Krzyże Malinowe

Moderatorzy: Tato, Python

Krzyże Malinowe

Postprzez Tato » 27 lut 2012, o 13:46

Jakoś mi tego brakowało...

Wokash napisał(a):Wiem, że powinno to iść do Wolnej Amerykanki ale po tym co widziałem dziś na forum chciałbym zachęcić do walki o nowe odznaczenie, które można otrzymać również za milsimy...

Jest to Krzyż Malinowy.

Obrazek

Regulamin odznaczenia.

Z uwagi na wybitny wpływ osób, które zapisują się na imprezy lecz na nie nie jeżdżą powodując przy tym potęgowanie wrażenia realizmu imprezy ponieważ nigdy nie wiadomo czy będą oraz kto tak w ogóle będzie. Wypowiadają się przy tym na forach zaciskając często do niemożliwości poślady. Ustanawia się dla uhonorowania tego faktu odznaczenie.

Odznaczenie wykonywane może być własnym sumptem przez odznaczonego.

W takim przypadku powinno być wykonane ze szmelcowanej dykty na podkładzie z popeliny.

Odznaczenie można nosić w formie wirtualnej. W takim wypadku należy je umieścić na barze w formie miniaturki.


Odznaczenie przyznawane będzie po w następujących klasach:

Krzyż Malinowy II klasy - zapisał się, nie zapłacił, nie zabrałem głosu i nie pojechał,

Krzyż Malinowy I klasy - zapisał się, nie zapłacił, udzielał się w temacie nie pojechał

Krzyż Rycerski Krzyża Malinowego - zapisał się, zapłacił, zabierał głos intensywnie, nie pojechał, dostał zwrot pieniędzy,

Krzyż Rycerski Krzyża Malinowego z lipą - zapisał się, zapłacił, intensywnie udzielał się przed i po imprezie, nie pojechał, dostał zwrot kasy,

Krzyż Rycerski Krzyża Malinowego z lipą i kasztanem - zapisał się, zapłacił intensywnie udzielał się przed i po imprezie, pouczał innych przed, w trakcie i po, nie pojechał, dostał zwrot kasy,

Krzyż Rycerski Krzyża Malinowego z lipą buraczaną i kasztanem - zapisał się, nie zapłacił, intensywnie udzielał się przed i po imprezie, pouczał innych przed, w trakcie i po, nie pojechał, dostał zwrot kasy.

Odznaczenie może być za wybitne zasługi na polu nie pojawiania się na imprezach nadawane oddziałom. W takim przypadku niezależnie od rzeczywistych zasług oddziału przyznaje się odznaczenie Krzyża Malinowego I klasy. Odznaczenie przyznane oddziałowi mogą nosić wszyscy członkowie oddziału niezależnie od zasług indywidualnych.

Odznaczenie może być przyznawane wielokrotnie. W przypadku przyznania różnych klas należy używać oznaczenia najwyższej z nich.

Odznaczenie można nosić na mundurach tak polowych jak paradnych. W przypadku odznaczenia oddziału Krzyż Malinowy może być prezentowany na sztandarze oddziału.

Kapituła:
Cezar jako pomysłodawca oraz uhonorowani na zasadzie kooptacji.

Mam nadzieję, że wszyscy potraktują odznaczenie z należną mu powagą :lol:

Drobna uwaga końcowa:
Pomysłodawca Cezar
Grafika Sucha
Moja rola ogranicza się do drobnego szlifu pomysłu :D

BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Krzyże Malinowe

Postprzez Wokash » 27 lut 2012, o 14:12

Miło, że brakowało... ale nie słusznie... :lol:

http://www.weekend-warriors.pl/viewtopic.php?f=26&t=616
Obrazek
Avatar użytkownika
Wokash
.
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 10:33
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Krzyże Malinowe

Postprzez Tato » 27 lut 2012, o 14:24

To ja tamten podklejam a ten zamykam i jutro wywalę w ogóle. :)
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Luźne dyskusje o MILSIMach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości