6 V - TOUR DE MOKRY ŁUG, by CEB-y i Cienie

Bardziej skomplikowane scenariusze, wymagające nakładów lub rezerwacji terenu, zazwyczaj otwarte.

6 V - TOUR DE MOKRY ŁUG, by CEB-y i Cienie

Postprzez Bernard » 24 kwi 2012, o 12:56

Ekipy 2nd Combat Engineers Battalion oraz Jednostka Specjalna 2305 Cienie mają przyjemność zaprosić na kontynuację naintensywniejszej strzelanki tego roku

TOUR DE MOKRY ŁUG
Czyli walka o punkt G ;) i inne

Obrazek Obrazek Obrazek

Data: 6 maja (niedziela)
Miejsce: Mokry Ług - http://maps.google.com/maps/ms?hl=pl&pt ... b&t=h&z=15
Wpisowe:
0zł – osoby, które przyszły pomóc przy przygotowywaniu umocnień i sprzątaniu miejscówki dzień wcześniej oraz fotografowie
2zł – dla wpisanych, którzy przyjdą na czas
5zł – dla niezapisanych i spóźnialskich (rejestrujących się po 10:30)

Rozkład godzin:
08:30 – rozpoczęcie rejestracji
10:30 – zbiórka na parkingu / zarówno obrońców, jak i atakujących
16:00 - przewidywany koniec imprezy i ognisko integracyjne

Dzień wcześniej po 16 przeprowadzane będą prace umocnieniowe i porządkowe. Osoby, które będą w nich uczestniczyć grają za darmo. Zabronione kopanie w ściółce oraz ścinanie grubszych gałęzi.

PLAN IMPREZY
http://c.wrzuta.pl/wi9036/350afe5800296 ... okry_lug_1
Obrazek
Celem atakujących będzie zdobywanie po kolei punktów A,B,C,D,E,F,G,H,I,J. Zdobycie każdego punktu będzie oznaczane odpaleniem granatu dymnego. Nie można zdobyć kolejnego punktu, jeżeli wcześniejszy nie będzie odpalony. Obrońcy jako umocnień mogą używać plecaków oraz pałatek, gdy są one narzucone np. na gałęzie. Nie, założenie pałatki na siebie się nie liczy. Atakujący będą dowodzeni przez Morona, który używając megafonu oraz pistoletu będzie nakłaniał ich do szybszego natarcia. Nie, strzały Morona nie zabijają. Tak, Morona można zabić. Po zdobyciu punktu następuje 5-7 minutowa przerwa na podładowanie magazynków i ukojenie nerwów. Podział taśmowy: żółta – atakujący, niebieska – obrońcy.

RESPY:
Każdy gracz ma 3 życia, tj. 2 razy może zostać podniesiony przez medyka, zanim będzie musiał wrócić na respa
Respem dla atakujących jest ostatni zdobyty punkt - czekają tam 10 minut
Respem dla obrońców jest drugi najbliższy niezdobyty punkt - wracają od razu
Przykład: jeżeli atakujący zdobyli A, to mogą się na nim respić. Obrońcy wtedy bronią B, a mogą się respić na C

Kanały PMR: 1,2,3 - obrońcy, 4,5,6 - atakujący, 7 - orgowie

MEDYCY: medykami będą osoby, którym zepsuły się repliki, a które nie chcą jeszcze iść do domu. „Podniesienie” rannego odbywa się poprzez położenie rąk na klatce piersiowej i odczekanie 20 sekund. Ranni mogą być transportowani do medyków, lecz nie metodą „biegania za rączkę”.

Magazynki wszystkie dozwolone.
UPDATE: PIROTECHNIKA DOZWOLONA ZARÓWNO DYMY JAK I PETARDY :D :D :D

Wymagane posiadanie ochrony oczu oraz czerwonych szmat jako oznaczników trupów
Wszelkie niejasności na miejscu będą rozwiązywane przez najbliższego członka ekip 2nd CEB lub JS2305 Cienie. W razie problemów ostateczny głos zabierają organizatorzy.

Osoby trzecie (fotografowie, obserwatorzy etc.) mają wstęp na teren działań pod warunkiem posiadania odpowiedniej ochrony oczu. Powinny też mieć cały czas na głowach czerwony znacznik lub założone kamizelki odblaskowe.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody zdrowotne lub materialne, jakie mogą ponieść uczestnicy. Każdy uczestnik biorąc udział w grze, akceptuje potencjalne ryzyko odniesienia obrażeń lub strat materialnych.
Każdy niepełnoletni i pełnoletni uczestnik powinien przy rejestracji posiadać dowód osobisty lub legitymacje szkolną oraz podpisany wzór zgody rodzica – bez tego niepełnoletni nie zostaną wpuszczeni.

Zapisy na asgw (http://asgw.pl/strzelanki-asg/tour-mokr ... t9725.html), ewentualnie osoby stąd przepiszę na tamtą listę
Atakujący:
1.
2.
3.

Obrońcy:
1.
2.
3.

Pytania, a nawet odpowiedzi:
Rocker napisał(a):Bernard - czyli z twojego posta wynika że jak się pojawię wcześniej, to po rejestracji mogę od razu iść w teren i nie czekać na odprawę??? Czy po ustaleniu miejsc obrony i tak będę musiał zawitać na odprawę???? Bo nie jestem pewien.

O 10:30 będzie odprawa dla ogółu uczestników. Poza i tak pierwsze pozycje będziecie mieli niedaleko atakujących
pio11 napisał(a):Bernard mam pytanko. Czy domowo robione granaty dymne na bazie saletry i cukru wchodzą w grę czy jednak muszą być gotowce ze sklepów?

Samoróbki mogą być, byle nie hukowe. UPDATE: PIROTECHNIKA DOZWOLONA ZARÓWNO DYMY JAK I PETARDY :D :D :D
johnDaCosta napisał(a):Czy medyk może walczyć? Na przykład używając broni bocznej?
Czy na jego działania są nałożonej jakieś ograniczenia, np. ma się trzymać głównej grupy, żeby był pod ręką tam, gdzie najwięcej rannych?

Może strzelać, nie ma ograniczeń
Ostatnio edytowano 4 maja 2012, o 19:18 przez Bernard, łącznie edytowano 4 razy
Bernard
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 16 mar 2010, o 12:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: 6 V - TOUR DE MOKRY ŁUG, by CEB-y i Cienie

Postprzez Nestor » 30 kwi 2012, o 09:06

Atakujący:
1. Nestor
2. Benek
3.
Rób swemu bliźniemu to, co on chciałby zrobić Tobie, ale bądź szybszy
Avatar użytkownika
Nestor
 
Posty: 194
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 11:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czorny kot/LIBERTADORES
Na starym Warriorze od: 2005

Re: 6 V - TOUR DE MOKRY ŁUG, by CEB-y i Cienie

Postprzez zolnierzvtr » 30 kwi 2012, o 18:37

Witam Wszystkich. Jestem świeży w temacie. Mam nadzieję szybko się zaaklimatyzować :) Będzie to moja pierwsza strzelanka. Mam 2 miejsca w samochodzie i chętnie kogoś zabiorę. Szczegóły dogadajmy na PRV.

EDIT: Osoby które piszą do mnie w sprawie transportu za pomocą systemu wiadomości WW niech odbierają maile gdyż mi forum jeszcze nie umożliwia pisania wiadomości prywatnych.

A teraz lista...

Atakujący:
1. Nestor
2. Benek
3. Karol
Ostatnio edytowano 8 maja 2012, o 06:42 przez zolnierzvtr, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
zolnierzvtr
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 09:43
Na starym Warriorze od: 0

Re: 6 V - TOUR DE MOKRY ŁUG, by CEB-y i Cienie

Postprzez Bernard » 1 maja 2012, o 22:58

Dobra, dopisuję Was do głównej listy
Bernard
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 16 mar 2010, o 12:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: 6 V - TOUR DE MOKRY ŁUG, by CEB-y i Cienie

Postprzez nomak » 4 maja 2012, o 10:01

Bede i ja. Strona mi jest obojetna.
Avatar użytkownika
nomak
 
Posty: 861
Dołączył(a): 8 lis 2009, o 22:01
Lokalizacja: Ochota
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Gry zorganizowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości