Replika do 800zł, jaka??

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Replika do 800zł, jaka??

Postprzez Cisza » 13 paź 2015, o 20:39

Do Adminów- jeśli mój temat tutaj nie pasuje poproszę o przeniesienie/usunięcie go i przepraszam.

Witajcie. Jak w temacie. Wracam do gry po kilku ładnych latach poza airsoftem. Nie obserwowałem rynku i od tego czasu przybyło sporo nowych firm do Polski.
Proszę o polecenie jakiejś repliki, której cena będzie adekwatna do jakości (do 800zł). Kiedy siedziałem w ASG wszyscy narzekali na firmy Cyma, Jing Gong (JG), ze względu na chińską tandetę, która potrafiła się rozsypać po jednym spotkaniu (nie mam na celu urażenia użytkowników modeli tej firmy). Są jeszcze BOYI, SRC, oraz inne półki jak Classic Army, Umarex...
Licze się z tym, że replika jak samochód czy kuchenka mikrofalowa dożyje swojego wieku i zacznie mieć awarie, jednak chce trochę z nią "pobiegać" zanim ulegnie awarii. Zauważyłem, że repliki chińskich marek skoczyły wyżej cenowo, może pojawiły się lepsze modele, które są mniej

W związku z tym kieruję do Was prośbę, czy możecie polecić konkretne modele karabinów szturmowych typu eM-ki, AK? (bardziej jestem nastawiony na M)
Za wszelką pomoc z góry dziękuje ;)

PS: Kumpel ma AK47 Tokyo Marui, leży od kilku lat nieużytkowane, mały przebieg, nie wystrzeliła więcej jak 20000 BB. Chce za nią 300zł, kosztowała 900. Kilka razy miałem przyjemność ją użytkować, lekka i ma kopa (aku 3000mAh). Opłacalna sprawa?
Avatar użytkownika
Cisza
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 17:42
Lokalizacja: Jachranka (Legionowo)
Na starym Warriorze od: 0

Re: Replika do 800zł, jaka??

Postprzez Pi White » 14 paź 2015, o 06:42

Świat się nieco zmienił :) AK od Cymy juz nie są takie złe a powiedział bym iż do 800 pln to rozsądny wybór, emki w tym przedziale cenowym będą nie słabsze chyba że trafisz Evolution Airsoft bardzo solidne i łatwe w tuningu .
Używane TM za 300 pln drogie nie jest i ryzyko małe trzeba jednak pamiętać iż TM mocy ma tyle co kot naplakal i choć strzela dość daleko to bb raczej idą niż lecą :) a i tuning łatwy nie jest .
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Replika do 800zł, jaka??

Postprzez serro » 7 gru 2015, o 10:41

Fajną replikę AK widziałem ostatnio na http://www.gunmarket.pl chyba coś ok. 400 zł
serro
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 gru 2015, o 10:39
Na starym Warriorze od: 0

Re: Replika do 800zł, jaka??

Postprzez Dalej » 7 gru 2015, o 12:00

RK-03W
http://www.taiwangun.com/rk-03w-real-wood-boyi

Mam, polecam, wytarzałem w błocie, w syfie, nic nie jest, nawet lufa czysta była, a spędziłem kilka dni w syfie.
Celna, pewna, dobra, solidna.
Tylko napisz, że chcesz żeby ci do tego wmontowali lepszą preckę i hop-up, zapłacisz ciut więcej, ale warto. Robocizna za darmo u nich.
To kopia Classic Army o ile pamiętam.


http://www.taiwangun.com/rk-03w-real-wood-boyi
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości