Wycieczka Czarnobyl

Imprezy ogólnopolskie, wyjazdy, itp.

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 8 sty 2010, o 22:24

Jak narazie na krzywy ryj pozwoliłem sobie umieścić na liście swojego kumpla ale jeśli brakuje nam do kompletu to znajdę więcej chętnych.
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Raddar » 8 sty 2010, o 23:03

Ja tylko w jedną stronę, jak się spodoba to zostaję

Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Echelon4
7. Kałasz
8. od Pythona
9. od Pythona
10. od Pythona
11. Raddar
Avatar użytkownika
Raddar
 
Posty: 78
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 13:06
Lokalizacja: MMZ
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Kamil » 12 sty 2010, o 14:26

Czemu pchacie się akurat do Bispola, który uchodzi za największą chałę?
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Konrad ''Owca'' » 12 sty 2010, o 17:07

Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Echelon4
7. Kałasz
8. od Pythona
9. od Pythona
10. od Pythona
11. Raddar
12. Konrad "Owca" - a co mi tam! Tam mnie jeszcze nie było
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Konrad ''Owca''
.
 
Posty: 1869
Dołączył(a): 5 sie 2009, o 21:38
Lokalizacja: Wwa/BS
White Cross: SGW
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 12 sty 2010, o 21:12

Kamil napisał(a):Czemu pchacie się akurat do Bispola, który uchodzi za największą chałę?


Kamil - no widzisz i nie grzmisz ???

Napisz GDZIE uderzyć jak masz jakieś rozeznanie !
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 13 sty 2010, o 13:02

Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Ukasz (protegowany Zibida)
7. Echelon4
8. Kałasz
9. od Pythona
10. od Pythona
11. od Pythona
12. Raddar
13. Konrad "Owca"

Python napisał(a):
Kamil napisał(a):Czemu pchacie się akurat do Bispola, który uchodzi za największą chałę?

Napisz GDZIE uderzyć jak masz jakieś rozeznanie !


To czy Bispol jest chałą może potwierdzić tylko ktoś, kto odbył z nimi wyjazd i wyjeżdżał z innymi firmami - to po pierwsze primo.
Po drugie primo - chętnie poznam argumenty popierające tezę, że Bispol jest bee...
Po trzecie primo - jakie są gwarancje, że inna firma zrobi nam lepszy wyjazd a jego cena nie będzie dwukrotnością, trzykrotnością lub inną krotnością sprowadzającą się do tego, że autobus będzie miał ładniejsze zderzaki a kierowca mniej pijany, a panienki przy drodze w krótszych spódniczkach?
Po czwarte primo - potrzebujemy wyjazdu zorganizowanego a nie zaimprowizowanego. (Kontakty na miejscu, ubezpieczenie, sprawdzony program)
Po piąte primo - jak będziemy montować wyjazd to mając grupę można wydusić od organizatora wyjazd z Warszawy a nie z Krakowa.
Powyższe prima nie są wyrazem przyp... się tylko objawem zainteresowania, które mogą zaspokoić konkrety a nie widzimisie.
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Kamil » 13 sty 2010, o 21:10

Zibid, Python - Właściwie to już o tym pisałem na poprzedniej stronie, również co jest cacy (wytypowane po przejrzeniu iluś tam ofert i rozeznaniu się w opiniach x ludzi, a więc mam poczucie niejakiej obiektywności).
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 14 sty 2010, o 06:29

Kamil napisał(a):Imo to jest najlepsze: http://strefazero.org/index.php
Nie jest najtaniej, ale goście mają najlepszą ofertę. Jako jedyni pozwalają na zwiedzanie zony przez dwa dni, bo większość biur oferuje tylko jednodniowy szybki przelot po strefie (a za dwa dni, to już roją sobie tak abstrakcyjne ceny, że w ogóle nie biorę tego na poważnie). W dodatku jak się porówna z ukraińskimi biurami podróży, gdzie jednodniowa wycieczka bez dojazdu, wyżywienia itd. kosztuje ponad 500zł, to okazuje się, że tu wychodzi dużo taniej w ogólnym rozliczeniu.
To są ludki z warszawskiej polibudy, a nie żadna firma. Nie wiem na ile działają komercyjnie, ale po części to działalność hobbystyczna, więc i wyjazdy są "jak się ludzie zbiorą", dlatego ceny i terminy się wahają, no i z nimi trza się dogadywać z wyprzedzeniem (w tym roku właśnie nie wypaliło i nie pojechałem).



Nie zawadzi uderzyć też do nich. Zibid, zapytasz ? (aby nie było że ja za czymś lobbuję)
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 14 sty 2010, o 18:10

Zbadam temat :)


I zbadałem:
Co mi się nie podoba w ofercie strefazero.org
Organizator o sobie i o tym co oferuje:
Źródło: http://strefazero.org/?id=104&ArticleId=21

„Uczestnicy muszą mieć świadomość, że w czasie wyjazdu mogą niekiedy nastąpić trudności: w pertraktacjach w sprawie noclegu, psucie się pojazdów, zmiany pogody czy zmiana humoru ukraińskich władz i stawianie przez nich nowych ograniczeń. Konieczność przezwyciężenia ewentualnych trudności może powodować konieczność dostosowania programu wyjazdu do nowych warunków.
To nam przysługuje prawo ostatecznej decyzji odnośnie zmiany programu, oczywiście po wysłuchaniu różnych opinii i propozycji. Pomimo tego że już byliśmy w strefie i wiemy jak tam załatwia się różne sprawy, to wciąż może wystąpić element przypadku. Dla przykładu, poprzednim razem podniesiono nam cenę hotelu o 100% na dwa dni przed przyjazdem. Rozwiązaliśmy ten problem, nocując w mieszkaniach pracowników Elektrowni, którzy swoje mieszkania na ten czas opuścili.”

Moja subiektywna opinia: Jak się bierze dwa razy więcej niż biuro podróży, to trzeba wykazać profesjonalizm a nie zasłaniać się „trudnościami obiektywnymi”. Decyzje odnośnie zmiany programu owszem – może i przysługują organizatorowi ale mnie to wygląda na niezgodność towaru z umową. Biorąc od kogoś kasę nie można mu powiedzieć, że albo dostanie towar albo w ryłko. No chyba, że faktycznie zamierza się dać mu w ryłko.

***
„Jak pewnie już wiesz, nie jesteśmy firmą, biurem podróży ani niczym podobnym. Jesteśmy pasjonatami, tym co robimy zajmujemy się dodatkowo i nie czerpiemy z tej okazji żadnych finansowych zysków.”

Moja subiektywna opinia: Znam kogoś takiego, kto nie czerpie zysków z tego co robi ;)

***
„Żebyśmy dobrze się zrozumieli - my nie organizujemy wycieczki. Jesteśmy tylko kimś kto wie gdzie trzeba iść i co załatwić aby dostać się do zamkniętej 30-sto kilometrowej strefy wokół elektrowni atomowej w Czarnobylu. Zbieramy grupę chętnych osób, bo w grupie cały wyjazd wychodzi taniej i jedziemy.”

Moja subiektywna opinia: My potrzebujemy czegoś na kształt wycieczki – z wyznaczonym organizatorem odpowiedzialnym za jej przebieg, ubezpieczeniem i innymi detalami bez których można wrócić w metalowym pudełku i nikt nie dostanie grosza na wieniec ;)

***
„Najlepszym wyjaśnieniem tego co robimy niech będzie przykład:
30 osób które się nie znają ma pragnienie - chcą się napić wody. Każdy może iść do sklepu, kupić butelkę wody za 2 zł i po prostu się napić. W ten sposób wydadzą razem na wodę 60 zł.
My - StrefaZero - zbieramy tych ludzi pod jednym sklepem, targujemy się ze sprzedawcą i kupujemy za jednym podejściem 30 butelek wody płacąc 30 zł.”


Moja subiektywna opinia: Jakoś dziwnie dużo im wychodzi za te butelki – mniej więcej 2 razy tyle co w Bispolu – to ciekawe – może Bispol bierze hurtem u producenta?

Pokusiłem się też o porównanie ofert:
Można je zobaczyć, bo nie dałem rady wtabelkować tego:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Kamil » 14 sty 2010, o 21:29

Zibid - ja osobiście kierowałem się opiniami ludzi a nie tym co jest napisane na stronie (nie mówiąc o tym, że u Bispola jest tak lakonicznie, że musiałem z nich wyciągać jaki jest plan wycieczki). Jedni jak i drudzy organizują zwykłą wycieczkę, wbrew temu co strefa o sobie pisze (chcą być bardziej pr0).

To jest o Bispolu:
Jak na pierwszy raz to czemu nie, ale stosunek czasu spędzonego w Strefie do czasu dojazdu (ponad 40h w obie strony) i związanych z tym trudów jest naprawdę kiepski.


I takich opinii było więcej, generalnie odnosiło się wrażenie, że bispol robi blitzkrieg przez strefę i niewiele tak naprawdę da się zobaczyć. W dodatku w prywatnej korespondencji z Panem z bispolu, ten nie wyraził specjalnego przekonania, aby można było samemu łazić po Prypeci (co jest podstawą dla tych wycieczek u innych biur podróży!!), bo ludzie się rozłażą, a bo ktoś coś zniszczy itd, a właściwie to się zobaczy.
O strefie krążą o wiele lepsze opinie i tym się kierowałem, w dodatku z opisów wynika, że czas w strefie jest rzeczywiście długi i wystarczający żeby się wyhasać i porobić zdjęcia, co imo jest priorytetem. Niestety są jednak drożsi, a przy tym nie ma pewności terminu wyjazdu. Plusy/minusy, każdy niech oceni sam.
Żeby nie było - ja nie lobbuję za tym czy innym pośrednikiem!!! Chcę tylko wybrać najlepszego, żebym nie żałował, że tłukłem się pareset kilometrów na darmo. Próbuję tylko skłonić do szukania najlepszej oferty (zwłaszcza jeśli jest tyle zastrzeżeń do jednej z nich), proponuję również sprawdzić ukraińskie biura podróży, m.in to:
http://www.newlogic.ua/en/services/tours/chernobil.php. (znajomy organizował z nimi wycieczkę)
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 14 sty 2010, o 22:38

Żeby było jasno :)
Ja nie mam etatu PR-owego w Bispolu. Też jestem zainteresowany jak najlepszym zainwestowaniem czasu i kasy w wyjazd.
Mam być może skrzywienie zawodowe więc jeśli coś jest dwuznacznie w ofercie, interpretuję to jednoznacznie.
Nie toleruję podpisywania papierka (a w strefie trzeba zaakceptować regulamin), że daję kasę i w zasadzie nie mogę niczego konkretnego oczekiwać, bo tak i już.
Mam cichą nadzieję, że uda nam się zmontować ekipę w liczbie pozwalającej na zorganizowanie wyjazdu extra dla naszej grupy. Wtedy będziemy mogli negocjować z organizatorem zmiany w progranie - np. wydłużenie czasu w strefie kosztem innego punktu lub wydłużenie całego wyjazdu o jeden nocleg w okolicach strefy i dodatkowy dzień, czy pół dnia na jej oblatanie (co pewnie wpłynie na cenę ale myślę, że nie jakoś masakrycznie) Jak się Bispol nie podda naszym sugestiom - live is brutal, pójdziemy gdzie indziej.
Można rozważyć też extra program przygotowany przez Strefa.org. Z ich standardowego programu wywaliłbym conieco i zmienił - np tzw. dzień 4: Po cholerę wstawać o 6.30 i dymać po strefie od 8.30 do 16? Pobudka, śniadanie i wyjazd - 8.00, od 10.00 do 15.00 ganianie po strefie. Wyjazd do Kijowa - na miejscu ok 16.30. Zakwaterowanie, czas wolny. Dzień 5 - czas wolny - zwiedzanie miasta i po południu wypad do chaty. Na cholerę komu ten ich dzień 5,6 i 7? Podobnie dzień 2 - cały dzień tłuczenia dupy w autobusie - nie lepiej wyjechać wcześniej i rano być na miejscu? Odpada koszt noclegu (jakoś się znieczulimy i przekimamy w autobusie po drodze).
Wracając jednak do realiów. Cena niestety gra rolę. Koszt w Strefa.org jest dwukrotnie wyższy - czyli mniej więcej dwukrotnie mniej będzie chętnych na wyjazd - słowem nie zmontujemy ekipy i ghówno będziemy mieli do gadania. Poza tym sorry ale za 1150 zł można polecieć na tydzień do Tunezji (samolot, pobyt w hotelu ***, śniadania i obiadokolacje). W Bispolu jest dużo taniej - szanse na ekipę są wieksze. Być może więc wybór nie jest między tym czy będziemy w strefie dłużej czy krócej a tym, czy wogóle tam pojedziemy.
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Kamil » 14 sty 2010, o 22:54

Jeśli chcemy sobie sami coś ugrać i stworzyć własny plan, to najlepiej gadać z ukraińskimi biurami podróży. Prowadziłem swego czasu korespondencję z jednym i oni byli bardzo elastyczni, co oczywiście miało swoją cenę.
Koleś z Bispolu odpisywał na większość jak pijany, tudzież miał w dupie i odpowiadał 1-2 słowami, co mnie bardzo zniechęciło. Goście ze strefy - dużo, miło, ale niestety większość to była "może będzie, termin się zobaczy, jak wyjdzie i etc". Dlatego proponuję jeszcze, żebyś przejrzał ten link co wyżej podrzuciłem, a i sam postaram się więcej pogmyrać.

edit
Ja jeszcze chciałem zwiedzić Kijów i szukając, pod to też sobie dopasowywałem ofertę, ale jeśli większość nie będzie chciała, to się dostosuję...
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 14 sty 2010, o 23:19

Kijów warto zobaczyć - być tam i nie skorzystać to nie jest mądre :)
Rozmowę z Panem z Bispolu w razie czego mogę wziąć na siebie (z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał) ;) - rozruszam jego rozmowność albo oleję go i uderzę do szefa tego biura. Taka rozmowa jest jednak możliwa po zebraniu ekipy.
Jeśli ktoś ma czas i chęci - niech gada z biurami ukraińskimi. Przejazd możemy sobie zmontować sami - wynajem busa to Pan Pikuś.

Trochę niezłych zdjęć i opisów: http://www.waldek.sewera.pl/czarnob/czarnob1.htm
i http://www.youtube.com/watch?v=KogOMEpqm5M
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 15 sty 2010, o 09:19

Mi człowiek z Bispolu odpowiedział na emaila w jeden dzień - czyli tak jak zwykle w biurach podróży.

Dla mnie krytyczny jest termin 2 dni urlopu + weekend. Jakbym miał tydzień urlopu to bym sam na Ukrainę pojechał.

Więc dla mnie oferta Bispolu jest wciąż bardziej interesująca.

Poza tym - jeśli nie zbierzemy grupy, możemy się podczepić do innej grupy która jedzie do Czarnobyla. Nie wiem czy w Strefie.org jest taka opcja.
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Echelon4 » 15 sty 2010, o 10:11

Byłbym w stanie wydać na ten wyjazd te 1200zł ale zdaje sobie sprawę, że jest cena odstraszająca i przy tym raczej nie zbierzemy większej grupy.
Oferta Bispolu wygląda bardzo marnie, najlepiej było by uzbierać komplet i wynegocjować chociaż te 2-3 godziny więcej zwiedzenia. No ale tylko głośno myślę...
Obrazek
Echelon4
 
Posty: 637
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 15 sty 2010, o 10:13

Echelon - dobrze myślisz. Nie wstydź się - wielu z nas chce dłużej w strefie i postarajmy się to załatwić. Jestem przekonany, że się da. Kluczem jest komplet na liście i kasa w garści.

Póki co proponuję głosowanie: http://weekend-warriors.pl/viewtopic.php?f=19&t=1492&start=0
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Sushi » 15 sty 2010, o 10:20

a mnie chyba nie ma na liście a też chcę jechać :)

Edit: i też jestem za Bispolem. Łatwiej wykroić weekend niż cały tydzień.
BLACKWATER OPERATOR SUSHI
Obrazek
skype- sucha.sucha
GG. 18631708
Avatar użytkownika
Sushi
.
 
Posty: 1870
Dołączył(a): 1 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez yamnick » 15 sty 2010, o 10:24

Sushi napisał(a):a mnie chyba nie ma na liście a też chcę jechać :)


a jedna z tych dwóch osób "od Pythona" to nie Ty ? ;)

Co do dłuższego czasu pobytu w Strefie to jak najbardziej jestem za.
Always remember the goodness of animals. You see, my dachshund is discreet and will never betray me — I cannot say that of any human being...

Wilhelm Canaris
Avatar użytkownika
yamnick
.
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 6-th
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 15 sty 2010, o 10:24

Sushi napisał(a):a mnie chyba nie ma na liście a też chcę jechać :)

Edit: i też jestem za Bispolem. Łatwiej wykroić weekend niż cały tydzień.


Ale co Ty opowiadasz?
Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Ukasz (protegowany Zibida)
7. Echelon4
8. Kałasz
9. od Pythona
10. od Pythona
11. od Pythona
12. Raddar
13. Konrad "Owca"
14. Sushi (jak widać z listy - spisz w pokoju z Owcą) ;)
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Sushi » 15 sty 2010, o 10:28

A skąd mam wiedzieć kogo Pytek chciał do strefy zabrać? :)
ja się mogę wpisać sama za siebie :D


W pokoju z Owcą?! To podobno hotel miał być? a nie stodółka.... :-o :D

Za to Arend będzie spał w terrarium z Pythonem :D
BLACKWATER OPERATOR SUSHI
Obrazek
skype- sucha.sucha
GG. 18631708
Avatar użytkownika
Sushi
.
 
Posty: 1870
Dołączył(a): 1 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 15 sty 2010, o 11:35

Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 15 sty 2010, o 12:48

Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Ukasz (protegowany Zibida)
7. Echelon4
8. Kałasz
9. Sushi od Pythona
10. od Pythona
11. od Pythona
12. Raddar
13. Konrad "Owca"

pamiętałem że chce, więc ją wpisałem jako "ode mnie"
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Tato » 15 sty 2010, o 14:32

Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Ukasz (protegowany Zibida)
7. Echelon4
8. Kałasz
9. Sushi od Pythona
10. od Pythona
11. od Pythona
12. Raddar
13. Konrad "Owca"
14. Tato

Sorry Zibid ale twoje subiektywne komentarze są no.. subiektywne właśnie. :) Mój głos i komentarz w wątku "ankietowym".
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Kamil » 15 sty 2010, o 15:15

Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Ukasz (protegowany Zibida)
7. Echelon4
8. Kałasz
9. Sushi od Pythona
10. od Pythona
11. od Pythona
12. Raddar
13. Konrad "Owca"
14. Tato
15. Kamil
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 15 sty 2010, o 17:25

Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez bari » 17 sty 2010, o 20:29

Witam wszystkich.

Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Ukasz (protegowany Zibida)
7. Echelon4
8. Kałasz
9. Sushi od Pythona
10. od Pythona
11. od Pythona
12. Raddar
13. Konrad "Owca"
14. Tato
15. Kamil
16. Bari
Avatar użytkownika
bari
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sty 2010, o 19:55
Lokalizacja: Wieleń
Na starym Warriorze od: 0

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Kamil » 17 sty 2010, o 20:30

Aktualna lista:
1. Python
2. arend
3. Yamnick
4. Zibid
5. Manolo (protegowany Zibida)
6. Ukasz (protegowany Zibida)
7. Echelon4
8. Kałasz
9. Sushi od Pythona
10. od Pythona
11. od Pythona
12. Raddar
13. Konrad "Owca"
14. Tato
15. Kamil
16. Bari
17. Grigorij
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez arend » 20 lut 2010, o 17:54

skoro już się wszyscy poklócili ,pospierali i niie taki to ja się zapytam na czym temat stoi


bo się jakoś cisza zrobiła
Obrazek
Avatar użytkownika
arend
.
 
Posty: 913
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 17:15
Lokalizacja: warszawa/łomianki
White Cross: wolny najmita
Na starym Warriorze od: 0

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Konrad ''Owca'' » 20 lut 2010, o 19:05

Wyszło jak zwykle - zresztą i tak już nie ma wolnych miejsc w BisPolu, a Strefa ma nas gdzieś....
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Konrad ''Owca''
.
 
Posty: 1869
Dołączył(a): 5 sie 2009, o 21:38
Lokalizacja: Wwa/BS
White Cross: SGW
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 27 lut 2010, o 12:01

No to co - chyba czas zamknąć temat.

W przyszłym roku, też zaproponuję wspólny wyjazd, a co ....
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 27 lut 2010, o 12:19

Fajnie - a za dwa lata znowu :)
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Tato » 27 lut 2010, o 13:45

Panowie, histeryzujecie. Przecież rozwiązania są jasne:
1) Nie ma możliwości wyjazdu zindywidualizowanego, trzeba wziąć coś z półki.
2) Do wyboru jest Bispol i Strefa
3) Zapewne większość wybierze Bispol bo taniej.
4) Większość też chciała poczeakć aż Bispol wyjaji się z opcją 2dniową, co stanie się w czerwcu.
5) W lato nie mac o jechać, czyli logiczne jest że pojedziemy jesienią.

No, a póki co jest zima, i Bispol się nie wyjajił więc czekamy. Co jest logicznym następstwem rozpoznania tematu. Następny posta poza marudzeniem i miniflejmikami powinien byc tu w czerwcu od Zibida będącego w kontakcie z Bispolem, czy wdrożyli dwudniowe wycieczki i jeżeli tak to kiedy terminy.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 27 lut 2010, o 14:14

Czy ja jestem w kontakcie z Bispolem? To chyba za dużo powiedziane. Z powodu naszych debat spóźniłem się na maj a czerwiec już mnie nie interesuje z uwagi na roślinność więc zamiast w kontakcie jestem w ... ciemnej. Jesień też jakoś nie koniecznie mi leży - liście opadną w listopadzie/grudniu a to już nie tak miłe terminy jak wiosna więc - może przyszły rok :/
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez arend » 27 lut 2010, o 14:35

Tato napisał(a):5) W lato nie mac o jechać, czyli logiczne jest że pojedziemy jesienią..



jesienią Tatuś to ja będę pingwiny liczył więc mnie jesień nie urządza
Obrazek
Avatar użytkownika
arend
.
 
Posty: 913
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 17:15
Lokalizacja: warszawa/łomianki
White Cross: wolny najmita
Na starym Warriorze od: 0

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 27 lut 2010, o 18:36

Tato napisał(a):Panowie, histeryzujecie.


Nie wkurzaj mnie, w szafie stoi i się kurzy kupiony na wyjazd rentgenometr... [emot]
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Tato » 1 mar 2010, o 15:42

ZibiD napisał(a): Z powodu naszych debat spóźniłem się na maj a czerwiec już mnie nie interesuje z uwagi na roślinność więc zamiast w kontakcie jestem w ... ciemnej. Jesień też jakoś nie koniecznie mi leży - liście opadną w listopadzie/grudniu a to już nie tak miłe terminy jak wiosna więc - może przyszły rok :/

Rozumiem, że tylko ja uważnie śledziłem uwagi przedpiśców, którzy wywiadywali się w temacie:
Dlatego (bardzo zielony) maj nie jest najlepszym miesiącem, gdyż po prostu mniej się zobaczy

Najlepsza pora to wczesna jesień - wrzesień/październik.

<przewraca oczami>
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 25 mar 2010, o 15:26

Pierdut!
Uwaga, uwaga - ważny komunikat.

Na Strefa Zero jest informacja o organizowanym wyjeździe do Czarnobyla.
Terminy: 23 marca 2010 lub 4 maja 2010
CENA WYJAZDU: 1150 PLN

Cena orientacyjna, może ulec zmianie - zależne głównie od kursu dolara oraz ilości osób biorących udział w wyjeździe.

Więcej: http://strefazero.org/index.php?id=8
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Konrad ''Owca'' » 25 mar 2010, o 16:35

Na 23 marca to chyba żeśmy nie zdążyli.....
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Konrad ''Owca''
.
 
Posty: 1869
Dołączył(a): 5 sie 2009, o 21:38
Lokalizacja: Wwa/BS
White Cross: SGW
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 25 mar 2010, o 16:40

Na maj tysz nie kuniecznie.
Wyjazd nieco przydługi (tydzień) - odpuszczam.
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Dalej » 25 mar 2010, o 16:56

Pojedźcie w Wielkanoc, utopcie marzannę - będzie nowy potwór do Stalkera 3 :)
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 28 mar 2010, o 15:12

Z tak krótkim wyprzedzeniem, to ja nikogo do dziecka nie znajdę - a do Czarnobyla jej nie zabiorę jednak....
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Jantas » 28 mar 2010, o 15:53

To ile osób było by chętnych na jesienny wyjazd w TYM roku?
http://www.weekend-warriors.pl/viewtopic.php?f=55&t=6332

Dum spiro, spero. A poza tym tradycyjnie... uśmiechnij się i rozluźnij poślady ;)
Jantas
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Jelenia Góra
White Cross: Srogi Jednorożec
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 28 mar 2010, o 16:06

No jakbym wiedział do lipca - to ja :-)
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 28 mar 2010, o 21:35

Znowu się zaczyna... ;)
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Jantas » 29 mar 2010, o 08:07

A tam od razu zaczyna. Jest nas troje to możemy wzbogacić Waszą ekipę.
Na razie ostatni możliwy termin w Strefie to lipiec. Ale czekamy na info o zmianach personalnych, bo jesień nam bardziej odpowiada.
http://www.weekend-warriors.pl/viewtopic.php?f=55&t=6332

Dum spiro, spero. A poza tym tradycyjnie... uśmiechnij się i rozluźnij poślady ;)
Jantas
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Jelenia Góra
White Cross: Srogi Jednorożec
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez ZibiD » 29 mar 2010, o 10:11

Zastanowię się jeszcze - myślę jednak, że wrzesień / październik byłby ok. W listopadzie już może być brzydko i b. zimno.
Avatar użytkownika
ZibiD
 
Posty: 922
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 14:16
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tirimtim Tim
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Jantas » 29 mar 2010, o 11:29

Nie może a na sto procent ;)
http://www.weekend-warriors.pl/viewtopic.php?f=55&t=6332

Dum spiro, spero. A poza tym tradycyjnie... uśmiechnij się i rozluźnij poślady ;)
Jantas
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Jelenia Góra
White Cross: Srogi Jednorożec
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Python » 29 mar 2010, o 12:21

Wrzesień piękny, ale wolałbym październik, większy luz w robocie.
Python
.
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 07:52
Lokalizacja: Furious Creepy Strangler
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Sushi » 29 mar 2010, o 14:34

ja też wolę październik
BLACKWATER OPERATOR SUSHI
Obrazek
skype- sucha.sucha
GG. 18631708
Avatar użytkownika
Sushi
.
 
Posty: 1870
Dołączył(a): 1 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Wycieczka Czarnobyl

Postprzez Konrad ''Owca'' » 29 mar 2010, o 15:10

Zibid - pproponuję inny scenariusz działań: dogadaj się z tymi swoimi kumplami, ja się dołączam (obojętne czy wrzesień czy październik - jedyny wyjątek to targi w któych ewentualnie będę uczestniczył - ale podam Ci datę), i jak już będzie grupa 3-4 zgodnych i zdecydowanych osób, to ogłosimy, że jedziemy i wtedy jak ktoś będzie chciał to się dołączy. Inny scenariusz działań nie wyjdzie....
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Konrad ''Owca''
.
 
Posty: 1869
Dołączył(a): 5 sie 2009, o 21:38
Lokalizacja: Wwa/BS
White Cross: SGW
Na starym Warriorze od: 2005

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy krajowe i zagraniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości