Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez B1AL3K » 6 paź 2010, o 20:55

Zakupiłem Rugera MK1 Carbine. Chciałbym go troche podrasować. Mam już metal hop up, wiem, że można zmienić lufe na precke, to zamierzam zrobić, ale czy orientuje się kto czy można zmienić i na jaką najlepiej, głowice tłoka?? Chciałbym zmienić na wzmocnioną, łożyskowaną, lecz nie wiem na którą dokładnie. Zmierzam zamontować dobry tłumik z przejściówką oczywiście. Jestem ciekaw czy można wymienić sprężynę na lepszą i co jeszcze i czy w ogóle można coś ulepszyć.
Proszę o pomoc i rade. Tylko nie piszcie, że ta replika nie nadaje się do niczego, zdania są podzielone, a ja już zdecydowałem.
Get to the choppa !
Avatar użytkownika
B1AL3K
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 paź 2010, o 20:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez FRAGER » 6 paź 2010, o 21:20

Ruger MK1 jest repliką gazową. Sprężyny nie wymienisz na mocniejszą, bo replika zasilana jest sprężonym gazem a nie energią sprężyny. Głowicy tłoka też nie wymienisz, bo jej tam w ogóle nie ma...

Twierdzisz że zdania są podzielone i już zdecydowałeś, ale wygląda na to że czegoś nie doczytałeś i nie wiesz co kupiłeś.
Avatar użytkownika
FRAGER
 
Posty: 235
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 12:05
Lokalizacja: Sulejówek
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez Janek » 6 paź 2010, o 21:25

O Rugerze było masę tematów(wmasg i stary warrior), wystarczy poszukać.

PS
zmień avatar
Obrazek
Avatar użytkownika
Janek
 
Posty: 371
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 49th Recon Squad
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez Ryuzok » 6 paź 2010, o 21:54

pierwsze co, jeżeli dodajesz tłumik, dodaj długi (tak koło 30cm) i połowę tłumika wypełnij precką-w tym wypadku to trochę da.
no i w rugerze niestety ale z lufą wewnętrzną (precką) będziesz musiał się pobawić, tzn, póki jej nie ustabilizujesz w środku, tak żeby luzów nie miała i nie latała (jak w stocku, czego winą jest to że ustawia się nie celownik a lufę do celownika), i ta operacja w sumie da ci najwięcej, bo da wogóle celność ;)
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez B1AL3K » 6 paź 2010, o 22:05

Co do sprężyny i głowicy, masz racje, nie doczytałem. :P
Get to the choppa !
Avatar użytkownika
B1AL3K
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 paź 2010, o 20:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez B1AL3K » 6 paź 2010, o 22:07

Dzięki, dzięki :) Tylko w sumie, sam to nie wiem czy dam sobie rade w wymianą lufy i z całym ustawieniem.
Get to the choppa !
Avatar użytkownika
B1AL3K
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 paź 2010, o 20:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez WichuR » 6 paź 2010, o 22:48

"Wichur slept for 2 hours and during his dream divine being told him to tell you that... You are heading for an epic failure. Epic failure is always the most amusing one."

Chcesz pomocy w wyprowadzeniu RMK1 na ludzi, a nawet nie przeczytałeś jego opisu dalej niż pozycja, gdzie stoi, że ma 15.700 tyś fps w stocku. Reszta nie jest ważna, ma kopyto = jest cudowny. Mniemam, że to Twoje początki z AS, a zaczynasz cokolwiek grubo. Upierasz się, klamkujesz, oczekujesz. To zły początek. Dlaczego? Bez świadomości materii ładujesz się w coś potencjalnie porażkowego, a do tego na starcie zamykasz się na każde słowo krytyki...

Zwróć uwagę na słowa Ryuzoka, który już się na dystans nastrzelał:
bo da wogóle celność


W każdym razie aktualizuj każdy szczegół, jak Ci idzie :) A jak się znudzisz, to wpadnij się postrzelać :)
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez Ryuzok » 7 paź 2010, o 06:59

niestety poprę WichuRa, tzn, trzeba pamiętać że to jest ten legendarny gun z którego w stocku nie da się zazwyczaj trafić osoby z 30m (a 20m przy tych fpsach to dla mnie strzał z minimalnej odległości, żeby komuś krzywdy nie zrobić).

co do wymiany lufy, nie powinno to być nazbyt trudne, a chociaż nie spotkałem jeszcze repliki w której było by to nadmiernie uporczywe, jedyne co to trzeba sprawdzić przy składaniu 5razy czy dobrze się zrobiło. No i jak mówiłem, w tym wypadku ważniejsze jest "usztywnienie" lufy wewnętrznej w zewnętrznej, inaczej to po prostu strata czasu i niepotrzebna irytacja.
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez B1AL3K » 7 paź 2010, o 13:22

Dzięki wielkie :) Tak, to są moje początki, może troche na ten temat wiem, ale nie dużo. Wiedzą się nie popisze. Podoba mi się Ruger, już dawno mi się podobał. Dlatego chciałbym go jakoś dorasować. Co do lufy, to pokombinuje i zobaczymy jak to będzie. Jak go zrobie i będzie się dobrze spisywał to się nim pobawie troche, potem może pomyśli się nad czymś konkretnym :)
Jeśli macie jeszcze jakieś rady odnoście pracy nad Rugerem, to z chęcią je przyjmę.
Get to the choppa !
Avatar użytkownika
B1AL3K
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 paź 2010, o 20:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez ThePesH » 7 paź 2010, o 16:35

najlepsza rada z możliwych sprzedaj go i kup elektryka
Obrazek
Reload ... Hold On ... The Aim Is In Your Head Now !!!
Obrazek
Avatar użytkownika
ThePesH
.
 
Posty: 752
Dołączył(a): 19 sie 2009, o 17:35
Lokalizacja: Doncaster
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 0

Re: Jak ulepszyć Ruger MK1 Carbine KJ Works?

Postprzez szamotap » 29 paź 2010, o 09:25

ThePesH napisał(a):najlepsza rada z możliwych sprzedaj go i kup elektryka



Po takich radach na forach już widze jak uda mu się go sprzedać.
Ciekawe kiedy mój ruger doczeka się, aż zechę mi się doprowadzić go do stanu w jakim będzie sens wziąć go na strzelankę zamiast AEGa. Ruger to gun dla pasionatów, nie na początek, trochę info jest w sieci na jego temat. Jeśli jesteś uparty to spróbuj na początek według patentu Gawona wymienić kulkę na spiłowaną BB, to go osłabi co w przypadku rugera może być zmianą korzystną.
szamotap
 
Posty: 35
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 23:57
Lokalizacja: Komorów
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości