Baterie AEP

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Baterie AEP

Postprzez Chaota » 20 mar 2010, o 08:20

Czy jest różnica w gabarytach między tymi do Mp7 a pistoletowymi?
Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0

Re: Baterie AEP

Postprzez Gruby » 20 mar 2010, o 13:30

W łapkach tego nie miałem więc się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o baterie w aep to ja w w swoim g18 wywaliłem ją na zewnątrz i używam standardowej batki do AEG-a i jest o niebo lepiej jeśli chodzi o ilość wywalonych magazynków i o reakcje na spust:D.
I naprawdę polecam takie rozwiązanie.

Pozdrawiam.
Gruby
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 20:52
Lokalizacja: Warsaw
Na starym Warriorze od: 0

Re: Baterie AEP

Postprzez Kronor » 24 mar 2010, o 20:21

ja w swoim MP7 wypuściłem dodatkową wtyczkę na zewnątrz, mogę teraz podpiąć dowolną batke z wtykiem Large, przy 9,6v szybkostrzelność jest zadowalająca :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kronor
 
Posty: 71
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 08:41
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: K.A.O.S
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Baterie AEP

Postprzez Chaota » 25 mar 2010, o 07:56

Dziękuje za odpowiedzi, szkoda że nie na temat.
Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0

Re: Baterie AEP

Postprzez Yeneth » 25 mar 2010, o 12:03

Chaota napisał(a):Czy jest różnica w gabarytach między tymi do Mp7 a pistoletowymi?

Pistoletowe (np. G18 cymy) są mniejsze. Zresztą same akumulatory do MP7 tez różnią si wymiarami i kiedyś nieco się zdziwiłem gdy próbowałem upchnąć chińską batkę do repliki TM.
Wracając do tematu: batka od mp7 jest ciut dłuższa, szersza i wyższa od tej pistoletowej.

Jeśli szukasz rozwiązania dla zasilania w MP7 to najlepszym znanym mi wyjściem jest właśnie wywalenie kabli na zewnątrz i wrzucenie batki do PEQ15.
Obrazek
Avatar użytkownika
Yeneth
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:30
Lokalizacja: Wawa
White Cross: FAB / WB
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Baterie AEP

Postprzez Chaota » 25 mar 2010, o 21:57

Mam pistolet Tokyo i zastanawiałem się nad zakupem baterii do Mp7 po okazyjnej cenie, jak nie wejdzie to trudno.
Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0

Re: Baterie AEP

Postprzez Yeneth » 25 mar 2010, o 22:09

Chaota napisał(a):Mam pistolet Tokyo i zastanawiałem się nad zakupem baterii do Mp7 po okazyjnej cenie, jak nie wejdzie to trudno.


Nie wejdzie niestety. Pomyśl nad zasilaniem zewnętrznym i kablem ukrytym w spiralnym "zawieszeniu" do pistoletu (lanyard).
Obrazek
Avatar użytkownika
Yeneth
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:30
Lokalizacja: Wawa
White Cross: FAB / WB
Na starym Warriorze od: 2008


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości