11.06.2010 - nocne strzelanie, poligon w Wesołej-Sulejówku

Bardziej skomplikowane scenariusze, wymagające nakładów lub rezerwacji terenu, zazwyczaj otwarte.

11.06.2010 - nocne strzelanie, poligon w Wesołej-Sulejówku

Postprzez rifraf17 » 8 cze 2010, o 23:50

Cześć, tu Rafał. Słuchajcie może zrobić strzelankę w piątek wieczorem i zrobić nocną? Byłoby zajebiście.. co o tym sądzicie? Byłoby fajnie, bez noktowizorów i w ciemno. A jak nie w nocy to poznym wieczorem, zaczelibyśmy po południu. Proponowałbym poligon w wesołej... duży teren, zabudowania i można zrobić niezły scenariusz. Przygotuję jutro ale scenariusz to detal. Jak będzie nas kilku to zrobi się dwa patrole, albo zwykłe strzelanie ale jeśli będzie sporo osób bo o to chodzi to kilka patroli albo dobry scenariusz. Juto nim się zajmę

Podaję linka gdzie by się to mogło rozgrywać jeśli miałoby to być w Wesołej - Woli Grzybowskiej - Sulejówku ; na poligonie gdzie są zabudowania, wraki pojazdów i ciekawe ukształtowanie terenu. Podaję linka do zumi gdzie możecie zobaczyć gdzie się spotkamy (jutro powiem dokladnie gdzie) i gdzie będziemy się strzelać. Teren jest oczywiście duzo większy. Proszę o wpisy chętnych. A o to teren w skrócie:

http://www.zumi.pl/namapie.html?&long=2 ... tive=false
rifraf17
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 cze 2010, o 17:49
Na starym Warriorze od: 0

Re: 11.06.2010 - nocne strzelanie, poligon w Wesołej-Sulejów

Postprzez Xasistis » 9 cze 2010, o 19:01

To może spróbuj zaznaczyć teren o który ci chodzi jak najszybciej bo na razie z opisu i zapodanej mapy wynika, że masz się zamiar strzelać na terenie jednostki wojskowej lub terenie tuż przy magazynie broni.
Ewentualnie w miejscu gdzie pewni zaawansowani w temacie panowie ubrani na czarno lub w multicama trenują nierzadko 24h/dobę.
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: 11.06.2010 - nocne strzelanie, poligon w Wesołej-Sulejów

Postprzez Vario » 9 cze 2010, o 19:15

Pisałbym się na takie granie. Ale jak mówi przedmówca tam ćwiczy inny team a oni mają trochę więcej fps-ów.
Jeśli to bezpieczna opcja to jestem za.
...518-708-663
Vario
 
Posty: 113
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 15:20
Lokalizacja: Wawa-Wesoła
Na starym Warriorze od: 0

Re: 11.06.2010 - nocne strzelanie, poligon w Wesołej-Sulejów

Postprzez Sarna » 9 cze 2010, o 20:55

Ja wraz z ludźmi z roboty jeździmy czasem na "Eventy Teambuildingowe" (czyli paintball) właśnie na ten poligon, znaczy że na pewno jest opcja by wynająć/postrzelać. Po całym poligonie nie chodziłem ale pas taktyczny na którym się bawimy jest fajny - małe zrujnowane budyneczki, podziemne tunele, tylko raczej odsłonięty był, mało krzaków. Nie wiem jak reszta.
Chwal Pana i podawaj amunicję!
Avatar użytkownika
Sarna
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: 11.06.2010 - nocne strzelanie, poligon w Wesołej-Sulejów

Postprzez Xasistis » 9 cze 2010, o 22:14

Ale to jest wtedy dogadane wejście na teren jednostki.
2-3 lata temu była jedna firma zaznajomiona z ówczesnym dow. jednostki i mieli tam wstęp.
Kto teraz tam szefuje i na jakiej zasadzie działa wynajmowanie już nie wiem.

W tym samym miejscu są corocznie organizowane imprezy integracyjne młodziezy niepełnosprawnej to nawet problem jest, żeby tydzień wcześniej wpaść i obejrzeć teren.

PS: Teren o którym mówisz, dumnie nazywa się ośrodkiem zurbanizowanym ;)
Pas taktyczny to te 300m piachu obok
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: 11.06.2010 - nocne strzelanie, poligon w Wesołej-Sulejów

Postprzez Sarna » 10 cze 2010, o 07:57

Nie no, założenie że możemy tak po prostu przyjść pod bramę z replikami i powiedzieć wartownikom że my teraz wejdziemy i postrzelamy jest co najmniej naiwne ;-)
Ale fakt że się tam można kulkami z farbą poobrzucać, znaczy że jest jakaś możliwość wynajęcia terenu i postrzelania. tylko trzeba się dowiedzieć co i jak i za ile.
Chwal Pana i podawaj amunicję!
Avatar użytkownika
Sarna
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: 11.06.2010 - nocne strzelanie, poligon w Wesołej-Sulejów

Postprzez Stan » 13 cze 2010, o 11:34

google => jednostka w wesołej => telefon.

Ja już ten tor przeszkód mam za sobą, właśnie jakieś 2-3 lata temu. Legalnie działała tam firma paintballowa (jeśli nadal działa to dowiecie się spokojnie jaka dokładnie). Druga możliwość to działanie z ramienia którejś z organizacji mających (odnawianą co rok) umowę z MON na użytkowanie terenów wojskowych (np LOK czy PTTK).
Problemem kluczowym jest fakt że teren leży w obrębie stref bezpieczeństwa strzelnic a w 98 jakiś strażak dostał na ćwiczeniach kulą z nieba...

Tyle się dowiedziałem wtedy od ówczesnego dowódcy jednostki (płk. Piskorowski) i dowódcy poligonu (mjr. Niepamiętam)

Do tego dochodzi kwestia leśniczych...
Powodzenia.
Castor Fiber L http://www.fia.com.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
Stan
 
Posty: 73
Dołączył(a): 30 sie 2009, o 10:24
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Bobry Wojny, Szwadron C, FIA
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Gry zorganizowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości