Nowicjusza pytanie o replikę CM.011

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Nowicjusza pytanie o replikę CM.011

Postprzez filip404 » 4 sty 2019, o 16:25

Cześć,
przyszła do mnie wczoraj pierwsza replika marki Cyma wzorowana na karabinie G36, wszystko fajnie, ale ponieważ nie miałem z takimi zabawkami w ogóle wcześniej do czynienia zdziwiła mnie jedna rzecz, mam nadzieję, że powiecie mi czy to normalne czy nie. Otóż z magazynkiem typu hi-cap załadowanym, jestem w stanie wystrzelić kilkanaście kulek, może dwadzieścia, zanim znów trzeba kręcić kółkiem na dole magazynka. Ile kulek wystrzeli wasza replika? Mam kolegę na Śląsku, który mi powiedział, że jak kręci tym kółkiem to jemu to starczy na 100 kulek, dlatego się zmartwiłem, że może w mojej replice źle działa system ich pobierania.

Co o tym sądzicie? Czy to taki urok modelu tego konkretnego? A może im droższa replika, tym rzadziej musimy dotykać magazynka?

Z góry dzięki za odpowiedzi i mam nadzieję, że już niedługo widzimy się podczas gry :)
filip404
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 20:52
Na starym Warriorze od: 0

Re: Nowicjusza pytanie o replikę CM.011

Postprzez habib » 4 sty 2019, o 21:47

W airsofcie 100m "opowiadanego" czołgania to realnie 10m, także trzeba brać poprawkę na wszystko.
W najlepszych hicapach podawało mi ze 30-40 kulek max ale może nie miałem "najlepszych" ;) . Najpierw spróbuj inne magi.

EDYTA: no i nie zapomnijmy o kulkach, żółte 0.12 z odpustu z definicji nie wychodzą z magazynka
Avatar użytkownika
habib
 
Posty: 1942
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Nowicjusza pytanie o replikę CM.011

Postprzez filip404 » 5 sty 2019, o 08:03

Czyli to może być kwestia magazynka a nie repliki? Ciekawe, na pewno spróbuję jakiegoś innego żeby mieć porównanie. Dzięki za odpowiedź :)
filip404
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 20:52
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości