ZGUBIONE - ZNALEZIONE

Bardziej skomplikowane scenariusze, wymagające nakładów lub rezerwacji terenu, zazwyczaj otwarte.

ZGUBIONE - ZNALEZIONE

Postprzez Jedi » 9 sty 2010, o 16:52

Witam!
Nie było i tutaj takiego tematu. Jeśli admini uznają go za zbędny w tym dziale - proszę bardzo, usuwajcie.

Na dzisiejszej Głowie Castro (9.01.10) Zgubiłem magazynek (nie-swojego) hi-cap od M4. Był obklejony czarną taśmą. Zgubiłem go w okolicach Guantanamo. Prawdopodobnie biegnąc medycznie do Lola go zgubiłem... albo i przy nim.
Kilku osobom już o tym mówiłem. Znalazcę proszę o PW.
Avatar użytkownika
Jedi
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 22:23
Lokalizacja: Pruszków
White Cross: Silent Death Company
Na starym Warriorze od: 2008

Re: ZGUBIONE - ZNALEZIONE

Postprzez Robal » 9 sty 2010, o 19:49

Zagumiony w akcji magazynek do e-Mki firmy Classic Army(metalowy i szary). Najprawdopodobnie miał na spodzie maźniętą kropkę. Czekam na PW.
BLACKOPS OPERATOR
Robal
.
 
Posty: 174
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 19:52
Lokalizacja: Warszawa / Wilanów
White Cross: BLACKOPS GROUP POLAND
Na starym Warriorze od: 0

Re: ZGUBIONE - ZNALEZIONE

Postprzez Arrow » 9 sty 2010, o 23:16

Zagubiłem na głowie Castro highcapa do G36 w okolicy dwóch budynków na tyłach Guantanamo, oraz lampkę czerwoną rowerową pewnie też w tej okolicy, znalazców proszę o kontakt na PW.
Arrow
 
Posty: 597
Dołączył(a): 9 wrz 2009, o 13:17
Lokalizacja: Osowiec
Na starym Warriorze od: 0

Re: ZGUBIONE - ZNALEZIONE

Postprzez heavenly » 9 sty 2010, o 23:35

Amba wcięła maga do elektroGlocka Cymy - standardowy krótki. Nie sądzę żeby się znalazł przed wiosną. Zgubiony na N2, według wszelkiego prawdopodobieństwa przy piętrowym budynku przy parkingu. Możliwe że w jego wnętrzu, ale staranne przeszukanie nie dało rezultatu.
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: ZGUBIONE - ZNALEZIONE

Postprzez Blacha » 10 sty 2010, o 23:12

u mnie analogicznie
długi mag do klocka cymy zgubiony w tym samym budynku i również przeszukanie nic nie dało
Złoty Medal Gazownika
Obrazek
Złoty Medal Gazownika Na Niebieskiej Podkładce - za przetrwanie ataków niebieskiego dymu
Avatar użytkownika
Blacha
 
Posty: 447
Dołączył(a): 7 lis 2009, o 19:36
Lokalizacja: Warszawa ursynów
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do Gry zorganizowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości