KWA USA M4A1 RIS Gen2

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

KWA USA M4A1 RIS Gen2

Postprzez Mysiek » 17 sty 2011, o 20:34

Tak jak w temacie szukam możliwości zakupienia, coyote niby jest w oczekiwaniu na dostawę ale jednak nie ma i nie wiadomo kiedy będzie więc pytanie czy ktoś wie gdzie można zakupić. Zamieszczam link do repliki w coyote http://www.casg.pl/product-pol-937-Przedsprzedaz-KWA-USA-M4A1-RIS-Gen2.html.
Remember, remember the fifth of November
Gunpowder, treason and plot.
I see no reason, why gunpowder treason
Should ever be forgot.
Avatar użytkownika
Mysiek
 
Posty: 66
Dołączył(a): 9 lis 2010, o 20:26
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
White Cross: żaden
Na starym Warriorze od: 0

Re: KWA USA M4A1 RIS Gen2

Postprzez Arrow » 17 sty 2011, o 20:50

Arrow
 
Posty: 597
Dołączył(a): 9 wrz 2009, o 13:17
Lokalizacja: Osowiec
Na starym Warriorze od: 0

Re: KWA USA M4A1 RIS Gen2

Postprzez Mysiek » 18 sty 2011, o 00:22

Dzięki, mi jednak chodzi o model z 2010 tj generacji 2-giej. W coyote była przedsprzedaż jednak wtedy nie bardzo wiedziałem czego chcę oczekiwać od repliki a więc też nie wziąłem udziału w tej akcji. Teraz jest jako niedostępna i chole.. wie kiedy będzie dostępna. Z tego co szukałem po net'cie jest dostępna w każdym większym sklepie internetowym na terenie stanów. A wiadomo ile jest zachodu ze ściąganiem jej do polski już nawet nie wspominam 4 godzin na cle. Ze sklepu na terenie europy obyłoby się bez tez przesadnej babraniny i dlatego też może macie namiary na jakiś dobry sklep właśnie na terenie europy.
ps. jakby jakiemuś maniakowi z ADHD co do nowych broni się znudziła bardzo chętnie odkupie ale ponieważ jest to właściwie nowy model to wątpię ale nie pozostaje bez nadziei zwłaszcza że podobno to ona umiera ostatnia.
Remember, remember the fifth of November
Gunpowder, treason and plot.
I see no reason, why gunpowder treason
Should ever be forgot.
Avatar użytkownika
Mysiek
 
Posty: 66
Dołączył(a): 9 lis 2010, o 20:26
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
White Cross: żaden
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości