Szkolenie w C.E.K.K.A. 22-23.05.2010r.

Informacje i rozmowy o szkoleniach. Dla osób uprawiających ASG i nie tylko.

Re: Szkolenie w C.E.K.K.A. 22-23.05.2010r.

Postprzez Ptasiek » 31 maja 2010, o 21:39

kuba_ROR napisał(a):Szanowny kolego, sprawa pieniędzy została wyjaśniona z organizatorem i nie robił on żadnych problemów - nie to jest istotą mojej uwagi.
Chodzi mi jedynie o to że do Ciebie jako Warriorowicza mam zaufanie i wiem że wszystko jest ok. Kontaktowanie się z osobami trzecimi jest mi nie na rękę bo ich po prostu nie znam i nie wiem czego się spodziewać. Póki co na Warriorze miałem same pozytywne wrażenia i chcę by tak pozostało, stąd moja uwaga.

Myślę że temat został wyjaśniony a ja ze swojej strony nie mam nic do organizatora ani Ciebie - wszyscy stanęli na wysokości zadania.

Pozdrawiam serdecznie,
Kuba


W takim razie milo mi ze tak jest, niestety dzis nie widzialem sie z Organizatorem mam sie z nim widziec w Srode Prosze Was o Cierpliwosc jak tylko bede mial info napewno i najszybciej jak sie da podziele sie nim z Wami

Pozdrawiam
Ptasiek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Posty: 799
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: Szkolenie w C.E.K.K.A. 22-23.05.2010r.

Postprzez Coen » 9 cze 2010, o 15:15

szkolenie w koncu sie odbylo czy jak narazie jest przekladane? Jesli sie odbylo to chetnie bym sie dowiedzial czy podobalo sie uczestnikom i czy czegos ciekawego sie nauczyli.
Avatar użytkownika
Coen
 
Posty: 464
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 13:37
Lokalizacja: Mroków
White Cross: R.R.T.S.
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Szkolenie w C.E.K.K.A. 22-23.05.2010r.

Postprzez awful » 11 cze 2010, o 14:40

z tego co wiem to się przełożyło na bliżej nieokreślony termin i zainteresowani zostaną powiadomieni mailem.
WANTED: Na janówku posiałem latarkę MTE. Dla uczciwego pełnoletniego znalazcy - flaszka. Dla niepełnoletniego - dogadamy się ;).
Módlmy się do Świętego Antoniego, patrona rzeczy zgubionych, za zgubę naszych wrogów.
awful
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 22:09
Lokalizacja: zza pleców
White Cross: Czarna Kompania
Na starym Warriorze od: 2007

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości