BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Kłopot » 8 lis 2009, o 13:36

witam,

pewnie irytujące pytanie ale czy możecie coś więcej powiedzieć o ww replice? Stosunek jakości/osiągów do ceny.
Link: http://www.taiwangun.com/shop,show,605
dzięki za odpowiedź.
Avatar użytkownika
Kłopot
 
Posty: 84
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 15:57
Lokalizacja: warszawa
White Cross: noteam
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez pawelo » 8 lis 2009, o 21:47

lepiej się nie pakuj w emkę boyi, same problemy z gearboxem, z 3 kolegów tylko 1 mka długo przetrwała bo dał słabszego springa jak mu gun przyszedł do domu
lepiej zainwestować w nową generacje JG
Avatar użytkownika
pawelo
 
Posty: 186
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 14:23
Lokalizacja: Otwock
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Kłopot » 8 lis 2009, o 23:50

Dzięki za opinię!

chcę jednak coś co ma SIR i jest całe metalowe, oczywiście jeszcze powinno to być m4 ;) więc cięzko znaleźć coś innego.
Avatar użytkownika
Kłopot
 
Posty: 84
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 15:57
Lokalizacja: warszawa
White Cross: noteam
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez pablos » 9 lis 2009, o 00:20

wszystko jest zalezne od zasobnosci portfela niestety :( a ja popieram kolege ze za podobna kase JG robi calkiem niezle maszynki. sam mam gietke i nie wyobrazam sobie czegos lepszego za ta cene
Obrazek
Avatar użytkownika
pablos
 
Posty: 68
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 20:35
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 1 SCOTS
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez pawelo » 9 lis 2009, o 07:17

jak się tak napaliłeś to wstaw http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ ... r-970.html bo te m120 co daje sklep są nędzne :(
wiem bo sam mam aks74u z tego sklepu, przygotuj się też na wymiane silnika bo mi po kilku miesiącach zaczął padać i szybkostrzelność spadła niemiłosiernie, to samo mieli moi znajomi
Avatar użytkownika
pawelo
 
Posty: 186
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 14:23
Lokalizacja: Otwock
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Kmicic » 9 lis 2009, o 13:44

Ja również jestem zdania że powinieneś pomyśleć na nową generacją JG. Wśród chińczyków nie ma sobie równych. Interesującą Cię emkę też byś znalazł w stajni jg i również metalową. Jeżeli jednak zdecydujesz się już na boyi to polecam OLAĆ gwarancję, szczególnie na taiwangunie gdzie żadna część nie podlega gwarancji tylko korpus ewentualnie. Polecam na starcie załadować komorę inną, najlepiej king-arms'a, ponieważ stockowe komory boyi to straszny pomiot. Polecam zmienić okablowanie i wywalić bezpiecznik. Może być niskooporowe PJ dostępne za 25zł ale przed założeniem do repliki polecam porządnie okablowanie dolutować, chińczyki strasznie kiepsko polutowały wszystkie okablowania. Sprężynę polecam zmienić na m100- m110 guardera. Zębatki w sumie nie są tragiczne ale też polecam zmienić. To są elementy które kategorycznie trzeba zmienić na starcie kupująć emkę PJ boyi. Aha zapomniałem i oczywiście gumkę hop-up na systemę najlepiej. Bateria dawana w zestawie to w ogóle pomyłka.

Tak w ramach offtopu dodam że ostatnia seria jaka dotarła do Polski emek PJ/ boyi zaskakująco świetnie się spisywała na krótką metę! Bo na dłuższą z nimi kontaktu nie miałem. Ogółem uważam że boyi to syf, ale te repliki na prawdę strzelały, nie dość co dziwne że gumka faktycznie ładnie podkręca, to jeden wybitny model z całego kartonu miał 440 fps. Kurde nie możliwe. Kultura pracy nie była jak ruskiego ale no powiedzmy już jak niemieckiego czołgu. Także w sumie chyba mógłbym NOWĄ serię PJ boyi polecić nawet. Pozdrawiam.
Kmicic
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 lis 2009, o 18:18
Lokalizacja: Warszawa/Ożarów.Maz
White Cross: DS1405
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Kłopot » 9 lis 2009, o 19:36

Używałem II JG i zupełnie mi nie przypadło do gustu. Selektor ognia padł po pierwszych 2-3 strzelankach... co mnie zupełnie zraziło.

oczywiście, nowa gumka i sprężyna to standard przy zakupie:) okablowanie to też niezły pomysł jak sugerujecie.

Co do komory to planowałem wymianę już w poprzedniej replice ale zanim to zrobię to znowu proszę o poradę. Która porządna? znowu jakość do ceny. Poza tym wiem, że często komory innych producentów nie do końca pasują do replik...dzięki za odpowiedź.
Avatar użytkownika
Kłopot
 
Posty: 84
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 15:57
Lokalizacja: warszawa
White Cross: noteam
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Kłopot » 9 lis 2009, o 19:39

aa, jeszcze kwestia baterii, Firefox? bo na G&P słyszałem dużo negatywnych opinii.
Avatar użytkownika
Kłopot
 
Posty: 84
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 15:57
Lokalizacja: warszawa
White Cross: noteam
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Tomcior » 9 lis 2009, o 20:33

porter napisał(a):aa, jeszcze kwestia baterii, Firefox? bo na G&P słyszałem dużo negatywnych opinii.


W kwestii repliki się nie wypowiadam, ale co do baterii G&P to raczej pomyłka. Przed przejściem na Lipo, używałem tylko i wyłącznie pakietów G&P. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Co Firefox to loteria w zależności jakie ogniwa wpadły w małe chińskie rączki.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomcior
.
 
Posty: 127
Dołączył(a): 9 sie 2009, o 09:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Kmicic » 10 lis 2009, o 14:33

Tomcior ma rację, używam osobiście fire foxa i jestem zadowolony ale bywało sporo przypadków że baterie były kompletnie do niczego. Bywało również że bateria syczała przy ładowaniu. :) Ogółem można polecić batkę ff ale możliwość że to będzie badziew jest prawdopodobna.

Co do komory to myślę że king-arms będzie najlepszym wyborem. Jak nie to nieco taniej chyba CA będzie całkiem sympatyczne. :)
Kmicic
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 lis 2009, o 18:18
Lokalizacja: Warszawa/Ożarów.Maz
White Cross: DS1405
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Kłopot » 10 lis 2009, o 17:34

wielkie dzięki, już mam prawie wszystkie informacje.
hop-up, kabel zamowione. spezyne i komore w przyszlym tygodniu.
dzieki.
Avatar użytkownika
Kłopot
 
Posty: 84
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 15:57
Lokalizacja: warszawa
White Cross: noteam
Na starym Warriorze od: 0

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Turos » 11 lis 2009, o 00:00

Mam m4 PJ/BOYI i polecam naprawdę wymianę baterii na FIREFOX'a. Super szybko ! Dokupiłem gumkę i bardzo ładnie śmiga. Niestety po roku (akurat skończyła się gwarancja) padł przerywacz i mam tylko auto.
BTW
Wie ktoś może jak to samemu wymienić, ewentualnie ile kosztuje wymiana w serwisie? Może ktoś ma serwis w Warszawie/Otwocku/okolicach i by się podjął tego za jakieś rozsądne pieniądze?
Co do dźwięku może wkurzać bo jest "chiński" metalowy, ale jak CI nie będzie przeszkadzać to powinieneś być zadowolony. Miałem też problemy z magiem, ale po rozkręceniu i złożeniu samemu wszystko działa jak należy :)
PS
Rok temu moje M4 full metal dałem 390zł, a teraz stoi po 590 na tajwanie.
Dokładnie to tą:
http://www.taiwangun.com/karabiny_sztur ... -1082.html
...be like those soldiers who die in a battle...
Turos
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:11
Lokalizacja: Otwock koło WWA
White Cross: Tequila Squad
Na starym Warriorze od: 2009

Re: BI-3381M Full Metal[P&J/Boyi]

Postprzez Venom » 18 sty 2010, o 15:02

porter napisał(a):witam,

pewnie irytujące pytanie ale czy możecie coś więcej powiedzieć o ww replice? Stosunek jakości/osiągów do ceny.
Link: http://www.taiwangun.com/shop,show,605
dzięki za odpowiedź.

no lepszego stosunku osiągów do ceny nie znajdziesz.Mam te giwere .Być może z czasem wyjdą jak w każdej jakieś nie domagania jednak na dzień dzisiejszy złego słowa nie mogę powiedziec o tym sprzęcie.Owszem,czuć ze bateria nie daje rady tak jak powinna ale to jest detal . Podejrzewam że spring i guma też do wymiany ale to dokładnie tak samo jak w każdej innej replice . Replika jest troche głośna ale ....ostra wersja jest jeszcze bardziej głośna .
Oglnie bardzo fajna replika .Podczepiłem sobie do niej koli, latarke i póki co bardzo mi odpowiada .
Avatar użytkownika
Venom
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 08:12
Lokalizacja: Kutno
White Cross: GRS Ranger
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości