STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI 1-2.10.2011

Moderatorzy: Tato, Sushi, Python

STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI 1-2.10.2011

Postprzez GYVER » 29 maja 2011, o 16:20

Obrazek
Nowa Zona, czyli nie tylko u nas na wschodzie takie rzeczy się dzieją. Powoli zbliżam się do strefy... Na razie nic niezwykłego, ale z tego co mi mówił
Sergiej gdzieś w pobliżu mała grupka wojskowych utworzyła przyczółek. Trochę z boku, boją się zapuszczać do miasteczka i okolicznych lasów.
Sergiej, kolega z wojska dał mi cynk o pojawieniu się anomalii, pierwszy wiedział, że coś złego dzieje się wokół jego wsi. Mówił, że zaczęło się w nocy.
Zwierzęta zaczęły szaleć w obejściach, które mogły to uciekły. Od strony leśnych parowów nadciągnęła dziwna jarząca się mgła. Potem coś rozbłysło
na niebie. Następnego dnia zjawiła się milicja razem z naukowcami z pobliskiego ośrodka akademickiego. Mówili, że to jakiś meteor i że jest cenny
tylko z naukowego punktu widzenia. Poprosili kilku miejscowych znających teren o pomoc w targaniu sprzętu na miejsce w lesie, gdzie doszło do zdarzenia.
Sergiej był w tej grupie. Doszli do rzeki i zaczęli rozkładać obóz tymczasowy dla naukowców. Dziesięciu jajogłowych plus milicja i chłopi targający sprzęt
poszli na miejsce zdarzenia. Sergiej został w obozie z dwoma naukowcami. Po pół godziny niesamowite wrzaski rozdarły cisze panującą w lesie, po chwili do
krzyków dołączyły strzały. Sergiej mówił… O posterunek wojska! Trzeba będzie go obejść. Spróbuję z prawej szerokim łukiem po skraju lasu. Przeskakuję
mały rowek, który dalej przechodzi w dość spory parów - zbliżam się do lasu i już ich widzę. Jakieś dziwne typy z bronią, nie wyglądają na stalkerów, raczej
jacyś szabrownicy. Artefakty w tej Zonie podobno bardzo wartościowe, zarazem bardzo „ciężkie” do zdobycia i ściągają tych, co lubią łatwą kasę. Nic to, ominę
ich tym parowem. Wczołguję się do rowu, ale już po chwili mogę iść wyprostowany - to dobrze bo jest tu strasznie duszno. Idę dalej, ściany wąwozu coraz
wyższe. Nagle za kolejnym zakrętem widzę coś jarzącego się na niebiesko, jakiś nieforemny kształt. Raz się żyje. Zbliżam się. Krew zaczyna mi mocniej pulsować
w żyłach, adrenalina robi swoje. Boże to nie to! Krew zalewa mi oczy, z nosa tez zaczyna ciec! Trzeba uciekać. Wywracam się. Staram się czołgać w stronę
skarpy, ale jest za wysoka, nie dam rady krew rozsadza mi bębenki. Widzę go, stoi na skraju skarpy i patrzy na mnie. To nie jest człowiek, to …

STALKER LARP
TERMIN - 1-2.10.2011 (piątek 30.09.2011 godz 19.00 przedstalkerowska część nieoficjalna przy ognisku)
LOKALIZACJA - Ociesęki (woj. Świętokrzyskie)
ILOŚĆ GRACZY - 175
WPISOWE - 50 PLN (mutki - for fun for free)
WYMAGANIA - 21+, stylizacja (reszta wedle uznania)
STRONY GRY - Stalker(zakaz mundurów) /wojsko(wschodnie umundurowanie/kałach) /Bandyta(spodnie dresowe) /mutant(jak rasowy mutant)
Stawiamy na Larpowy klimat imprezy - strzelcy z niedzielnych nie mile widziani
Dla 8 graczy za najlepszą stylizację przewidziany GIFT

REJESTRACJA uczestników 1-31.08.2011 wpłaty max do 10.09.2011

Wszystkie informacje na http://www.stalkerseki.fora.pl/
Ostatnio edytowano 22 sie 2011, o 13:49 przez GYVER, łącznie edytowano 2 razy
si vis pacem para bellum

STALKER LARP http://www.gyverasg.org
Avatar użytkownika
GYVER
 
Posty: 30
Dołączył(a): 6 maja 2010, o 13:21
Lokalizacja: KIELCOWO
White Cross: Świętokrzyska Partyzantka
Na starym Warriorze od: 2009

Re: STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI

Postprzez heavenly » 9 sie 2011, o 22:41

Info ode mnie - przygotowania idą pełną parą, impreza będzie bardzo wymagająca i dopracowana. Nie można nie być;-) Pora ruszyć dupę sprzed kompa i samemu przeżyć swoje przygody w zonie. Team Fatah zapewnia zainteresowanym niezłe atrakcje jako regularna armia. Zapisujcie się ludzie - impreza będzie niesamowita...

Link do eventu na facebooku - https://www.facebook.com/event.php?eid=158245387583689
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI

Postprzez GYVER » 22 sie 2011, o 13:47

Nagrody fundują sponsorzy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 8 wrz 2011, o 17:31 przez GYVER, łącznie edytowano 2 razy
si vis pacem para bellum

STALKER LARP http://www.gyverasg.org
Avatar użytkownika
GYVER
 
Posty: 30
Dołączył(a): 6 maja 2010, o 13:21
Lokalizacja: KIELCOWO
White Cross: Świętokrzyska Partyzantka
Na starym Warriorze od: 2009

Re: STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI 1-2.10.2011

Postprzez Yessabel » 22 sie 2011, o 14:00

Cytując Kaca: wpieriod ku zonu!
Stalkerzy zapraszają w swoje szeregi.
Avatar użytkownika
Yessabel
 
Posty: 361
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 20:07
Lokalizacja: Mokotów
White Cross: Stargate ASG Org. Team
Na starym Warriorze od: 2009

Re: STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI 1-2.10.2011

Postprzez GYVER » 8 wrz 2011, o 13:20

Termin rejestracji i wpłat przesunięty do 16.09.2011
si vis pacem para bellum

STALKER LARP http://www.gyverasg.org
Avatar użytkownika
GYVER
 
Posty: 30
Dołączył(a): 6 maja 2010, o 13:21
Lokalizacja: KIELCOWO
White Cross: Świętokrzyska Partyzantka
Na starym Warriorze od: 2009

Re: STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI 1-2.10.2011

Postprzez GYVER » 17 wrz 2011, o 12:14

20.09.2011 Zamykam listę graczy/ wpłaty rejestracyjne i wpłaty na koszulki
si vis pacem para bellum

STALKER LARP http://www.gyverasg.org
Avatar użytkownika
GYVER
 
Posty: 30
Dołączył(a): 6 maja 2010, o 13:21
Lokalizacja: KIELCOWO
White Cross: Świętokrzyska Partyzantka
Na starym Warriorze od: 2009

Re: STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI 1-2.10.2011

Postprzez heavenly » 4 paź 2011, o 22:08

Tylko krótkie info ode mnie - było rewelacyjnie, czego dowodem jest zestaw peanów na cześć twórcy - Gyvera - na forum imprezy, oraz na wmasg.pl w stosownym wątku. Tutaj piszę informacyjnie - dla porządku.
Potrzebujesz jakiejś przeróbki elektrycznej w replice czy radiu? Zajrzyj tutaj: viewtopic.php?f=155&t=6267
Avatar użytkownika
heavenly
 
Posty: 611
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:34
Lokalizacja: Warszawa Praga
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 0

Re: STALKER LARP / ODKRYCIE-ZONA SEKI 1-2.10.2011

Postprzez Yessabel » 5 paź 2011, o 10:22

Oj, tak. Genialnie wyszło. Stalkerzy potwierdzają. :)
Avatar użytkownika
Yessabel
 
Posty: 361
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 20:07
Lokalizacja: Mokotów
White Cross: Stargate ASG Org. Team
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do Imprezy LARPowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości