Milsim uliczny (przeniesiony do subforum LARP)

Moderatorzy: Tato, Sushi, Python

Milsim uliczny (przeniesiony do subforum LARP)

Postprzez JanKarolKowalski » 15 gru 2009, o 12:14

Milsim uliczny (przeniesiony do subforum LARP)

WPROWADZENIE


Znalazłem taką notkę w jednym z portali internetowych. Notka zniknęła po około godzinie. Kopiuję ją na jak największą ilość for i zmieniam nieco treść, licząc na to, że wyszukiwarki nie wyłapią wszystkich wspomnień. Z tego też powodu usuwam wszelkie nazwy własne i cytaty, aby trudniej 'cenzurze' było wyłapać moje kopie w internecie.

W ostatnich miesiącach Policja natrafiła na kilka poszlak wskazujących, że w centralnej Polsce swą placówkę założyła wyjątkowo ekstremistyczna grupa Zielonych, która odpowiada za serię mało znanych, ale istotnych gospodarczo zamachów i ataków, a także kilka sporych kradzieży dokonanych drogą elektroniczną. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że działania grupy wymierzone są przeciwko czołowym koncernom, w szczególności koncernom paliwowym.

W trakcie dziennikarskiego dochodzenia okazało się (informacje nieoficjalne), że w tle dokonano też dwóch morderstw. Ofiarami byli osobnicy podejrzani o bliskie kontakty ze wspomnianą grupą. Obok teorii porachunków wewnątrz grupy w trakcie śledztwa pojawiła się interesująca koncepcja, że za owymi zabójstwami stoi inna organizacja, której interesy oraz tożsamość pozostają zagadką.

Jeśli ktoś z tego forum jest zainteresowany tymi szybko znikającymi z internetu informacjami proszę o kontakt na maila:
jan.karol.kowalski@gmail.com


Obrazek

ZASADY

"Milsim uliczny" to gra terenowa o charakterze działań agenturalnych i specjalnych.

Najważniejszą zasadą gry jest nie szkodzenie wizerunkowi airsoftu w Polsce i bezpieczeństwo dla osób postronnych. Broń ASG może zostać użyta tylko w miejscach odosobnionych i tylko w przypadku, gdy w pobliżu nie znajdują się osoby bez airsoftowej ochrony oczu (szkła balistyczne / metalowa siatka).

Każde użycie broni airsoftowej łamiące powyższą zasadę skutkuje usunięciem z gry - fabularnie oznacza to wykrycie agenta / operatora przez aparat władzy i aresztowanie / likwidację. Ze skutkiem natychmiastowym.

STRONY I INFORMACJE

Uczestnicy gry są zobowiązani tajemnicą, by nie ujawniać swojej roli w grze. Służy to im oraz ich stronie. Każde złamanie zasady zachowania tajemnicy to potencjalna otwarta brama do szerokiego spektrum działań dla strony przeciwnej. Gracz mówiąc publicznie, że bierze się udział w grze staje się obiektem zainteresowania przeciwnej strony lub własnej strony. Wprowadzając nową osobę do gry na własną rękę gracz może dać dostęp do sobie dostępnych danych osobie już grającej po drugiej stronie.
Nie istnieje idealny i skuteczny sposób na odróżnienie stron, dlatego weryfikacja osób i środki bezpieczeństwa są podstawą działania obu stron.

WALKA

Poza działaniami typowo agenturalnymi (inwigilacja, przekazywanie informacji, szyfrowanie komunikacji) w grze podejmowane będą operacje specjalne, o charakterze dywersyjnym, sabotażowym lub akcje bezpośrednie. Będą one miały miejsce tylko w rejonach, które będą umożliwiały takie działania z uwzględnieniem dwóch naczelnych zasad gry (dobre imię airsoftu oraz bezpieczeństwo osób postronnych).

Osoby, co do których uzasadnione będzie podejrzenie, że posuneły się lub mogą się posunąć za daleko i złamały lub złamią zasady naczelne, powinny zostać usunięte natychmiastowo z 'siatki', a informacja o takiej osobie powinna zostać przekazana do organizatora (JanKarolKowalski@gmail.com).

DOŁĄCZENIE DO GRY

Po wysłaniu emailem zgłoszenia na adres organizatora (JanKarolKowalski@gmail.com) kandydat do gry zostanie poinstruowany o sposobie odebrania informacji wprowadzających od łącznika.

MIEJSCE GRY

Gra odbywa się na terenie aglomeracji Warszawa i rejonie pobliskim (miejscówki strzelankowe, pobliskie lasy).

TERMIN

Od teraz do odwołania.
Ostatnio edytowano 16 gru 2009, o 10:40 przez JanKarolKowalski, łącznie edytowano 1 raz
JanKarolKowalski
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 gru 2009, o 17:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Utajnione
Na starym Warriorze od: 0

Re: Milsim uliczny (przeniesiony do subforum LARP)

Postprzez Tom » 15 gru 2009, o 16:06

Powiedz jeszcze coś to terminie gry
Avatar użytkownika
Tom
 
Posty: 180
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:46
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Imprezy LARPowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość