Problem z komorą HU od SCARA.

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Problem z komorą HU od SCARA.

Postprzez Endriu » 2 lip 2010, o 10:49

No Panowie, to bardziej wątek pytający aniżeli taki który miałby mi pomóc w zlokalizowaniu usterki, bo to udało się odnaleźć.
Ponieważ na strzelance kulki zaczęły latać jak chciały, jakby wogóle nie było magicznego HU oddałem replikę kumplowi który się na tym zna.
Po oględzinach i pewnie paru piwkach zlokalizował i objaśnił mi ową usterkę.
Mianowicie SCAR pochodzi od firmy AGM( tak bla bla bla) i strzelał przyzwoicie bardzo póki to coś nie poszło, to coś czyli jakaś część która dociska dystanser. trudno było mu to wytłumaczyć, aczkolwiek ci którzy posiadają ową replikę i coś tam majstrowali będą wiedzieć o co chodzi. to coś się złamało a z racji że to niestandardowa komora trudno znaleźć coś zastępczego. chciałbym się tu zwrócić do ludzi którzy mieli z tym doczynienia, może mają jakąś taką pierdołkę na zbyciu? może wiedzą gdzie to dostać, a jeśli nikt taki się nie znajdzie oświćcie mnie która NOWA komora by pasowała do SCARA-L od AGMu.
No, potrzebuję pomocy^^ więc pomóżcie.
Ładnie proszę.

P.S. a i bym zapomniał, podobno taką samą komorę mają AUGi, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Problem z komorą HU od SCARA.

Postprzez Bocian » 4 lip 2010, o 12:28

Czy w AGM montują inna komorę niż standardowa w SCARach?
Bo z tego co wiem to komora do SCARa wygląda prawie tak samo jak do M4/M16 i wydaje mi się że bebechy od hopa z emek będą pasować i do SCARa.
Akurat mam starą komorę do M4 AGM i za zimne piwo lub ekwiwalent w PLN mogę oddać.
Jak możesz to zrób zdjęcie swojej komory to się zobaczy czy mam racje, pomiary mile widziane.
Avatar użytkownika
Bocian
 
Posty: 24
Dołączył(a): 26 lut 2010, o 23:12
Lokalizacja: Pruszków
Na starym Warriorze od: 0

Re: Problem z komorą HU od SCARA.

Postprzez Endriu » 4 lip 2010, o 13:50

Postaram się jutro, wrzucić foty, mam nadzieję że będzie tak jak mówisz, bo przydałaby się taka opcja ;]
Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Problem z komorą HU od SCARA.

Postprzez Endriu » 6 lip 2010, o 16:22

Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Problem z komorą HU od SCARA.

Postprzez Dalej » 6 lip 2010, o 17:13

Podobna jak ta w AUGu i chyba taka jak w moim SCAR Boyi czy jak mu tam było.
Ona generalnie ssie, wymień na innej firmy. Ja się wkurzyłem i sprzedałem SCARa, bo szarpanie z gumkami HU nic nie dawało.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Problem z komorą HU od SCARA.

Postprzez Endriu » 6 lip 2010, o 17:17

Dalej napisał(a):Podobna jak ta w AUGu i chyba taka jak w moim SCAR Boyi czy jak mu tam było.
Ona generalnie ssie, wymień na innej firmy. Ja się wkurzyłem i sprzedałem SCARa, bo szarpanie z gumkami HU nic nie dawało.


No właśnie wrzuciłem foto bo Habib mi to zasugerował, on ma SCARA Boyi i czekam aż da tu znać co do tego czy podobna etc.
Nie mam ogólnie problemów ze swoją komorą, wszystko ładnie miecie, chodzi tylko o te pierdółko co jest u góry, to co dociska dystanser.
A teraz nie mam i w najbliższym czasie nie będę mieć kasy żeby nową replikę kupować, a tej nie sprzedam, bo rozwalonej nikt nie kupi :D
Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Problem z komorą HU od SCARA.

Postprzez habib » 6 lip 2010, o 19:45

Mea culpa ja pierpapier ;)
Podobna do bojowskiej, tyle że metalowa, to co Tobie pękło to pewnie kawałek plastiku co współpracuje z pokrętłem ?
Raczej zamienników nie dostaniesz, komory widziałem chyba na gunnerairsoft.
Avatar użytkownika
habib
 
Posty: 1942
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Problem z komorą HU od SCARA.

Postprzez Endriu » 6 lip 2010, o 23:20

Zarzucisz mi linka proszę?^^
Jak uda mi się wykrecić w tej kasie którą mam to będą zadowolony.
No. dziś odwiedziłem sklep tzw. Biurmax, niestety nie mieli żadnych zamienników, z racji że Specshop zajmuje się tuningiem także chińskich replik zadzwoniłem, nigdy nie rozbierali nawet :D
Najwyraźniej AGMowskie SCARy psuć się nie chcą :D
Endriu
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28 lut 2010, o 17:54
Lokalizacja: Józefów
Na starym Warriorze od: 2009


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości