Dorabianie elementow do replik

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Dorabianie elementow do replik

Postprzez Czarny » 12 lut 2010, o 15:24

Grzebie po necie i grzebie szukając jakiejś firmy która wyrabia elementy ze stali czy innego metalu i nic ciekawego nie znalazłem.

Tędy się pytam czy ktoś z was zna taka firmę ? Może ewentualnie posiada warsztat i za oplata ofcorz chciałby dorobić mi pewien element :)
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 358
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 1KSP "Sowa"
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Dorabianie elementow do replik

Postprzez habib » 12 lut 2010, o 15:29

Avatar użytkownika
habib
 
Posty: 1942
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Dorabianie elementow do replik

Postprzez Czarny » 12 lut 2010, o 15:39

O ja! Zupełnie o nich zapomniałem :D

Dzięki jesteś boski :P
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 358
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 1KSP "Sowa"
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Dorabianie elementow do replik

Postprzez FRAGER » 12 lut 2010, o 16:59

Wpisz sobie w google "obróbka metalu warszawa" (widzę że z Wawki jesteś) i znajdzie Ci dożo różnych firm które będą Ci w stanie pomóc. Jakiś rok temu szukałem tak firmy która by mi zrobiła lufę zewnętrzną i wysłałem kilka maili. Niestety, mimo chęci firm do których napisałem lufy nie udało mi się wykonać gdyż żadna z nich nie była w stanie wykonać otworu pod lufę wewnętrzną o długości ponad 400 mm. Ale odpowiedzi dostałem i myślę że innego rodzaju element dorobili by bez problemów. Od jednej firmy dostałem też wycenę wykonania lufy gdybym dostarczył im gotowy wałek z otworem wewnętrznym. Rzucili mi wtedy cenę coś koło 150zł.

Co do G&H to wtedy pisałem też do nich. Za lufę zaśpiewali 250zł. Niedawno pisałem do nich w tej samej sprawie. Cena tym razem wyniosła 300-400 zł. Nie mam nic do tej firmy ale ceny to biorą z kosmosu moim zdaniem. Ale to tylko moje zdanie.

Ja Ci radzę poszukać jeszcze jakiejś lokalnej firmy, najlepiej małego zakładu. Jeśli część nie ma być mocno skomplikowana to może Ci ktoś to dorobi za flaszkę.
Avatar użytkownika
FRAGER
 
Posty: 235
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 12:05
Lokalizacja: Sulejówek
Na starym Warriorze od: 0

Re: Dorabianie elementow do replik

Postprzez Czarny » 12 lut 2010, o 18:09

ja to potrzebuje bardzo idealnie wymierzone i obrobione, poza tym cena jak mi zaproponowali jest tak konkurencyjna ze nawet nie kwiknę tylko z przysłowiowym pocałowaniem reki wezmę ;)
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 358
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 1KSP "Sowa"
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości