Misja Redstone / Mission Redstone 01.03.2015

Bardziej skomplikowane scenariusze, wymagające nakładów lub rezerwacji terenu, zazwyczaj otwarte.

Misja Redstone / Mission Redstone 01.03.2015

Postprzez JS4026 BOA » 2 lut 2015, o 20:25

MISJA REDSTONE 01.03.2015 g.10.00
OPIS:
Rok 1993. Kolumbijski baron narkotykowy, który stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie dzięki przemytowi kokainy do USA i innych państw zbudował lotnisko REDSTONE dla swoich samolotów. Według rządu USA i Kolumbii, mediów i opinii publicznej, jest jednym z najpotężniejszych, a jednocześnie najbardziej bezwzględnych i brutalnych baronów narkotykowych w historii. Aby zabezpieczyć swój punkt przerzutowy zlecił postawienie trzech dział przeciwlotniczych. Na terenie lotniska ukryte są również magazyny z zapasami kokainy, które trzeba przenieść do magazynu USA. Głównym zadaniem jest zniszczenie radiostacji i dział, aby siły powietrze mogły zbombardować lotnisko Escobara. Głównym zadaniem jest pojmanie Escobara i doprowadzenie na respa USA

Strony podzielone są na USA czyli oddział SEREACH BLOC i Gwardię Escobara broniącą lotniska. Gwardia wchodzi na swoje pozycje 10 minut wcześniej podczas, gdy USA startuje z respa. Zadania zostają uznane za wykonane po zniszczeniu wszystkich celów i przeniesieniu paczek do magazynu (respa USA) Główne zadanie zalicza misję. Człowiek odgrywający rolę Escobara nie może uciekać itd., ma swoje miejsce w którym przebywa. Nie może on zostać zastrzelony. Aby utrudnić misję Gwardia Juarez Cartel może odbić Escobara ale także może go zabić kiedy będzie doprowadzany do więzienia (respa USA)

MAPA:
https://drive.google.com/file/d/0B_pEhyUVrEzWLUFJcmJacGVtcU0/view?usp=sharing

LEGENDA:
1,2,3 - Działa p. lotnicze do zniszczenia
4 - Magazyn w CQB (odnalezienie paczek i przetransportowanie na respa niebieskich)
5,6 - Magazyny normalne
Fioletowa kropka - ESCOBAR
R - RADIOSTACJA DO WYSADZENIA
ZIELONY KRZYŻ - RESP CZERWONYCH (ZDOBYWALNY PRZEZ NIEBIESKICH)

CELE:
1. ZLIKWIDOWANIE (BOMBA) DZIAŁ P.LOTNICZYCH - NR 1,2,3
3. PRZENIESIENIE PACZEK DO MAGAZYNU (RESPA) - NUMER 4,5,6 (Tylko żywi a nie idący na respa)
6. ZNISZCZENIE RADIOSTACJI (BOMBA I CZERWONY DYM)
7. POJMANIE ESCOBARA
8. ODNALEZIENIE RDZENI BOMBY

PODZIAŁ STRONY SEREACH BLOC USA:
-PODODDZIAŁ "FIND & ARREST" (MAX.15 OSÓB) - To pododdział specjalny utworzony do znalezienia i pojmania Pablo Escobara, czyli wykonania głównego zadania misji. Składa się on z najlepiej wyszkolonych i wyposażonych żołnierzy. Ich umiejętności nabyte w czasie wieloletniej służby i długich szkoleń pozwolą na przeprowadzenie cichej, szybkiej i bezstratnej akcji.

-PODODDZIAŁ "FIND & DESTROY" (MAX.25 OSÓB) - To pododdział, którego celem jest znalezienie i wysadzenie obrony przeciwlotniczej oraz radiostacji do naprowadzania samolotów Escobara. Składa się głównie z pirotechników i żołnierzy, którzy wdzierają się atakiem na teren wroga i niszczą wyznaczone cele - szybko i efektownie.

-PODODDZIAŁ "FIND & TRANSPORT" (MAX.30 OSÓB) - To pododdział, który musi przetransportować materiał dowodowy do swoich magazynów. Najlepsi w oddziale potrafią wynieść słonia, kiedy wróg śpi i niczego się nie domyślając chroni dalej pustego już zaplecza. "Some said they can drive a tank in library"

PODZIAŁ STRONY JUAREZ CARTEL:
JUAREZ CARTEL to strona składająca się z małych grupek żołnierzy (po 10 osób) strzegących lotnisko Pablo Escobara służącego mu za punkt tranzytowy. Niewyobrażalnie wielka ilość ładunku jaka jest przerzucana z tego miejsca przynosi ogromne zyski a więc aby ich nie stracić, trzeba go dobrze strzec. Escobar stworzył swoją własną armię aby na teren jego lotniska nie prześlizgnął się nikt niepowołany. Dodatkowo na jego terenie rozmieszona jest obrona p. lotnicza w postaci trzech dział. Do naprowadzania samolotów używana jest radiostacja. Są to punkty najpilniej strzeżone, gdyż mogą być głównymi celami ataków.

Zadania misji są podzielone na główne i poboczne.

Głównymi są:
1. Odnalezienie i aresztowanie Pablo Escobara [F&A]
Odprowadzenie P.E. do aresztu [F&T]
[Zasady: Boss może być aresztowany poprzez jeden strzał z repliki w nogę/rękę, nie w klatkę piersiową (zabity!) lub z pistoletu elektrycznego (Taser policyjny). Można użyć granatu hukowego - nie może wtedy strzelać przez 10 sekund. Może zostać skuty (lekko). Escobar może uciekać. Podczas prowadzenia członkowie Kartelu mogą zastrzelić go - wtedy zadanie jest niewykonane.]
2. Wysadzenie Radiostacji i odpalenie dymu sygnalizacyjnego [F&D]
3. Wysadzenie obrony p. lot. [F&D]
4. Odnalezienie i transport narkotyków (czarne paczki z brązową taśmą) - trzy oznaczone na mapie i dwa ukryte [F&T]

Zadanie poboczne:
5. Odnalezienie rdzeni bomby (4szt), którą konstruują Kolumbijczycy aby zaatakować USA i przeniesienie ich na respa - uwaga! Niosą tylko żywi a nie idący na respa!
6. Otwarcie sejfu w którym znajduje się ostatni, główny rdzeń - zapalnik
[Odnalezienie kodu: Kod do sejfu to czteroelementowa kombinacja cyfr (np1234). Poszczególne cyfry mają członkowie kartelu z białą chustką przy mundurze/kamizelce. Wszystkie oddziały USA muszą odnaleźć tych członków, zabić ich i odebrać numer. Po skompletowaniu wszystkich czterech będzie można otworzyć sejf i wyjąć rdzeń, który też trzeba przenieść na respa. Uwaga! Nie wolno bawić się i kombinować z kodem, bo sejf się zablokuje a misja nie zostanie wykonana. Dotyczy to również Kolumbijczyków - oni nie dotykają sejfu.


CO OBEJMUJE WEJŚCIÓWKA: UDZIAŁ W GRZE, UDZIAŁ W LOSOWANIU NAGRÓD (kulki, akcesoria, naszywki i inne). PO ZAKOŃCZENIU NA AFTERPARTY PUSZKA NAPOJU GRATIS.
KIEŁBASKA + BUŁKA + KETCHUP/MUSZTARDA - będzie można kupić na miejscu ale w bardzo ograniczonej ilości

FOTOGRAFOWIE: (OBOWIĄZKOWA ŻÓŁTA KAMIZELKA) Proszeni są o zgłoszenie się przed imprezą.

UWAGA! Każdy bierze udział w imprezie na własną odpowiedzialność i akceptuje potencjalne ryzyko. Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne szkody zdrowotne wyrządzone podczas gry!
OBOWIĄZKOWE POMARAŃCZOWE KAMIZELKI. JEŚLI KTOŚ NIE MA BĘDZIE MÓGŁ KUPIĆ NA MIEJSCU.

LINKI DO REJESTRACJI I WYDARZENIE NA FACEBOOKU:

OPIS PDF: https://drive.google.com/file/d/0B_pEhyUVrEzWZ1RqRXRaYS04RE0/view?usp=sharing

ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/1FQdqjvsTRGRYas5TNdAuOFCV0Dz_Jc_VFUJqBHtz0dw/viewform

LISTA: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fnQOlyFKxBMc0uMCiWMpXubeHGUMbKomes9igCt-Mvg/edit?usp=sharing

FB: https://www.facebook.com/events/862409183800477

MAPA DOJAZDU: https://www.google.pl/maps/dir//52.2613742,20.8692203/@52.2615179,20.8696978,19z
Ostatnio edytowano 23 lut 2015, o 19:43 przez JS4026 BOA, łącznie edytowano 3 razy
JS4026 BOA
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2015, o 20:04
White Cross: JS4026 BOA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Misja Redstone / Mission Redstone 01.03.2015

Postprzez cAmper » 8 lut 2015, o 16:44

Spora szansa, ze 2-3 osoby od nas zasilą kartel. Miejsce i mapę dojazdu wypadałoby podać, w potoku słów gdzieś chyba uciekły.
cAmper
 

Re: Misja Redstone / Mission Redstone 01.03.2015

Postprzez JS4026 BOA » 9 lut 2015, o 22:56

JS4026 BOA
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lut 2015, o 20:04
White Cross: JS4026 BOA
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Gry zorganizowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron