Problem (?) z Midami KWA

Dyskusje na temat replik broni używanych w grach Airsoftowych.

Problem (?) z Midami KWA

Postprzez nomak » 29 kwi 2011, o 15:12

Hejka, ostatnio kupiłem kilka midów KWA. Postanowiłem je przeformatować (10 kulek, zwolnić, 20, zwolnić itd). W trzech zacieła mi się sprężyna, po rozkręceniu okazało się że winowajcą była kulka która wlazła między obudowe a sprężyne. Jak zacząłem zwalniać większe ilości kulek to zauważyłem, że sprężyna z małą siłą zwalnia kulki-ledwo się z maga wydostają(w porównaniu do magazynków MAGA w których kulki dosłownie są wystrzeliwywane). Troche mnie to martwi, nie miałem okazji ich przestrzelać bo replika w serwisie. Macie jakieś opinie na temat magów KWA, ew podobne problemy?
Avatar użytkownika
nomak
 
Posty: 861
Dołączył(a): 8 lis 2009, o 22:01
Lokalizacja: Ochota
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Problem (?) z Midami KWA

Postprzez Bigos » 29 kwi 2011, o 15:18

Nie mam nawet emiki ale magazynki wszystkie działają na tej samej zasadzie.
Przeszlifuj kanał w którym są kulki papierem ściernym (ok. 1500-2000) i rozciągnij sprężynę.
Powinno pomóc. A jak zadziała to stawiasz :piwo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na każdej strzelance mam na sprzedaż granaty grochowe...
GG:2980359
Avatar użytkownika
Bigos
 
Posty: 374
Dołączył(a): 2 lis 2009, o 17:59
Lokalizacja: Pruszków
White Cross: R.R.T.S.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Problem (?) z Midami KWA

Postprzez micha1989pl » 29 kwi 2011, o 15:41

Popieram przedmówcę. Rozciągnięcie sprężyny na pewno pomoże. A papier ścierny i taśma klejąca są dobre na WSZYSTKO i ZAWSZE :)
Znajomy od zawsze latał z magami KWA i też nie miał problemów. Wręcz zalecał je do wszystkiego. BYły lekiem na cąłe zło świata... Cóż. To zależy na jaką partię się trafi.
W Rosji 20 kilometrów to nie odległość, 20 stopni poniżej zera to nie zimno a 20 procent to nie alkohol.
Come to the russian side of force. We have vodka and cookies.
micha1989pl
 
Posty: 308
Dołączył(a): 25 kwi 2011, o 13:41
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Na starym Warriorze od: 0

Re: Problem (?) z Midami KWA

Postprzez Paweł » 29 kwi 2011, o 19:17

Nie zapomnij też psiknąć silikonem do środka. W magach MAGa też się zdarza się, że kulka czasem wchodzi w sprężynę.
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 775
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:05
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Problem (?) z Midami KWA

Postprzez Chaota » 30 kwi 2011, o 08:27

Mam midy MAG i nie psikam, znam takich co psikają i im nie działają.
Mam też magi mid G&P i Ares, ta sama historia.

1: dobre kulki np. G&G lub biovale
2: czysty magazynek, jak sie nasypie to i olejek nie pomoże.
3: ułożona sprężyna, magazynki leża w kartonach miesiącami i sprężyna to pamięta.
Załaduj kilka kulek, Zostaw na kilka dni, do połowy i znowu odstawić. Po pewnym czasie sprężynka sie ułoży i żadem smar nie będzie potrzebny.
Kompletnie sie nie Przejmuj zostawianiem napiętej sprężyny, jak każdy mechanizm musi od czasu do czasu popracować.
Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa
Chaota
 
Posty: 560
Dołączył(a): 7 gru 2009, o 11:49
Lokalizacja: W-wa Raszyn
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Repliki airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości