar użytkownika
Vitez
 
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 18:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Złote ammo za kredyty! ... a i brytole w 0.8.1 ;)

Postprzez Ptasiek » 13 paź 2012, o 23:25

gram juz na tescie dawaj znac jak bedziesz:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: Złote ammo za kredyty! ... a i brytole w 0.8.1 ;)

Postprzez Dalej » 14 paź 2012, o 07:02

złoto za kredyty


Średnio mi się to podoba.
Może skończyć się tak że gimbaza i no-lifey będą tłukły sobie kredytów a potem naparzały z golda, a sporadyczni gracze jak ja będą dostawać baty albo musieć kupować amo premium.

O co być może chodzi deweloperom. :)

Swoją drogą trzeba przyznać że niezwykle szybko produkują te zmiany, w żadnej grze tego nie widziałem.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Złote ammo za kredyty! ... a i brytole w 0.8.1 ;)

Postprzez Goorock » 14 paź 2012, o 10:21

Wszystko jest skierowane na zarabianie w "bezpłatnej" grze.
Avatar użytkownika
Goorock
 
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Złote ammo za kredyty! ... a i brytole w 0.8.1 ;)

Postprzez Vitez » 17 paź 2012, o 19:58

Tak sobie poobserwowałem kilka dni - gdybym miał swoimi Premium tankami walić tylko prem ammo za kredyty to w większości bitew wychodziłbym na minusie. Przykład - heavy to jakieś ok 50-60k zarobku za wygraną bitwę w której coś zrobiłem, ok 10 strzałów na bitwę = ok 40k koszt kredytowego prem ammo, minus naprawy i consumable - wychodzę na zero lub minus, czyli w przypadku słabszej bitwy lub przegranej jestem na pewno na minusie, przy Type59 jeszcze gorzej bo większe zużycie ammo. Może nie tragicznie, ale jednak zauważalnie. Tak więc nie wydaje mi się żeby to było takie proste natłuc sobie kredytów a potem latać tylko z prem ammo - może w stosunku 1:2, czyli jedna bitwa z prem ammo, dwie na kredyty. Jak ktoś tego sobie dobrze nie przeliczy tylko jak typowy gimbus rzuci się na jeżdżenie tylko z prem ammo za kredyty to dość szybko zbankrutuje (już widzę te whine'y na forach ;) ). Za to paru znajomych co ma na koncie grube miliony kredytów nawet się ucieszyło, ale to raczej wyjątki (jeden ma z 80 milionów, drugi coś ponad 30).Większośc klanowiczów ma 5-10 milionów nazbierane na najbliższy tier10 jaki własnie grindują lub zbierają powoli na brytole i w sumie tyle - nie zamierzają gold ammo za te kredyty kupować.

Do tego dostawanie batów wcale nie oznacza że przeciwnik używa premium ammo - wcale nie jest takim remedium na wszystko. Dla niektórych czołgów oznacza nieco większą szansę na spotkanie z równorzędnym tierem (KV-5/Type59 vs IS3/KT od frontu - z daleka i nie w weakspoty), ale generalnie to nie jest fire&forget, szczególnie nie przy tej cenie. Przykład sprzed godziny - ja w Lowe (na którym mam jeszcze trochę gold pestek kupionych na jakiejś wyprzedaży i używanych bardzo sporadycznie np gdy mam frontem Tier10) vs T110E4 na około 150m - 3 strzały nie przebiły jego frontu (ani korpus, ani wieża), jeden strzał spudłowany - przy pestkach za kredyty byłoby to cholernie nieopłacalne (16tys kredytów) a i żadnej przewagi by nie dawało.

Jeśli dostajesz baty i chcesz zwalić winę na to, że przeciwnik używa golda, to obejrzyj sobie najpierw powtórkę na zwolnieniu i sprawdź miejsce trafienia vs parametry działa przeciwnika vs weakspoty/grubość pancerza itp. Ja już co najmniej kilkanaście takich weryfikacji robiłem i jeszcze ani razu nie upewniłem się, że to musiało być gold ammo, a najczęściej wychodził albo weakspot, albo moje złe ustawienie się (czyli wydawało mi się że dobrze kątuję ale nie było to jednak dobre kątowanie). Przykład z życia - w swoim T34 w ładnym hull down za wzgórzem a dostałem 3 razy pod rząd w wieżę, nosz cholera pewnie gold sobie myślę. I co się okazało - wszystkie 3 strzały dostałem w wieżyczkę na górze wieży - znany weakspot shulldownowanych T29/T32/T34/T30/T110E5. Niestety nie jest to weakspot T110E3 i 4 :/
Obrazek
Avatar użytkownika
Vitez
 
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 18:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do WoT Klan

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości