Glosowania/miejscowki

Zorganizowane imprezy na Mazowszu.

Glosowania/miejscowki

Postprzez Yasiek » 28 paź 2009, o 22:41

Jak na tym nowym, rewelacyjnym wynalazku umowic sie na czw., sob. czy nd. - bedziemy sobie posty liczyli czy rzucali kostka?

Jakos formu dla mnie glownie funkcjonowalo jako miejsce umawiania spotkan i ustalania scenariuszy.
No i oczywiscie potem podziekowania i zdjatka...
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez moron » 28 paź 2009, o 22:48

mozesz zrobic super wypasiona dalejowska ankiete w ktorej mozna glosowac na to co chcesz a nawet drogie panie moga zmieniac glos co 5 minut :)
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Tato » 28 paź 2009, o 22:54

Yasiu,

poczytaj najpierw co juz inne napisały na forum. "Ankieta miejscówkowa" jest już od dawna na agendzie do zrobienia, ale do zrobienia był tez regulamin, ogłoszenie przeprowadzki i takie tam... Niedługo będzie.

W miedzyczasie sugeruje aby osoba, która pierwsza zakłada atek sobotni robiła ankietę z aktualnymi miejscówkami.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Vlad » 29 paź 2009, o 00:59

Zanim nie będzie gotowa ankieta w temacie sobotnio- niedzielnych piszemy datę i ustalamy a ankietkę też można wrzucić jakiś problem ?
Obrazek
Avatar użytkownika
Vlad
.
 
Posty: 1131
Dołączył(a): 17 sie 2009, o 21:26
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards/Red Towers
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Yasiek » 29 paź 2009, o 18:52

moron napisał(a):mozesz zrobic super wypasiona dalejowska ankiete w ktorej mozna glosowac na to co chcesz a nawet drogie panie moga zmieniac glos co 5 minut :)


bo zazwyczaj ankiety zamykaja sie automatycznie w pewnym konkretnym terminie przed i juz zmieniac nie mozna - uzyskuje sie obowiazujacy wynik.
slysznie ze mozna zmieniac (przez pewien czas) bo na tym polegaja negocjacje i omawianie scenariuszy na forum, glosowanie i jego zmiany sa wlasnie rezultatem.
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez moron » 29 paź 2009, o 18:56

wspaniałe phpBB3 tez umozliwia automatyczne zamkniecie ankiety po X dniach :)
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Yasiek » 29 paź 2009, o 19:05

super, to tak robcie, bo na razie nie ma takiego zwyczaju. Automat zawsze upraszacza sprawe - poprostu jest i nie trzeba o nim pamietac, rownie dobrze mozemy do siebie dzwonic, zbierac glosy na kartce i wywieszac wynik na tablicy - tylko to forum mialo ulatwiac i byc super a na razie ma sporo brakow i dziur, nawet w stos. do Warriora.

Tato, ale o tym sie mowi chyba juz od dawna, a na przyklad dla mnie (i pewnie pewnej grupy kilku ludzi) jest to jedno z najwazniejszych narzedzi na portalu ASG,
wiec juz moze czas - zamiast calych tych dyskusji o randze, wagach, uznaniu i kokardzie na siuraku za zaslugi :P

Jezeli nie ma w automacie, to mozna wyznaczyc osobe (nawet KU#$%^&$#@%A ja), co bedzie odpalala "ankiete na forum" konkretnego dnia i zamykala tez - oglaszajac wynik duzymi literami i boldem.
To bedzie takie oldskoolowe i nobilitujace dla operatora ankiety ze moze az mam dreszcze i wypieki - ale jak na razie nie mozna inaczej....
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Tomcior » 3 lis 2009, o 22:26

OT wywalone . Jeżeli chcecie podyskutować o formie ankiety proszę bardzo.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomcior
.
 
Posty: 127
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 09:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Luxc » 9 lis 2009, o 22:39

Na początek dajcie jakąkolwiek ankietę bo ludzie nie mają gdzie głosować - przecież BĘDZIE MOŻNA ją zmienić (mam nadzieję), a dyskusja na temat jaka być powinna może potrwać i rok.
I najlepiej zróbcie to zanim pewne inne forum naprawi swoją.
Avatar użytkownika
Luxc
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 12:04
Lokalizacja: Otwock
White Cross: AIM
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Tomcior » 9 lis 2009, o 22:40

Luxc napisał(a):Na początek dajcie jakąkolwiek ankietę bo ludzie nie mają gdzie głosować - przecież BĘDZIE MOŻNA ją zmienić (mam nadzieję), a dyskusja na temat jaka być powinna może potrwać i rok.
I najlepiej zróbcie to zanim pewne inne forum naprawi swoją.


? Ankiety są tworzone przy terminach strzelanek .
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomcior
.
 
Posty: 127
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 09:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Luxc » 9 lis 2009, o 22:45

Ok, po prostu żadnej jeszcze tutaj nie widziałem. Wywal tę naszą dysputę zatem, bo nic mądrego do wątku nie wniosłem. :)
Avatar użytkownika
Luxc
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 12:04
Lokalizacja: Otwock
White Cross: AIM
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Tomcior » 9 lis 2009, o 22:48

Luxc napisał(a):Ok, po prostu żadnej jeszcze tutaj nie widziałem. Wywal tę naszą dysputę zatem, bo nic mądrego do wątku nie wniosłem. :)


Źle patrzysz , tutaj są imprezy zorganiowane, tutaj nie będzie ankiet. Otwarte strzelanki są w podziale sobota, niedziela , czwartek na głównej stronie, tam głosujemy itp.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomcior
.
 
Posty: 127
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 09:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: Glosowania/miejscowki

Postprzez Luxc » 9 lis 2009, o 23:36

Buchacha, tak, źle patrzę :D, dzięki.
Avatar użytkownika
Luxc
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 12:04
Lokalizacja: Otwock
White Cross: AIM
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Imprezy w Warszawie i okolicy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości