Mokry poniedziałek 1.IV

Bardziej skomplikowane scenariusze, wymagające nakładów lub rezerwacji terenu, zazwyczaj otwarte.

Kiedy inni spokojnie będą siedzieć w domu ja...

1) Przyjadę
1
50%
2) Nie przyjadę
1
50%
3) Nie interesuje mnie taka forma rozgrywki
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 2

Mokry poniedziałek 1.IV

Postprzez Jachos » 26 mar 2013, o 14:29

Nie wiem czy to dobry dział, ale nigdzie nie ma działu poniedziałek - najwyżej przeniesie ktoś we właściwe miejsce.

O to co proponuję:
1) Spotkać się we wspomniany już poniedziałek na N1
2) Podzielić się na dwie strony konfliktu
3) Potrzebne będą nam 4 wiadra/wiaderka (po dwa na stronę) i 4 butelki 0,5 l (nie flachy :D)

O co chodzi? Każda z drużyn ma dwa wiadra jedno puste,a drugie z wodą (lodem :lol: ). Celem każdej z drużyn jest obrona swojego wiadra z wodą (wiadro nr.1) i podebranie wody z wiaderka drużyny przeciwnej (butelką 0,5l) i zaaplikowanie tejże podpieprzonej wody do swojego wiaderka pustego (wiadro nr.2). Rozgrywka nie sprowadza się tylko do zalegania przy wiadrze. nr.1, fajna opcja. Żeby się nie denerwować tylko 2 osoby z drużyny mają butelki służące do przenoszenia wody.

Kiedyś owe zasady były wykorzystane przez grupę PC z Góry Kalwarii (Drastic nie gniewaj się) na MK.

Dla wszystkich pro, uber komandosów. Można to nakreślić jako operacja kradzieży płynnego uranu... :)

Kto chętny?
Avatar użytkownika
Jachos
 
Posty: 350
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 04:41
Lokalizacja: Grójec
White Cross: ReVolta|Indiana
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Mokry poniedziałek 1.IV

Postprzez Jachos » 27 mar 2013, o 22:35

Co jest? Nikt się nie chce już strzelać ? :roll:

Edit:
Z powodu kontuzji jak braku chętnych mówie pas...
Avatar użytkownika
Jachos
 
Posty: 350
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 04:41
Lokalizacja: Grójec
White Cross: ReVolta|Indiana
Na starym Warriorze od: 2008


Powrót do Gry zorganizowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości